Skoči na vsebino

Kak?no notranjost-armaturo imate?


TEDI

Priporočeno sporočilo

Hojla,

zanima me, kako ste si (?e sploh) predelali notranjost va?ega avtomobila, predvsem armaturo? Kaj aluminijastih, lesenih itd. dodatkov? Ali pa vam je notranjost v?e? in ste jo pustili na miru?

 

Torej, delite z ostalimi va?e izku?nje in ideje... :P

Veter v laseh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja armaturka je neverjetno predelana...sploh ne zgleda ve? od mx3....ki je 1cm prahu na njej sramezljiv

 

:hohoho:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men je ?ist kul armatura!323f

 

Bom in imam u na?rtu mal okranclat da bo bol stayli?!! :bravo:

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz pogre?am slikce. kaj pravite.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz pogre?am slikce. kaj pravite.

 

Ja, sej.....slikce, slikce, slikce....

jaz bi pa moj avto?ek rada notri predelala, ampak kolebam med aluminijem, bru?enim aluminijem in kromom...

:(

Pa sem upala, da bo kdo od vas, ki morda ima tole predelavo, pokazal kaj slikic, in mi olaj?al odlo?itev... :hudicek:

Veter v laseh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, sej.....slikce, slikce, slikce....

jaz bi pa moj avto?ek rada notri predelala, ampak kolebam med aluminijem, bru?enim aluminijem in kromom...

:(

Pa sem upala, da bo kdo od vas, ki morda ima tole predelavo, pokazal kaj slikic, in mi olaj?al odlo?itev... :hudicek:

 

jaz ti nekaj predlagam...ti slikaj svojo armaturko in prosi Tonix-a, da ti jo predela v psp-u, ker je res mojster za to! :)

sam pol, da bos morala povabit na sladoled ali pijaco al...ne ne...alkohola baje ne pije, jaz sem mu se vendo dolzan dve pivi, ki mi je tko celo mazdico predelal...hihi :)

 

?al slike ne najdem ve?, mogo?e pa jo ima Tonix ?e vedno ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, sej.....slikce, slikce, slikce....

jaz bi pa moj avto?ek rada notri predelala, ampak kolebam med aluminijem, bru?enim aluminijem in kromom...

:(

Pa sem upala, da bo kdo od vas, ki morda ima tole predelavo, pokazal kaj slikic, in mi olaj?al odlo?itev... :hudicek:

 

No, ?e 100ti?: ?e bi vedeli za kak?no verzijo mx-5 gre, bi la?je svetovali!!! :ne vem: :D:P

 

H O ? E M O: S L I KEEE !!! :bravo::rispekt:

 

Je tudi od barv odvisno! Zunanja, notranja, sede?i ? Vsaj to povej.

Nekatere ?e imajo serijsko kak dekor, potem bi bilo brezveze na bru?en alu dati krom dodatke.

 

V mojo mx-5 sem naknadno vgrajevala samo: KROM!

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

H O ? E M O: S L I KEEE !!! :bravo::rispekt:

 

Je tudi od barv odvisno! Zunanja, notranja, sede?i ? Vsaj to povej.

Nekatere ?e imajo serijsko kak dekor, potem bi bilo brezveze na bru?en alu dati krom dodatke.

 

V mojo mx-5 sem naknadno vgrajevala samo: KROM!

 

Wildcat,

sem avto?ek dobila pred nekaj dnevi in ker moram najprej prodati starega, da registriram novega, se bo mazdica ?e nekaj ?asa grela v gara?i... <_<

Je pa avto?ek temno modre barve, letnik 2001, notri ima ?rno-bele usnjene sede?e in ni? dodatkov. Prav zaradi bele barve se bolj nagibam k aluminiju...

 

Obljubim pa, da jo znotraj poslikam ?ez vikend pa potem sli?im ?e va?e komentarje, kako bi jo bolj zrihtala. Sem imela v mislih bele fluo ?tevce, pa alu ali chrom dodatke notri, pa momo F-17 evo prestavno ro?ico :P Mikajo me tudi beli ?migavci, pa gill...

