Skoči na vsebino

Gostinska ponudba


ReDevil

Priporočeno sporočilo

In v horizontali seveda. :bravo:

 

Horizontala, vertikala in vse vmes, to lu?tno je res :hohoho:

 

P.S.: Zdej smo pa ?e ?ist mem teme :o

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 58
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Niti ne,?e vedno smo pri ribah,torej gostinski ponudbi! :bravo::hohoho:

 

A ti misli? na une restavracije a la cart v rde?ih ?etrtih? Ja, tam imajo tudi ribe :hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj seznam o?tarij,. :bravo:

 

Opozarjam, naslednje niso ravno "nice price":

Topolino; Bled

Gostilna pri Danilu; Rete?e pri ?kofji Loki

Vrbinc; Ljubljana

 

Normalne cene:

Gostilna Korte, Korte na Izolo

Pizerija Trta; Ljubljana

 

Kmetija odprtih vrat (cene so zelo ugodne):

Pri Damjanu; Slope

 

V planu je tudi test gostilne Raduha v Lu?ah samo nekako ne pride na vrsto.

Verjetno bi se ?e kaj na?lo ampak se sedaj ne spomnem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Med(m)ex, ?eprov nima? ve? mazde, se glede rib fuuul strinjam s tabo, ker tam nekje v npr. prekmurju bi jaz krepko podvomu o sve?ini morskih sade?eve, no vsekakor bolj kot npr. v Piranu! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Med(m)ex, ?eprov nima? ve? mazde, se glede rib fuuul strinjam s tabo, ker tam nekje v npr. prekmurju bi jaz krepko podvomu o sve?ini morskih sade?eve, no vsekakor bolj kot npr. v Piranu! <_<

 

Kaj bi ?ele bilo ?e bi ?e mel mazdo?! :whatever:

 

 

A kdo kej pozna picerijo Tunel pri tunelu pod ljubljanskim gradom, sem bil ?e dolgo ?asa nazaj tam in me zanima kako je kaj zdej?

 

Nazadnje ko sem bil tam je bilo nekako takole:

-hrana (od 1 do 10) 6

-postre?ba 4

-cene 5

Uglaunem smo ?e jedli bolj?e pa tudi slab?e!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tunel nikol ni bil tok dober...

pizze so povprecne

foculus se vedno #1

se ena pizzerija na dolenjki, sam ne vem kako se imenuje...je pa tema pizzerije avti (noter majo razne znake, bmw dele pa tko naprej in so kr dobre pizze

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi to je tista ?ist ob cesti a ne? ja sem ?e bil tam, samo nisem jedel, zgledal je pa kar vredu, ?eprav no, tole o picah je tako, povsod je ve? ali manj podobno, moram re?t da morajo imeti zelo bednega picopeka da pico kiksne.

 

aha..?e nekaj....nazadnje sem pico jedel v OMBRETU :D ...slavnem lokalu v katerega smo hodili ko nikjer ve? ni ni? dogajal...in sedaj, lokal urejen, vse prenovljeno + picerija je ratala. Pice imajo vredu in so povpre?ne, je pa povdarek na mehi?kih dodatkih, od nacho sira naprej...pejte pa boste vidl :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za probat je pica v hombretu, samo jest sem takrat navadno vzel oz. par ko?kov sem probal, pa sem malo bral kak?ne vse majo iz zna bit zanimiv. Ma ?e samo da vidi? kak?en ambient je zdej je dobr it pogledat :) ...tam kjer je prej DJ musko vrtel zdej picopek pice vrti :hohoho: je pa lepo spedenan lokal.

Labi nima? kej....dogodek v lipi je svoje naredil in je pa? lastnik dejavnost spremenil. picerija in kafana :)

aja pa vhod tud ni ve? tam ko je bil ampak s parkinga...da ne boste kej preve? okol bajte skakal ?e boste ?li tja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ombreta je in?pekcija stisnila.... so mu ukinili no?ni delovni ?as.... je parkrat delal ?ez urnik... pa so in?pektorji popizdili.... in so mu dali urnik do 24 ure... pa je pizzerijo naredu.... :bravo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ombre je bil bil vsak petek in soboto odprt od ?estih zjutri, potem so "spucal" in jovo na novo, enkrat sem pri?el tja ob ene 6.30 in je en redar pijan?ke vn pometu, ?ista?ica je spucala, ?eprav je ?e vedno vse smrdel in potem je bla kafana cel dan, zve?er pa jovo na novo :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ombre je bil bil vsak petek in soboto odprt od ?estih zjutri, potem so "spucal" in jovo na novo, enkrat sem pri?el tja ob ene 6.30 in je en redar pijan?ke vn pometu, ?ista?ica je spucala, ?eprav je ?e vedno vse smrdel in potem je bla kafana cel dan, zve?er pa jovo na novo :hohoho:

 

Quga je to bla ena lukna, sem bi 2X tam pol pa nikol ve? !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se jaz povem svoje mnenje:

 

Pizzeria Ljubljana: Mirje, Kaval SUPER

Fokulus ni prebavljiv(vsaj kar sem na bone jedel)

 

?evap?i?i, pleskavica Ljubljana: Pod Ro?nikom, Haramba?a,Ajda

 

Kar pa se primorske ti?e... VABLJENI ...SO ODPRLE OSMICE:) tako da ?e kdo ?e ni bil v OSMICI naj ?im prej gre...dobra hrana se bol?a zabava...pa cena tudi :bravo:

 

 

LP, Andrej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta viknd bi ?li komot na kako osmico, ampak lani ko sem dal pobudo, ni blo na forumu nobenga interesa! <_<

 

S kolegi grem pa vedno vsako leto dvakat - jesen in spomlad, pa je fino & fajn! :danzoman:

 

Kar se ti?e pa Botra, pa loh povem, da so kolegici med drugim nalil tako koka kolo, da tok gnile ?e u ?ivlenju ni pila in je mela baje tak okus, kot pred leti, ko se je dobil nek Cola sirup, pa se ga kar spomnem in je bil nagnusno ogaben! Tolk o Botru zaenkat! :ne vem:

 

Marko - kar se pa Tunela ti?e, pa priporo?am njihovo solato, proti katerim se njihove (povsem povpre?ne) pice skrijejo v mi?jo luknjo, pa ?e za BON si pri solati ponavad dobil nek hleb?ek s sirom, skratka :rispekt:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U ndelo greva s kolegom v Opatijo (na kopanje), pa upam da se bo voda do tkt ?e mal ohladila, da se nava po tistih kolonah gu?vala, pa da ko pridem na pla?o, da ne bom imel kam brisa?e postavt! <_<

 

No pol pa sledi obisk Hermana, ker bo glih ob poti, sem pa ne dovg nazaj ?el prov s tem namenom z eno gospodi?no do Pivke, ker tale Herman, to je pa Amerika in to v Pivki! :ljubezen:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.