Skoči na vsebino

Beli smerokazi?


Hrdzo

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav

 

Kar se ti?e belih smerokazov za 323 BA jih dobite pri Anetu (kopija originala) pa?ejo pa tudi original grla.

Cena pa 2000sit po komadu.

 

Lp,Andrej

 

Imas kaksno sliko tih belih smerokazov.....ker smo ih mi tu u hrvatskoj trazili ali nismo nista nasli!!

 

Pa ako su ok...onda bi mozda uzimali vise komada!!

 

hrdzodr0iy2rt.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 84
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Imas kaksno sliko tih belih smerokazov.....ker smo ih mi tu u hrvatskoj trazili ali nismo nista nasli!!

 

Pa ako su ok...onda bi mozda uzimali vise komada!!

 

 

V Zagrebu je tudi Anet pa tam vpra?aj po tej katalo?ki ?tevilki 3470 56 0 / NCA13-69403E.

Mogo?e jih pa imajo na zalogi ali pa ti jih bodo naro?ili.

 

Slikat pa ne morem ker me neki ra?unalo j... :( .

 

Lp,Andrej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Zagrebu je tudi Anet pa tam vpra?aj po tej katalo?ki ?tevilki 3470 56 0 / NCA13-69403E.

Mogo?e jih pa imajo na zalogi ali pa ti jih bodo naro?ili.

 

Slikat pa ne morem ker me neki ra?unalo j... :( .

 

Lp,Andrej

 

 

Ok..samo kaj prvi put cujem za tu firmu?! Imas mozda url ili web od toga Aneta??

 

Edit - evo nasao sam...gugle may frend!! Sad ih trebam samo nazvat i provjeriti dal ih ima!!

 

hrdzodr0iy2rt.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok..samo kaj prvi put cujem za tu firmu?! Imas mozda url ili web od toga Aneta??

 

Edit - evo nasao sam...gugle may frend!! Sad ih trebam samo nazvat i provjeriti dal ih ima!!

 

Evo sam sam zval....nema kod nas nista pod tim kataloskim brojem, ali ce prodavac jos provjerit pa mi javit!! I mogu ih pohvalit da ju jako susretljivi!! :bravo:

 

hrdzodr0iy2rt.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poceni je to!!!

 

Kok ?asa si pa ?aku da so prispeli s tam!!!

A bi se kako klimo spla?al uzet od tam!!!

 

?e kj ve? le pavedi!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hrdzo mislim da bi smerokazi ?e mogli biti pri vas v Zagrebu.

 

Lp,Andrej

 

 

Evo sad su me zvali iz Aneta...i po onoj sifri koju si mi dao su narucili zmigavce i stigli su do njih!!

 

A cijena je 67kn komad.... 2100 sit!!

 

Dal imas mozda sliku od tih zmigavaca??

 

hrdzodr0iy2rt.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo sad su me zvali iz Aneta...i po onoj sifri koju si mi dao su narucili zmigavce i stigli su do njih!!

 

A cijena je 67kn komad.... 2100 sit!!

 

Dal imas mozda sliku od tih zmigavaca??

 

Cena skoraj ista kot pri nas (2000 sit)

Slike pa ?al ne morem poslat ker mi internet doma neki ?trajka v slu?bi pa no?e povezat telefona prek usbja

bom se potrudu do jutri pa ti prpopal slike

 

So pa isti kot original le da so beli.

 

Lp,Andrej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Cena skoraj ista kot pri nas (2000 sit)

Slike pa ?al ne morem poslat ker mi internet doma neki ?trajka v slu?bi pa no?e povezat telefona prek usbja

bom se potrudu do jutri pa ti prpopal slike

 

So pa isti kot original le da so beli.

 

Lp,Andrej

 

 

Malo kasnim...

 

Zmigavci su kupljeni (ne jaz ampak druge kolege, kad su stigli jaz sem bil na moru), i paseju na BA i BJ mazde!! So skroz beli i ok zgledaju!! Samo kaj su imali sve skupa 3 para (in to so iz SLO narucili) i sad ako zelimo jos moramo cekat 3mj da stignu iz Taiwana di ih delaju!! <_<

 

2 andrej - hvala ti puno.....

ps - netreba vise slika! ;)

 

hrdzodr0iy2rt.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.