Skoči na vsebino

NUJNO ! pro&kontra !


KAALman

Priporočeno sporočilo

evo jutri grem pogledat, pa testirat

 

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=673178

 

kaj so pro in kontras !

 

razpi?ite se in to ?e danes :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prakti?no ni? kontra, razen mogo?e cene rezrvnih delov;?t. km je ok,1. lastnik je tudi plus,za tvojo bolj?o polovico ?isto ok avtek.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boldman.... meni se zdi kul....zgleda kot nova..... :D

Si me pa presenetu z izbiro..... sicer pa sej je z MS to bi pa mogu poznat.....

 

ti... MS niti ni tak malo mesto :) sicer pa ?e 5 let na ?tajeru delam, tak da sem bolj malo v MS :D samo spim pa jem v MS...

 

druga?e pa je prilika dobra.. moram it pogledat pa da vidim... ?eprav bi skoraj raje 1.6 focusa... sam ni ni? pametnega za dobit :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super avtek, jo je moj navdu?il? :P

 

Kak?ne hibe ima ?e ti nebi znal povedat, mislim pa daj jih nima, edino stabilizatorji radi ?kripajo ob neravninah na cesti (kot naprimer le?e?i policaj ?e malo hitreje preko pelje?, ?kripajo pa extra fajn ?e je od zunaj mrzlo) ko pa ima avto malo ve? kilometrov pa ?e misli? da je podvozje kje "od?raufano" nebi ti znal opisat ob?utek ter zvok, pelji se po luknjah pa bo? takoj sli?al ?e ni kaj vredu!

 

Aja pozdravi Dejana :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo jutri grem pogledat, pa testirat

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=673178

 

kaj so pro in kontras !

 

razpi?ite se in to ?e danes :)

 

Ups dobro zgleda! :bravo:

 

Glede na to, da mam tak avto v hi?i, ti lahko povem,da ima zdaj 100.000 km vse do zdej b.p. samo redni servisi! Sicer pa je edina napaka tega modela, da je nekoliko podhranjen, seveda odvisno kaj od avta pri?akuje?! :whatever:

Moja bolj?a polovica ga ne bi zamenjala, jaz pa sem si omislil ?estko (more power) :D

prav zaradi zanesljivosti tega avta ! :ouje:

?e te ?e kaj zanima ....?

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ups dobro zgleda! :bravo:

 

Glede na to, da mam tak avto v hi?i, ti lahko povem,da ima zdaj 100.000 km vse do zdej b.p. samo redni servisi! Sicer pa je edina napaka tega modela, da je nekoliko podhranjen, seveda odvisno kaj od avta pri?akuje?! :whatever:

Moja bolj?a polovica ga ne bi zamenjala, jaz pa sem si omislil ?estko (more power) :D

prav zaradi zanesljivosti tega avta ! :ouje:

?e te ?e kaj zanima ....?

 

LP

 

poraba...?

pa kol k tehta avto... :)

 

prej sma mela cliota s 75KM pa je blo kar dovolj :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zgleda super...upam,d a ti bo ustrezala...oz. da vam bo ustrezala ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je ful v?e? barva, ki se mi zdi optimalna za tale avto. Drga? se mi zdi od F modelov tale sicer najslab?i dizajn, ostalo pa zgleda ok: ima? ful opreme, ?eprav mogo?e malo ?voh motor, res pa da ga slab?a polovica ne misli uporabljat za dirke (domnevam).

