Skoči na vsebino

Kako skinuti rucku menjaca od Mazde6?


Priporočeno sporočilo

No tomi...vidi? da obstaja pravica na tem svetu.... :hohoho:

 

Ni ravno ?isto isto, pa vseeno bolj?e kot kamen v hrbet - hehehe :hohoho:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma dobro je...nije bilo nista strasno samo me je malo iznenadil sa takvim upadom!!

ja kuzim skoro sve na slovenskom (ipak Kanal A i POP TV se stalno vrte :D ), a kod pisanja i govra malo stekam, tako da kdaj nekaj vem na slovenscini to tudi napisem, a kad neznam bolje ne jer bi to bilo kr? i lom od gramatike!! :ph34r:

 

Negu Zuna jesi ti skinul tu rucicu mijenjca na koncu??? :bravo:

 

hrdzodr0iy2rt.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj vidim - sem se malo smedu (sem ?e od v?eraj ?isto out - hehehe)...mogo?e pa ?e bo? - nikoli ni prepozno! :bravo:

 

Pa tolko slab?e za :policaj:

 

 

?e bo potreba po novih :policaj: se bomo ?e kaj zmenili zaenkrat pa mislim da je kar vredu, upam da nas mazda-mx3 ne bo zapustu zdej ko kupuje nov avto

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja kuzim skoro sve na slovenskom (ipak Kanal A i POP TV se stalno vrte :D ), a kod pisanja i govra malo stekam, tako da kdaj nekaj vem na slovenscini to tudi napisem, a kad neznam bolje ne jer bi to bilo kr? i lom od gramatike!! :ph34r:

 

Te popolnoma razumem. Tut jaz malo razumem vasa ampak ravno v Hrva??ini pa ne bi govoril/pisal ker bi vse napisal narobe... :whatever:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svaka cast, decki! :rispekt::rispekt: Iznenadil je i mene.... Profesionalno ste to resili. Ne zameram nis i jedva cekam da dojdete u zg na miting da popijemo :pepsi: i :vino: skupa!!

 

Hrdzo> Ma nisam skinul... Moram prvo kupit drugu rucicu, a kad sam isel trazit, nisu imali nikaj dobro. A3M je delal do 18, a tam sam dosel u 18.15. Jos tam idem pogledat, a nemam vremena nikad.... Bum javil ovde kad bum skidal jer vjerojatno bude problema....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.