Veter v laseh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem imela v mislih bele fluo ?tevce, pa alu ali chrom dodatke notri, pa momo F-17 evo prestavno ro?ico :P Mikajo me tudi beli ?migavci, pa gill...

 

... to pa bo makina, za prste obliznt :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bele smerokaze in reflektorje OBVEZNO!!!

 

(to je prvo kar je za nardit, druga?e vse drugo pokvari sramezljiv )

 

pri teh barvah bi jaz tudi priporo?ala bru?en alu! ful lepo pa?e z modro in belo ;)

 

:bravo::jupiii::bravo:

 

itak...

chrome power :bravo:

 

itak :bravo::D

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam kako je pa to lepo vidt da se punce navdu?ujejo nad tovrstnimi predelavami :bravo:

Zgleda da so na?e punce na forumu so nekaj podobnega kot mazde, razred zase! :rispekt:

 

Ja, hvala tudi od mene... :rozico:

 

Ampak mene zanimajo bolj styling predelave, pri tuningu sem bolj bosa....Saj ve?, nas bejbe bolj zanima kak?ne barve in oblike :D je npr. hladilnik, kot pa tehni?ne specifikacije in zmogljivost :(

Veter v laseh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, hvala tudi od mene... :rozico:

 

Ampak mene zanimajo bolj styling predelave, pri tuningu sem bolj bosa....Saj ve?, nas bejbe bolj zanima kak?ne barve in oblike :D je npr. hladilnik, kot pa tehni?ne specifikacije in zmogljivost :(

 

saj se ?lovek vsega nau?i ;) lepo po?asi, pa se bo? tudi ti ...

 

saj je meni tud pomembno kake barve je hladilnik, pa oblike, morm pa zraven vedet vsaj ?e je v A razredu :D

 

khm... slik pa ?e vedno ni :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z malo sre?e jo bomo poslikali v nedeljo. :bravo: Paparaco.press :vesel:

 

Symon, ne bo ti treba plezati po drevesih ali se skrivati po grmovju... :D

Evo, sem obljubila slikice in tukaj so...kon?no... :danzoman:

?e jih bom znala prilepiti noter...

 

Pa da ne bomo za?li iz teme - kaj predlagate da bi bilo treba postoriti pri temle avto?ku....sicer me je sramezljiv , ker vas nadlegujem, tako da ?e vedno velja, da bibilo fino da tudi z drugimi delite notranjost va?ih avto?kov.... :jupiii:

post-478-1139064816.jpg

post-478-1139064883.jpg

post-478-1139064922.jpg

post-478-1139064961.jpg

Veter v laseh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo lep avtek, vendar za moj okus imitacija lesa sploh ne pa?e noter, zato hitro ven pa aluminij noter, glede avta kaj mu manjka jaz bi ga spustil druge felne gor, temne ?ipe pa ??istil bi ga konkretno od zunaj in od znotraj pa spoliral, aja pa Nardi volan bi dal gor..., kaj ve? pa se sedaj ne spomnem :P

Motorizirana pa si dovol mo?no :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lepa in . jaz nebi delal dosti ni?... :)

 

ker, ?e ?e, potem je potrebno zamenjat barvo sredinske konzole (ALU look ne pa?e v ta avto ! raje ?rno), naredit vre?ko iz belega usnja pri menjalniku, mogo?e menjat ?tevce (za belo ozadje) ali pa vsaj krom obro?e na ?tevce dat... pa krom obro?ki bi pasali na ?obe za zra?enje, pa tu se kon?a...

 

mo?nost pa je, da kombinira? z lesenim Nardi volanom, in krom obro?ki na ?tevce, pa je slika skoraj dovolj mo?na :)

druga?e bo ki?asto :)

 

lahko pa gre? v tak extrem, kot ga ma na?a Wildcat :) TIsto pa je ?e nekaj POSEBNEGA ! :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.