Skoči na vsebino

Mazda MX-3 tuning :)


blindek

Priporočeno sporočilo

Mazdine motorje je neko? po licenci izdelovala KIA za v svoje avtomobile. Dandanes pa ne bi bilo ni? posebej ?udnega, ?e bi se zgodba obrnila in bi Mazda recimo dobila kak?en Hyundai/KIA motor pa naj se sli?i ?e tako bogokletno. :huh:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 182
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

ne saj ne namigujem, da se bo kaj takega zgodilo... hotel sem samo povedati, da nekdanji vajenci (Hyundai), ki so neko? kupovali tehnologijo so danes lahko u?itelji saj se z vzdr?ljivostjo in zanesljivostjo vrivajo na podro?je (zanesljivost in kvaliteta), ki ga ljubosumno ?uvajo japonske znamke kot recimo Toyota in Mazda.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je Hjundej kupe - 1. gen. oblikovno vse prej kot ?voh zadevca, ful me spominja na MX3, z boka npr. mi je celo veliko lep?i, je pa res da npr. motor 1.6 16v je vse prej kot posko?en, popije okrog 9 litrov in ve?, pa kar nekaj olja - preverjeno! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

blo je tak

 

mazdico je malce napadla rja, prebarvat bi tak al tak moral celo, moral bi naredit velik servis,pil je olje ko sam satan, in ?e kar nekaj razlogov da sem ga enostavno raje prodal, ker bi druga?e imel enostavno preveliko stro?kov za mojo denarnico

 

avto sem dal notri na nekem servisu in z nekaj dopla?ila dobil coupeja...verjamte da sem majn dopla?al kot bi pa dal za vse tisto ven :)

 

zaj sem bil 1no? brez mazde in sem mel take no?ne more... :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj vas nebom! :)

 

?e vedno trdim da Mazda is the best! :)

 

upam samo da bo naslednji lastnik moje mazice lepo ?uval

 

?e bo kdo ?el v ms naj gre na peugeot servis, tam majo tudi prodajo in pogleda kak kaj moja lubica...nemorete je zgre?iti ker ma verjetno edina notri sede?e ?rno-rde? leder :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

blindek,blindek.... :( :ne vem: Zapusto si na?o znamko zaradi Hyundaija.... ?zmeden?

 

 

:P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

samo pod 2.0 nesme bit...pa pod 150hp :)

 

Mazda 3 GTA! 2.0 motor in 150hp! :P:bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

 

naj ?e samo enkrat nekdo omeni da je Hyundai podoben MX-3, pa ga bom UBU ! ... pa kaj ste vsi slepi in ne vidite elegance potez, ki so speljane ?ez celo MX-3. Hyundai nima niti TRETJINO te elegance...

 

pa ?e Mazdo so v isti obliki delali od 1991 do 1998 ! majkemu...

 

:unsure:B)

 

blo je tak

 

avto sem dal notri na nekem servisu in z nekaj dopla?ila dobil coupeja...verjamte da sem majn dopla?al kot bi pa dal za vse tisto ven :)

 

 

upam samo... da se nisi vsipal s tistim coupejem... meni ni zgledal niti malo privla?no :(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaalman pregledal sem celega, peljal z njim k enemu poznancu in je tudi pregledal...

 

zaj ?e komu od vas ni v?e?...va? problem, saj se jaz vozim z njim in ne vi...

 

dovol me ?e vsi neke pravijo kaj sem ?el menjat pa to...da bi pa en enkrat rekel da je vredi pa ne...ma vrag po vsem tem...najboj?e bit brez ko se tak vsi samo povprek ?infajo <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...ma vrag po vsem tem...najboj?e bit brez ko se tak vsi samo povprek ?infajo <_<

 

Kva se sekira? :ne vem: vozi? kar ti pa?e oz. kar misli?, da se ti spla?a B) majo pa vsake o?i svojga malarja. Moj je ?rn :ph34r:

 

Mazdine motorje je neko? po licenci izdelovala KIA za v svoje avtomobile. Dandanes pa ne bi bilo ni? posebej ?udnega, ?e bi se zgodba obrnila in bi Mazda recimo dobila kak?en Hyundai/KIA motor pa naj se sli?i ?e tako bogokletno. :huh:

 

KIA je zakon :danzoman: Sem kupu zobat jermen s ?ponarji - komplet cena 12kSIT s popustom 9kSIT :ouje: kako to? Ker je isti kot za KIA pride - go KIA go KIA go KIA :jupiii:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da nekdanji vajenci, ki so neko? kupovali tehnologijo so danes lahko u?itelji saj se z vzdr?ljivostjo in zanesljivostjo vrivajo na podro?je ,ki ga ljubosumno ?uvajo japonske znamke kot recimo Toyota in Mazda.

 

?e vedno so vajenci. V ve?ini uporabljajo ?e preverjeno tehnologijo, ki ima ?e odpravljene za?etne te?ave. Majhen zaostanek za top teh sploh ni slab - podlaga za zanesljivost je bolj?a. Itak pa nova top teh saks, ker skoz neki crkuje.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kva se sekira? :ne vem: vozi? kar ti pa?e oz. kar misli?, da se ti spla?a B) majo pa vsake o?i svojga malarja. Moj je ?rn :ph34r:

KIA je zakon :danzoman: Sem kupu zobat jermen s ?ponarji - komplet cena 12kSIT s popustom 9kSIT :ouje: kako to? Ker je isti kot za KIA pride - go KIA go KIA go KIA :jupiii:

 

A si zih da ni bila Sephia mislim da 2. gen. Ker mi smo jo imeli in sem kar debelo pogledal ko sem videl da je isti motor v moji Mazdi, mislim da je tud koda motorja ista B6.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaalman pregledal sem celega, peljal z njim k enemu poznancu in je tudi pregledal...

 

zaj ?e komu od vas ni v?e?...va? problem, saj se jaz vozim z njim in ne vi...

 

dovol me ?e vsi neke pravijo kaj sem ?el menjat pa to...da bi pa en enkrat rekel da je vredi pa ne...ma vrag po vsem tem...najboj?e bit brez ko se tak vsi samo povprek ?infajo <_<

 

kaj se pizdi?... ?e je to avto, ki je bil na avtobusnem prometu, potem se meni osebno pa? ni zdel OK, ko sem ga gledal (ob?asno si grem po MS par avtov ogledat tako samo iz firbca)... ampak, jaz ga nisem kupil, ti si ga, pa se bo? pa? ti vozil z njim... jaz sem samo izrazil svoje mnenje...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.