Skoči na vsebino

PARKIRNI PROSTORI


Violet

Priporočeno sporočilo

ker imamo vsi problem parkiranja v Ljubljani ali kjerkoli v Sloveniji, vas spra?ujem oz.

kaj predlagate,da bi bilo parkiranje cenej?e,

kje oz. kako parkirate svoje konji?ke

kaj pomeni modra cona, bela, cona, v katerih primerih ti odpelje "pajek"( ?e parkira? na mestu invalida), kje ?e ipd....

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Doma nimam problema z parkiranjem, ko grem pa na fax pa parkiram pred ?olo na plo?nik, zaenkrat ?e od takrat ko sem na srednjo hodil sem dobil 3 kazni (skoraj 4 leta). Pa te kazni so bile samo iz bedarije nekaterih osebkov ki so parkirali pri bli?njem bloku in je stanovalcem dobizdilo in so klicali redarje.

 

Morali bi re?iti kot imajo japon?ki ki imajo take gara?ne hi?e da not zapelje? in ti dvigalo parkira avto. In so vsi na knap parkiran.

 

Modra in bela cona sta ena za dve uri ena pa za eno uro parkiranja, kera je pa kera pa ne vem. Ponavadi je dovolj parkirni listek, samo so tisti parkomati rahlo bedni (vsaj meni, sem se 5 min jeb.. da je potegnu 100sit preko monete).

 

Pa pred ?olo so nekaj grozili da bojo z pajki odva?ali vse napa?no parkirane avtomobile, kar pa pomoje da pri nas nebi videli pajka samo ob izrednih primerih. Ponavadi odpeljejo tiste ki ovirajo promet in so sami.

 

Pa parkiranje na mestih za invalide je sploh neodgovorno in butasto dejanje posameznika. Kdo vse parkira na teh mestih pa si lahko ogleda? na drugih forumih, policisti niso izjeme.

 

 

Pa ko parkiram se trudim da imajo ostali ki mimo vozijo ali hodijo dovolj prostora da neovirano priedjo mimo. Pa ?e ni nobenega pametnega parkinga se raje malo dalj odpeljem in lepo parkiram.

 

Zaenkrat naj bo dovolj :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Doma nimam nobenega problema prarkirat.... oziroma naslploh v ilirski ni problema spljoh...

 

V slu?bi imam rezerviran parking....tako da tudi ni problema,

 

Pred stanovanjem na rudniku mam pa tudi 2 boxa za avto tako da do tuki use kul!!!! :jupiii:

 

 

No v center lj pa sploh ne gre.... :hohoho:

 

 

Aja pa pred faxom ... ko kdaj pa kdaj grem pogledat, je mesta na pretek....

 

 

:jupiii:

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,jaz pa v slu?bi v?asih vlki problem za parkirat,v?asih sploh ne,v mestu se ?e tudi kaj najde,?e ve? ki iskat,doma pa ve?ni problem.... :( Namre? stanovalci 2.blokov parkiramo na enem parkplacu!! ?eprav ta pripada samo na?em bloku,ampak zato pa je ve?na kregarija.... :whatever: Bo pa se to kmalu re?lo z rampo! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Morali bi re?iti kot imajo japon?ki ki imajo take gara?ne hi?e da not zapelje? in ti dvigalo parkira avto. In so vsi na knap parkiran.

 

 

to bi blo res super, ker 1. je problem s prostorom re?en in 2. se ne rabi? bat da bi ti ga kdo ?ohnil ali ruknil z vrati ali...

 

V slu?bi pa majo zmenjeno da pajek ne pobira vozil, edino na mestih kjer je res opozorjeno z tablo (pred kak?nim vhodom)

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e kakemu japon?ku pajek odpelje avto mu na mesto kjer je bil parkiran napi?ejo z kredo: kdo mu ga je odpeljal, kam in njegovo tablico. Samo je pa velika sramota za njih ?e jim pajek odpelje avto, ?e to ?e dobijo zataknjen listek za napa?no parkiranje za ogledalo, kar z vezicam.

