Skoči na vsebino

25.5.2006 Opravljen veliki servis pri 140.000 KM


Priporočeno sporočilo

Menjano vse mo?no kar leze in gre in kar je pri miru in se vrti =)

 

Jermeni, vodna pumpa, nosilci, stabilizatorji, filter od benzina, olje, zra?n filtr , oln filtr und akumulator Varta un ta fri?n =) In sicer prevo?enih km 140.000

 

Naslednja menjava velika pri 200.000 :)

 

 

Vse skupaj 78 ooo sit z delom =)

 

 

 

Jebatga treba vzdr?evat na?o lubico ?e vedno pride cenej? k pa vzdr?evanje prave ljubice =))

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainY

to v avatarju je tvoj avto?

 

sicer pa... veliki servis ba modelov bi naj bil prui 90k km.. z mojim sma jubilejno kilometrino 100k obrnila prej?nji teden :ljubezen:

 

no.. zdaj pa ?e samo bencin pa vitrex doliva? pa se voi? brez skrbi :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D moj velki servis je bil na 160.000km ker je spustla vodna pumpa zdaj se ze blizam 170.000km pa prede ko mucka tale mazdica se enkrat teko me mora zdrzat pol pa bo cas da menjam

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.