Skoči na vsebino

mazda 323f


uklopko

Priporočeno sporočilo

Po pogovoru z markotom da so moji sprednji smerniki grdi,sm se odlo?il da jih spremenim(no ne dobesedno)

post-363-1155899438.jpg

Morda se bo ?e keri odlo?il za kaj takega in vzel ven tisti grdi oran?ni filter pri ?arnici!!!

 

Zadeva gre nekako takole!!

sname? smernik, ga segreje?(s fenom bol pa priporo?am vro?o vodo) da se plastika malo omeh?a predvsem pa da se omeh?a silikon s katerim je smernik zaliman skupi!!!

post-363-1155898729.jpg

 

Previdno z navadnim izvija?em lo?uj ?ipco od ostalega PA PAZI NA HAKEL?KE KI SO OKOLI!!!!

zadeva po?asi odstopa ampak gre!!!(raje daj pod vro?o vodo, in ?e malo omeh?a?)

Ko ima? zadevo lo?eno zgleda takole!

post-363-1155899053.jpg

 

odstrani? tisto oran?no plasiko,in lahko za?ne? s sestavljanjem!!!

(s fenom pogrej oba dela kjer je silikon da la?je stisne? dovol da se hakel?ki zataknejo).

Jas sem dal na koncu ?e pod vro?o vodo da to prime in se usede tako kot je treba!!!

Da sveti oran?no pa kupi? ?arnice (ta srebrnoprozorne ki zasvetijo tako)

 

kon?na zadeva zgleda takole!!!!!

Za kakr?ne po?kotbe pa ne odgovarjam(ampak useeno previdno)

post-363-1155899410.jpg

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: jaz se ze dugo to spravlam delat pa se ni bilo casa,zarnice imam doma ze dva meseca,bom probal ta teden izvest

 

A ?portni sede? zadaj ima? ?e montiran? Un Recaro za Kevina? Hec. :P

 

Jah ni? saj Uro? tole sem pa ?e videl v?eraj v ?ivo... Mogo?e se bom tudi jaz spravil na tole ker bi na srebrnem avtu kar lepo izgledalo. :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

le pogumno,js bom pa ?e kj pre?telal ?e kak navdih dobim!!! :bravo:

No u kratkem pride ?e menjava antene,ker ne maram ve? met strelovoda na avtu!! :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ooooo lepo lepo!!! :bravo::bravo:

Pohvale!!!!

 

Lepo tudi na rde?i izgleda!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 uklopcic -

Meni izgledaju puno bolje nego kad se vidi oranzna boja od smerokaza!!

 

A ja sam imao i mali problema.....sve sam ja to ljepo zagrijao i rastavio i sastavio.....ali.....masa na jednom mjestu nije zadihtala kako treba i onda mi je nutra curila voda i rosilo je cijelu poziciju i zmigavac!!

 

I ker mi se ni dalo sa fenom cekat i susit to da to zatvorim silikonom stavil sam cel zmigavec u pec na 150 stopinj......in malo je predugo bilo notri in mi se malo zvinula plastika :ph34r::angry::blink: !! Ne vidi se na prvi pogled ali ja vidim!!!

 

Ali svejdeno....sad znam za ubuduce!! :D

post-144-1156017037_thumb.jpg

 

hrdzodr0iy2rt.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

No da nebom nove teme odpiral, ?eprav je ta ?e dokaj stara...

 

Jaz sem se tudi spravil spremeniti smernike, vendar dobesedno :P

 

Torej, zamislil sem si rde?e-?rno kombinacijo avta, pa sem naredil ?rne pokrove smerokazov ter pozicije.

 

Po prvem neuspelem poiskusu (premalo vro?e vode) po uklopko-vi poti, sem obupal ter ubral svoj na?in in sicer z izvija?em... :zvizga:

Objavljena slika

 

odstranil sem tudi oran?ni filter

Objavljena slika

 

nato sem celotno ohi?je zbrusil, da niso ostali ko??ki odlomljene plastike

Objavljena slika

 

iz plexi stekla sem naredil obrise pokrovov, jih razrezal (hkrati, da sta oba pokrova identi?na) ju ?e malo zbrusil, ter ?pricnil z sprejem za temnenje lu?i!

Objavljena slika

 

potem ko sem se prepri?al, da je z ohi?jem use vredu, sem z mo?nim silikonom-lepilom zalimal pokrove na ohi?je

Objavljena slika

 

zamenjal sem tudi navadne rumene ?arnice z oran?nimi in kon?ni rezultat po vgradnji:

Objavljena slika

 

?e blink:

Objavljena slika

 

PS: luknjo pri ?ravfu sem naredil z manj?im svedrom (pazljivo skozi plexi steklo debeline 2mm) ter jo nato zbrusil z dremljem :) pride pa ?rn ?ravf ?e...

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.