Skoči na vsebino

Folija taho


din

Priporočeno sporočilo

uuuuu ke lepe

 

jaz bi tako kot je una prva exsoticna ampak v zeleni barvi :)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Jaz imam skenirane ?tevce (tachoscheiben) od Premacy-ja,dizla...?e kdo rabi;kolko vem pa pa?ejo tudi na 323 F BJ model...lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poslano;bi se pa priporo?al za kon?ni izdelek,?e bo? kaj ustvarjal oz. spremenil originalne ?tevce,ki so ?rni. lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Peesda... ne bojo pravi. Hitrost imam na originalnih do 240, RPM pa do 8000. Zgleda da bom moral kr svoje razstavit pa skenirat.

 

Edino ?e se kdo najde. ?e enkrat: i??em skenirane ali ?e popravljene (bele) ?tevce za 323F 1.5 (l. 97).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma zakaj nisi prej povedal kake TO?NO rabi?...bom povpra?al na nem?kem forumu,pa pogledal ?e imam ?e kaj na slu?benem ra?unalniku.Ti po?ljem zadeve...lp vuk

EDIT:poglej na ta dva linka:Holger's tachofolien & DJ's tachofolien

Mogo?e najde? kaj zase;pri drugem linku ?isto na koncu je za 323F BA

323F_BA.zip

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno, mogo?e neumno vpra?anje, kaj pa naredite z originalno foljo, se to dol vzame ali se da nova kr ?ez ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kr ?ez se baje dajo;vsaj tako delajo fantje na nem?kih forumih;edino kazalcev ne jemljite dol,ker se lahko pretrga 'welle'. Po slovensko ne vem kako se re?e zadevi;naredi se mali rez na papirju in se potegne ?ez kazalec in bunkico.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js mam drug teden na svojem xedosu, namen dol vzet ?tevce (zamenjava ?arnice v stikalu),pa bi mogo?e ?e barvo ?tevcev zamenjal. Ma kdo tacho sheibe za xedos 2.0V6 Letnik 94 ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.