Skoči na vsebino

PARKIRNI PROSTORI


Violet

Priporočeno sporočilo

Violet ?e malo spremlja? teme...in vem da si ?e brala o DANDOTĆU..... on ima precej avto...prodaja, rihta,

 

 

Lastni u?itek......

 

 

Tako da ima za vsak dan v tednu enega...... :hohoho:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Violet ?e malo spremlja? teme...in vem da si ?e brala o DANDOTĆU..... on ima precej avto...prodaja, rihta,

Lastni u?itek......

Tako da ima za vsak dan v tednu enega...... :hohoho:

 

v tem grmu ti?i zajec... vsi se med seboj poznate ?e nakaj let, jaz naj pa ska?em po forumu od 1-86 in naj i??em kdo-kaj je kdo....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ko je treba kidat sneg, kida dando, ko je treba poglihat teren ker se zaradi parkiranjapogreza za plo?nikom zemlja, pesek napelje dando,ko je treba nestanovalce odgnat s parkiranja se z njimi pregovarja dando, torej, nisem pa ovca.

sem pa? pravila vzel v svoje roke, ampak dobesedno, vsi bi bili gospodje, ni? delal pa povsod bili prvi, to tudi v bg ni ve? mogo?e, smo se zato odcepili.

 

nikar se ne prito?uj, kadar bo? kidal, si misli, da ga moram tudi jaz, in to ne malo, ko ga skidam, mi pa cestarji dovoz ponovno zasujejo... in to se dogaja ve?krat na dan, poleg tega pa tu ostanejo ?e plo?niki, za znoret!!

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Parkiram POVSOD kjer je 4,5m placa (razen invalidskih mest - respect), ker mi je vseeno cetudi dobim poloznico, namrec sej se spomnete katero tablico imam :ouje:

V predalcku sem nekaj casa, kar zbiral te kuponcke, ampak se mi vec ne da :) - drugace je pa hrvaskem, tam ti pa itak ni treba paziti ker ne pisejo (vsaj ne tako natancno kot v LJ).

 

Za pajka se ne bojim ker ga itak ne bodo otpeljalo, lisice sem pa enkrat dobu in sva jih z kolegom zvecer prerezala. Lisice sem pustu tam kjer mi je bil avto in na njih pustil obvestilo: "Tudi vi pridete k nam... Pozdrav iz Hrvaske"

 

 

Eto toliko - prednost tujih tablic. Drugace se pa pizdim na nepravilno parkirane avto (mislim na tiste ki zavzamejo 2 ali vec placov, ker so nesposobni vozniki)

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za pajka se ne bojim ker ga itak ne bodo otpeljalo, lisice sem pa enkrat dobu in sva jih z kolegom zvecer prerezala. Lisice sem pustu tam kjer mi je bil avto in na njih pustil obvestilo: "Tudi vi pridete k nam... Pozdrav iz Hrvaske"

 

:jupiii::rispekt:

 

tud jaz parkiram kje se le da (na predpise ?e malo pazim) ampak nikoli ne parkiram na prostoru za invalide...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.