 

Kako je bilo kaj z drugimi (razen fikusa), si ?el kaj testirat? :blink:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poraba...?

pa kol k tehta avto... :)

 

prej sma mela cliota s 75KM pa je blo kar dovolj :D

 

Poraba se vrti okoli 7 l, seveda vse v mejah normalne vo?nje, aja ?e ho?e? vozit bolj ?ivahno, bo treba ful menjat (malo navora)! Sicer pa ti jo za ne?nej?i spol vsekakor priporo?am ! :jupiii:

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zlo lepo ohranjen avtek,vsaj na sliki,idi pa pre?ekiraj v ?ivo! :whatever: Pa ?e blizu ga ma?! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je zelo v?e?na...?e bi potreboval drugi aftek se ne bi ni? obotavljal...pa ?e Mazda je :bravo:

Smo se pred leti enih 6 mesecev z njo vozili (bila je sicer nova, 1,6 - testna), pa sem bil pozitivno presene?en nad aftekom, pa tudi lega na cesti je OK :danzoman:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

opa! lepa mazdica! to?no takvu mi ima teta! auto ti je SUPER. Udoban, tih (a ona ima dizela - ali ni? se ne

?uje..); ljepo potegne; prostran..

- ona ga ima sad već dobre 2 godine (ako ne i du?e) i do sad nije imala nikakve izdatke OSIM redovnog

servisa... :bravo:

 

- samo pogledaj makinu u kakvom je stanju; dal ne pi?a ulje ili tak ne?t... :bravo:

 

- sve u svemu, auto izgleda odli?no i ja da imam priliku bi ga kupil. :jupiii::jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bil, videl, ponudil cifro, moram ?e par dni po?akat, ?e se bomo zglihali, bom mel kar 2 mazdi :D

 

druga?e pa je ako potreben velik servis... avto ma 72kkm pa ?e ni blo servisa zdaj, baje pa je na 6 let potrebno menjat jermene... pa tudi to ni mali stro?ek :(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem tocno takega mel kot nadomestnega dokler so mi zamenjali pumpo (cca 2 tedna)

contra: trd, sploh ni udoben (poskakuje), pa ne gre nikamor (sam to z rezervo vzet ker zame pod 2.0 to ni nc :) )

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bil, videl, ponudil cifro, moram ?e par dni po?akat, ?e se bomo zglihali, bom mel kar 2 mazdi :D

 

druga?e pa je ako potreben velik servis... avto ma 72kkm pa ?e ni blo servisa zdaj, baje pa je na 6 let potrebno menjat jermene... pa tudi to ni mali stro?ek :(

 

Ja vsi jermeni pa cel servis ( na 90.000km ali 6 let) je to?no 80ksit upo?tevaj to pri pogajanjih glede cene!

Je pa cena kar nekje realna... :P

 

Mazda pa? ni kakr?enkoli avto!! :ouje:

 

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja vsi jermeni pa cel servis ( na 90.000km ali 6 let) je to?no 80ksit upo?tevaj to pri pogajanjih glede cene!

Je pa cena kar nekje realna... :P

 

Mazda pa? ni kakr?enkoli avto!! :ouje:

LP

 

ejga... tale je 1.4 ELEGANCE, pa nima obratomera... a tvoja tudi ne ?

 

pismo...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej bi jaz tudi moral menjat vse jermene ?e je avto letnik 99´ pa ima le 18000km? :( :ne vem:

 

18.000 km v sedmih letih ?zmeden?sramezljiv

 

A so tud taki med nami? :blink:

 

Joke! :D

 

Mislim, da nima? nobene potrebe menjat jermene, ker je po moje ra?unajo, da prevozi? letno vsaj 10k KM; pa tudi tisti jermeni, ki so jih menjali pri na?i 323f na 90k bi zr?ali ?e najmanj toliko... tko za videt. :whatever:

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ejga... tale je 1.4 ELEGANCE, pa nima obratomera... a tvoja tudi ne ?

 

pismo...

 

Ja je ista - elegance brez obratomera, pa saj ga sploh ne rabi?, avto ni narejen za rejsat, dale? od tega, je pa zanesljiv in predvsem uporaben!

 

LP

:cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko je ravno govor stekel o jermenih... A nimajo mazde neke za??ite, da tudi ?e ti gre jermen, da pri tem ne po?koduje? motorja? Naj bi to imel ?e prej?nji model mazde 626, se pravi dva modela nazaj pred ?estico. Nekje sem to sli?al pa me zanima, ?e kdo ve?

12360_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.