Skoči na vsebino

Rabim pomo?


aleksander

Priporočeno sporočilo

Kar neki ?asa nazaj sem staknil avdio masko za mazdo 6 (http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=2454) . Ve?krat sem tem u?enjakom ?e po?iljal maile z vpra?anjem, kako lahko pla?am masko in jo dobim po po?ti. V ?asu avgusta sem dobil znanstvene odgovore z njihove strani. Mislil sem, da je v ?asu ferra goste na ?ihtu samo njihov golman in da sem zato dobil tak odgovor. <_<

V septembru sem jih ?e dvakrat mailal in odgovora ni. Zgleda da njihov feragosto traja cca 12 mesecev na leto. :blink:

Zdej pa problem: ta njihova firma je nekje na sredini ?kornja. A kdo kaj potuje oz. ima posla s kak?no firmo tam dol, da bi se navezala kak?na komunikacija z njimi. Zgleda, da ?e bom ?akal na konec njihovga medvedjega spanja, se bo zemlja okol lune vrtela, men se bo pa mazda razsula, pol mi pa itak maska ni? ne korist. ?zmeden?

Kak?na ideja ??? :rispekt:

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar neki ?asa nazaj sem staknil avdio masko za mazdo 6 (http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=2454) . Ve?krat sem tem u?enjakom ?e po?iljal maile z vpra?anjem, kako lahko pla?am masko in jo dobim po po?ti. V ?asu avgusta sem dobil znanstvene odgovore z njihove strani. Mislil sem, da je v ?asu ferra goste na ?ihtu samo njihov golman in da sem zato dobil tak odgovor. <_<

V septembru sem jih ?e dvakrat mailal in odgovora ni. Zgleda da njihov feragosto traja cca 12 mesecev na leto. :blink:

Zdej pa problem: ta njihova firma je nekje na sredini ?kornja. A kdo kaj potuje oz. ima posla s kak?no firmo tam dol, da bi se navezala kak?na komunikacija z njimi. Zgleda, da ?e bom ?akal na konec njihovga medvedjega spanja, se bo zemlja okol lune vrtela, men se bo pa mazda razsula, pol mi pa itak maska ni? ne korist. ?zmeden?

Kak?na ideja ??? :rispekt:

 

kje tocno pa? recimo za firence bi se znalo kaj rihtat...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje tocno pa? recimo za firence bi se znalo kaj rihtat...

 

:bravo:

Lokacija firme :

 

VIDEOCAR

Viale Carducci, 91/O

47035 Gambettola (FC)

 

to je nekje med Riminijem in Raveno -

link http://www.video-car.it/contattaci.htm

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma italjani se vse na easy vzemajo, je kolegu ?la turbina na audiju lih nekje okol bolognie, tako da je dol avto pustu na poobla??encu, ?aku 2 tedna in ko je avto dobu ga je pri nas ?e enkrat pelu na servis zarad senzorja za airbag pa ?e nekaj mu je ropotalo okol motorja in tam so opazili da so mu kar nekaj vijakov pozabil nazaj privit in ?e vse na hitro skupaj sestavil. Tako da, ne kupujte Audija pa ne hodit na servise v italijo, ker jih boli k**** za vse.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.