Skoči na vsebino

LPP


vuk

Priporočeno sporočilo

Hi, ena pro?nja..kako najhitreje pridem do LPPja, Celov?ka 160 (moram se prijavit za homologacijo),?e se pripeljem do LJ obvoznice iz smeri Litije. To je prva stvar,druga pa kako potem najhitreje pridem do TC Motoshopa na Leskov?kovi 12;vem,da je to zelo blizu BTCja. Grem namre? z motorjem in tam je malo nerodno gledat po karti.

Hvala,lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj si pa te na motorju spreminjal,da more? homologirat?? <_< Radovednost pa?. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Objavljena slika

 

Najbolj? da gre? po obvoznici do izvoza ?i?ka (upam da zna? prit do tja, ?e ne vpra?aj) tam zavije? levo proti centru in spet levo proti A cosmosu ki je ozna?en z zelenim krogcem :D in se dr?i? desnega pasu in se pelje? naravnost dokler ne pride? do konca te ceste kjer lahko zavije? sam levo ali desno in tam zavije? desno in se spet pelje? skoz naravnost in kmalu zagleda? stavbo LPP (ozna?ena z oker krogcom). To je zelena pot.

 

Rde?a pot je pa edino to da se pelje? proti centru in pri prvem semaforju zavije? levo in spet do naslednjega semaforja in spet levo kjer kmalu spet vidi? stavbo LPP.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izvoz ?i?ka torej...to sem najbolj rabil....hvala,hvala.

@poky - izpuh sem menjal...zdaj Akrapovi? opravlja svojo nalogo. :D

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdaj Akrapovi? opravlja svojo nalogo. :D

 

U madonca! ?estitam k posodobitvam! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- izpuh sem menjal...zdaj Akrapovi? opravlja svojo nalogo. :D

 

A lahko kaj bolj podrobno razlo?i?, kaj si spremenu - ?portni izpuh? , da potrebuje? ta pregled?

:whatever:

Ali bolje,kaj si s tem pridobu?

Lp

 

firbec pa?!

?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A lahko kaj bolj podrobno razlo?i?, kaj si spremenu - ?portni izpuh? , da potrebuje? ta pregled?

:whatever:

Ali bolje,kaj si s tem pridobu?

Lp

 

firbec pa?!

?zmeden?

 

Zvok + izbolj?ana krivulja navora & mo?i. Pregled potrebujem samo v Sloveniji, v ostali Evropi mi pa velja potrdilo od Akrapovi?a,da ta lonec pa?e na moj motor. Pri nas pa? moram to vpisat v homolomo karton?ek,da me kak nadebuden policaj ne bi jebal v glavo, ko me bo kdaj ustavil.

To je pa? podobno kot mora? pri avtu vpisat predelave v homolomo karton?ek.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zvok + izbolj?ana krivulja navora & mo?i.

 

Pa si ti to preveril ???

Ponavadi je u?inek samo prvo, drugo pa je da se motorju za?nejo nihat obrati pri prostemu teku.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.