 

 

 

 

 

Primer avtohi?e

JPN_avtohi__a.wmv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e kakemu japon?ku pajek odpelje avto mu na mesto kjer je bil parkiran napi?ejo z kredo: kdo mu ga je odpeljal, kam in njegovo tablico. Samo je pa velika sramota za njih ?e jim pajek odpelje avto, ?e to ?e dobijo zataknjen listek za napa?no parkiranje za ogledalo, kar z vezicam.

Primer avtohi?e

JPN_avtohi__a.wmv

 

 

to je treba predlagati ?upanji namesto da gradi "gondolo" na grad

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..jest imam povsod te?ave s parkiranje....doma je tako da so bila parkiri??a za bloke v?asih tako narejena, da naj bi 1 parking pri?el na 1 stanovanje, sedaj ima pa ?e vsako stanovanje vsaj 2 avta, jih je kar nekaj kateri imajo 3 avtomobile.

..v slu?bi je isto sranje, neki parkingi so tako da so lastniki tistik parkiri? (eni lokali) rekli da bodo gume rezali ?e bo ?e kdo tam parkiral, tako da hodim cca. 30-45 min prej v slu?bo zato da dobim parking na plo?niku oz. ob robniku na enem ovinkcu :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No vidi?,to je problem pri blokih,ker majo zaj ?e ve?inoma ve? kot en avto.... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..jest imam povsod te?ave s parkiranje....doma je tako da so bila parkiri??a za bloke v?asih tako narejena, da naj bi 1 parking pri?el na 1 stanovanje, sedaj ima pa ?e vsako stanovanje vsaj 2 avta, jih je kar nekaj kateri imajo 3 avtomobile.

..v slu?bi je isto sranje, neki parkingi so tako da so lastniki tistik parkiri? (eni lokali) rekli da bodo gume rezali ?e bo ?e kdo tam parkiral, tako da hodim cca. 30-45 min prej v slu?bo zato da dobim parking na plo?niku oz. ob robniku na enem ovinkcu :blink:

 

govorim o tem problemu...

 

ni parkirnih mest, ?e pa so, so cene preve? zasoljene

 

predlagajte izbolj?ave..

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

predlagajte izbolj?ave..

 

Mi lahko predlagamo izbolj?ave,samo dosegli pa ne vem ?e bomo kaj.... :whatever: Ker tisti ki odlo?ajo o takih zadevah,majo ziher urejene parkplace! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...hmmm, bus za mene odpade, ker ?e bi ?el z busom na ?iht bi potreboval uro oz. ?e ve? z avtom imam pa 5 min. Tako da teli kateri spodbujajo lpp bi jih sam dvakrat okol u?es pa v kot kle?at poslal. Ko bodo linije bolj direktne oz. da bo imel bus svoj pas za vozit (tako imajo npr. tramvaji v prestolnicah) potem bi se pa dalo razmi?ljati.

...re?itev ni, mogo?e gara?ne hi?e samo poceni. Npr. moj delodajalec oz. v hi?i imamo cca. 200 parkirnih mest v gara?i ampak kaj ko ho?ejo 17.000,00 na mesec :blink: ...ma ni ?ans, da dam tolk. Tako da gara?a je prazna, ljudje pa parkirajo pa? kjer najdejo.

 

Mi lahko predlagamo izbolj?ave,samo dosegli pa ne vem ?e bomo kaj.... :whatever: Ker tisti ki odlo?ajo o takih zadevah,majo ziher urejene parkplace! :D

 

...s tem se popolnoma strinjam pa ?e res je.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem bil od nekdaj navajen, da sem ve? ali manj z lahkoto parkiral in ko sem pri?el v novo slu?bo je bil to najve?ji problem saj parkirplaca ni bilo oziroma bi lahko parkiral 10min pe? stran na parkiri??u BTC-ja. Tam se pa dogaja vse mogo?e in pobutana vrata so ?e najmanj?i problem.

