Skoči na vsebino

Va?e strokovno mnenje


blindek

Priporočeno sporočilo

Jaz mislim tako : ?e so plati??a kakor nova (na sliki ?e zgledajo), nepo?kodovana in ?e so ti v?e? - kupi!

Pa sploh pa?ejo na tvoj avto?

 

Gume ravno ne izgledajo najbolj?e, tako da v bistvu kupuje? plati??a - jaz ve? kot 40.000 ne bi dal, glede na to, da se nova 15'' plati??a dobi? ?e za 60.000 !!!

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grde felne samo to <_<

 

Pacek - ne takoj vsega veselja vzet ?loveku ... :hohoho:

 

felne pa?ejo...sma probala eno in meni osebno kar vredu zgleda...zaj pa ?e me malo va?e mnenje zanima...ker to kaj bom zdaj kupil mislim en ?as met, ker dnar tudi z neba ne leti

 

 

?e je tako - kupi raje NOVE in izberi tak?ne, ki ti bodo 100% v?e? !!! :pepsi:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje mnenje je tako da tele feltne na avto 100% ne pa?ejo, sploh ker so na rob take nobenemu japocu ne sedejo so bolj rezervirane za nemce. Verjetno so bile na kakem golfu.

 

Pri meni bojo verjetno ene 5 ali 6 krake feltne pri?le, verjetno AEZ ali pa Rial.

 

Samo se moram ?e nekaj zmenit...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja finan?na sredstva so omejena :whatever:

 

Ja in? ?e lahko da? za rabljene 55.000, lahko da? za nove 60.000 !!?? :ne vem:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj:

 

http://www.alessioalu.si/platisca.asp?mode=../

 

Info cene dobi? tudi tukaj:

 

http://www.gumi-center.si/sl/informacija.asp?id_meta_type=33

 

 

Ko bo? izbral model, pa po?lji PM za ceno! :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej moj predlog je da v takem primeru po?aka? raje ?e malo da zaslu?i? ?e kak $$$ pol pa kupi ene ki so ti dejansko u?e?.... sam ne zdej cincat pri nakupu gum.... ker najcenej?e ni vedno najbolj?e..... :bravo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

blindek: poi??i oglase uporabnika kovcek na mobisuxu... mogo?e on kaj zrikta, druga?e pa ?e bo? tele kupil, bo? prej ali slej itak moral nove gume kupit, pa ?e feln e zgleda da so ?e ble barvane, tako da 40 jurjev :) ?e so tebi v?e? ;) gume je treba seveda od blizu videt, pa starost vedet, da niso kake stare, itd... jaz sem moje 16ke kupil brez gum za 45 jurjev, pa so ble prakti?no nove, razen rob sem moral spolirat...

pa niso nekaj hudo posebnega :)

 

moje osebno mnenje je, da take felne na mx-3 ne izgledajo bogvekaj, ampak ?e so tebi v?e? potem kupi.

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vredu to je zmenjeno...pridejo 16" in one prve...zaj pa ?e en problem <_<

in sicer tiste prve so dve izvedbi

obe staneta enako in sta si zelo podobno...moral bi to nekje v ?ivo videt...

pa ?e nekaj :) vem sem ?e siten...

kje se lahko prijavim na homologacijo?in sicer tukaj v mb...nimam ne homolo karton?na ne ni?...tak da tudi ?e dam 15" gor moram dat homologirat :)

Objavljena slika

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pokli? na mazda motors slovenija, prosi da ti po?ljejo kopijo homologacije za tvoj avto,

 

potem bo? pa tole z papirji od feltn in kopijo prometne pa mogo?e ?e ?esa, po faksu poslla na npr. RTI v MB

 

pa te oni naro?ijo na pregled, pa bo? pelu napregled, pa bo? pla?u ene 16 jurjev, pa ?e bo vse OK, dobi? hom. karton?ek, in pa vpisano novo dimenzijo gum

 

vendar pazi ! najdi si feltne, ki imajo za tvoj tip vozila mo?nost vpisa v homologacijo ;) kar tudi ni te?ko, ker ima to mo?nost ve?ina feltn vsaj tja do 7.5x16"

 

jaz mam npr. za V6 vpisano 205/45R16 brez problema...

 

druga?e pa, specijalec, zemi si ?as, pridi v MS, pa te en krog pelan ka bo? vido kak je trdo 16ke meti pa dol spu??eni avto ;):P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.