Skoči na vsebino

Mazda 6 2.0, karavan, bencin, 2008 letnik, prodam

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Zdravo!

 

Prodam Mazdo6 karavan, 2008 letnik, 2.0, 108 kW, bencin, 292.000 KM.

Od začetka v družini (tast, zadnja leta jaz), nikoli karambolirana, ne pije olja, redno servisirana, do pred 3 let vedno pri Pelko ali original servisu, zadnja 3 leta pri lokalnem serviserju.

Nima rje, motor BP (ne pije olja), tehnični ravno opravljen in velja še eno leto.

Plastika zadnje leve luči počena že nekaj let, kakšna lepotna praska sem in tja.

Torej odličen avto, nam je v napoto, ker ne gredo notri 3 otroški sedeži in smo sedaj na drugem avtu, S-maxu.

Zraven dam še letne gume na svojih, ločenih feltnah.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19528539&display=Mazda Mazda6

 

Nam je odlično služil, ker je navadni atmosferski bencinar je bil odličen za po mestu (vrtec ipd.), servisi zato tudi preprosti v primerjavi s kakšnimi dizel problemi.

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19528539&display=Mazda Mazda6

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • greš na občino in obiščeš zaposlenega, ki se ukvarja s prostorskimi akti   poveš, da bi rad delal garažo s par prostori, velikosti 65m2   potem ti bo povedala, koliko lahko gradiš - take dimenzije kot pove, narišeš skico pred njo in je to to   pri nas je enostavni objekt 50m2   jaz bi naredil v njihovih max kvadraturah z malenkost večjo steho in kap-om, pa lahko potem obiješ še na kakšnem kotu malo čez za kak vagonček ali cirkular zapelat? škoda reskirat, ker te lahko preko posnetkov preverijo, za 2 metra te ne bo pa noben na koncu jebal
    • Drugač pa kdor večkrat zahaja v LJ, ve da v Lj že dolgo časa ni tiste ljubljanske megle, ko se ne vidi niti k**** pred sabo. Kar se tega tiče je svetlobna leta bolje, kot pred 30-40 leti. 
    • Mislim, da bo površina prevelika za enostavni objekt in boš verjetno moral iti pod nezahtevne objekte, kjer pa rabiš gradbeno dovoljenje, samo ni ti treba delat gradbene dokumentacije. ENo skico narišeš pa je to to. Vašn, da delaš tam, kjer ne rabiš delat nasipov.    Lahko pa se zgodi, da bo šlo to pod manj zahtevne objekta, kjer pa rabiš in gradbeno dovoljenje in projektanta.       Če si pa upaš pa reci, da si cigan in pol lahko gradiš kot te je volja.  
    • Danes sem bil na tehnicnem z mazdo6 G192 2.5 dino, pred vrati je stala ene 5 minut dokler nisem bil na vrsti, iz papirja pri meritvi izpušnih plinov je zabeležena temp olja 89   Za vse tiste ki se sekirate, da ob neobremenjeni vožnji niste proti 100    Z vašimi motorji je vse več kot uredu!
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.