 

Tako sem uporabil svoje pogajalske sposobnosti in sem se pri sosednji firmi zdilal za 20? na mesec, da so mi odstopili eno prostor na njihovem privatnem polpraznem parkiri??u za dvema rampama :D. Cena je minimalna za tisto kar dobim - avto stoji v svojem boksu,levo in desno od njega sta prazna/neoddana boksa tako, da ni nobenih mo?nosti pobutanih vrat, parkiri??e je ograjeno in pod videonadzorom tak, da skoraj ni mo?nosti kk?nih vlomov in tik pred nosom (50m) moje slu?be.

 

Kar se pa ti?e parkiranja drugod pa v ve?ini uporabljam gara?ne hi?e, ki so sicer najdra?je a po drugi strani lahko precej cenej?e,?e veste kaj mislim.

 

Pa ?e beseda, dve o belih in modrih conah. ?e sem pravilno seznanjen pomeni modra cona omejeno brezpla?no parkiranje 30minut razen, ?e ni na znaku pred parkiri??i druga?e napisano. Bele cone so pla?ljive s tistimi 100sit/uro listki in so ponavadi tudi ozna?ene z znakom, ki nalaga pla?evanje v dolo?enem delu dneva (ponavadi od 7-18 ure).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nekaj pojasnil modra cona parkiranje max. pol ure, na list papirja napi?e? ?as parkiranja, da? na vidno mesto na armaturo;bela cona parkiranje s parkirnimi listki oz. park avtomati, rumena cona bog ne daj, obvezno pajek, namenjeno za intervencije, stanovalce, posebna vozila itd, invalid, obvezno pajek, stvar presoje tvoje olike.

tudi jaz sem doma pred blokom, imam 5 avtov, pa so se na za?etku ful bunil, zdaj pa ne ve?, ker se me bojijo, ne upo?tevam nobenga, ko grem kam z avtom, drugega parkiram po?ez za dva.me raje pustijo pri miru, da ne popizdim imam pa tudi vse pod videonadzorom treh kamer.v primeru nagajanja, ma??evanje brez opozorila pomno?eno nekajkrat.se pa? po?vi?gam na nepisana pravila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko je treba kidat sneg, kida dando, ko je treba poglihat teren ker se zaradi parkiranjapogreza za plo?nikom zemlja, pesek napelje dando,ko je treba nestanovalce odgnat s parkiranja se z njimi pregovarja dando, torej, nisem pa ovca.

sem pa? pravila vzel v svoje roke, ampak dobesedno, vsi bi bili gospodje, ni? delal pa povsod bili prvi, to tudi v bg ni ve? mogo?e, smo se zato odcepili.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

E vidi?,kaj se kidanja ti?e,je pri nas enako,eni kidamo,drugi bi pa gospode ?pilali.... :( To mene tudi razpizdi... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem tukaj sam zase bog, nobenmu ni? no?em, naj me pustijo na miru,sploh se ne rabimo pozdravit, je tako la?je.najbolje , da sem se z vsemi skregal, sedaj imam mir.itak vsi vejo, da ?e se jermen strga, tudi policija ne pride.mislim pa d a sem do vseh korekten,?eprav vedno nimam prav.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js sm se pa zadn? s sosedom skregu k je s kultivatorjem zoral cesto do mene-takoj je bil boj za obstanek

:hohoho::hohoho::hohoho:

Kok je blo hudo k je sneg odstranil namesto mene!!!

 

joke

 

no kar se ti?e pa kidanja pa rad kidam sneg!!!(rad imam sneg)

ampak ga mam pa to leto kr ?e poln kufr.(motor ?e nestrpno ?aka)

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e slu?ajno pridem pozimi domov, pa je na prostoru kjer sem jaz kidal avto, pozvonim pri ?loveku in ga ne podim, kot bi on pri?akoval, ker zemlja ni moja, ampak, ga vpra?am, kje je on skidal, da bom tam parkiural jaz, in ?e tega prostora ni zalaufam d?ipa,zajlo, pa horuk potegnem parkirnino na cesto, potem tam parkiram jaz.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.