Skoči na vsebino

mazda mx-3


Sorti

Priporočeno sporočilo

Sem novi ?lan Mazda foruma, rad bi si nabavu mazdo mx-3 in sicer 66kw mi je ?e od nekdaj v?e?, zanimajo me slabosti te mazde, problem pa je ker jo v SLO ni za dobit, ?e pa je, je pa zjahana...Ali se mi jo spla?a iz nem?ije al pa avstrije uva?at??

 

Zanima me tudi ?e pozna kdo ?e kako avstrijsko internetno stran z avti??(razen www.autoscout.at)

 

:danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej sem na?el eno mazdo mx-3, ?rno iz polzele 93 letnik. pozna kdo?stane pa 750.000 , zdi se mi velik za ta letnik, sam ma pa realnih 91.000 km in skos je gara?irana, brez rje.

 

KAJ PA VI MENITE??

 

:whatever:

 

BI jo vzeli al je predraga? :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena se mi zdi res pretirana, pa ?e ?e ni delal velikega servisa ga bo? moral ti delati in mu z tem lahko zbija? ceno. Zdej ?e je res ful ohranjena, samo malo te?ko verjamem ker ne vem ?e je v slo kak?na ki ni bila zaletena, vsaj kakor sem jaz gledal vse te Mazde.

 

?e se pa odlo?i? za uvoz bi bilo pa dobro da gre? do kak?nega ki se ukvarja z uvozom avtomobilov in ti lahko ?e kak?no cenej?o MX-3 pripelje in ponavadi imajo tako da ?e nisi zadovoljen ti jo ni potrebno vzet.

 

Bi ti pa priporo?al facelift MX-3 ko ima ?e druga armaturo in ene imajo tudi DOHC motor in malo ve? kW, so pa to od '94 letnika dalje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena se mi zdi res pretirana, pa ?e ?e ni delal velikega servisa ga bo? moral ti delati in mu z tem lahko zbija? ceno. Zdej ?e je res ful ohranjena, samo malo te?ko verjamem ker ne vem ?e je v slo kak?na ki ni bila zaletena, vsaj kakor sem jaz gledal vse te Mazde.

 

?e se pa odlo?i? za uvoz bi bilo pa dobro da gre? do kak?nega ki se ukvarja z uvozom avtomobilov in ti lahko ?e kak?no cenej?o MX-3 pripelje in ponavadi imajo tako da ?e nisi zadovoljen ti jo ni potrebno vzet.

 

Bi ti pa priporo?al facelift MX-3 ko ima ?e druga armaturo in ene imajo tudi DOHC motor in malo ve? kW, so pa to od '94 letnika dalje.

 

AHA HVALA LEPA ZA NASVET!!

Sam teli ko ti uva?ajo iz nam?ije... ti ponavad zram zra?unajo ?e 250k tak da je kr te?k dobit kaj cenej??

Mogo?e pozna? kak?nega, ki pocen uva?a avte iz nem?ije, in da ti da garancijo potem na njega??

 

In druga? si zadovljen z svojo mx-3??

kulk ma? pa ti letnik?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AHA HVALA LEPA ZA NASVET!!

Sam teli ko ti uva?ajo iz nam?ije... ti ponavad zram zra?unajo ?e 250k tak da je kr te?k dobit kaj cenej??

Mogo?e pozna? kak?nega, ki pocen uva?a avte iz nem?ije, in da ti da garancijo potem na njega??

 

V salomonovem oglasniku mas posrednike za uvoz vozil, pa mal po googlu pobrski zih se bo kj najdl! Drga? je pa to fuuuul preve? za mx-3 usaj za moje pojme! Pokli? ga pa upra? zakaj taka cena! Drga? pa velik sre?e pr nakupu!

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

HVALA!

jap sej sm ga klicu, cena je zato taka je reku, ker ni bila nikol karambolirana, skoz gara?irana, pozimi skorajda ni vo?ena in da ima realne km...

 

Sem pa tole na avto.netu najdu dost pocen sam je pa 93 letnik http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1067039#

 

JO pozna kdo kaj menite???

Iz LJ je.

:unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JO pozna kdo kaj menite???

 

Men se zdi mal sumljiva. Spredi ma LJ tablco zadi pa MB preizku?njo! Pa oglas je ZANI? izpoljnjen ampak ga useen pokli? sam jst mam bl slab ob?utek za ta avto!

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm ga klicu pa je reku da uspredi ni biu butjen, uzadi je bil neki kr je ?pricjen pa da ma prefuranih 160 pa da nima servisne knjege...

???

 

kaka se vam pa tale zdi??

 

http://www.mobile.de/SIDzUWDqq1LYAvTyfXDqP...1192536419&

 

MINTAVTO mi jo lahko uvozi

 

MNENJE??

 

Zanimajo me predlogi glede tele mazde

http://www.mobile.de/SIDzUWDqq1LYAvTyfXDqP...1192536419&

 

Zanima me kulk majo porabe motorji 79 kw ???

In kako so vzdr?ljivi??

Ker 66 kw tak?no kot sm si jst zamislu je skoraj nemogo?e dobit :(

Ima prevo?enih 196.000 km KAJ MENITE JE TO PREWE????

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nekaj sem se spomnil, da bo? te?ko uvozil MX-3 zaradi zakonov ki veljajo pri nas, EURO 2 in podobni, tako da bi koraj moral gledati novej?e od 96 letnika

 

Moja je 92 letnik in je bila ?e kar lepo razbita.

 

Tista ko pravi da ni bila nikol karambolirana bi jo pa tudi jaz rad videl da se prepri?am ?e je res :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nekaj sem se spomnil, da bo? te?ko uvozil MX-3 zaradi zakonov ki veljajo pri nas, EURO 2 in podobni, tako da bi koraj moral gledati novej?e od 96 letnika

 

Moja je 92 letnik in je bila ?e kar lepo razbita.

 

Tista ko pravi da ni bila nikol karambolirana bi jo pa tudi jaz rad videl da se prepri?am ?e je res :D

 

Oprosti ?e te to spra?ujem, sam zanima me kulk jo pa ti ocenjuje? svojo??

 

Lepa je tvoja mazdica!

 

Druga? sem jo pa jst vidu, res je lepa pa ni videt da bi bla kdaj butjena...

 

Iz kot pa si? sej jo lahk grem askup pogledat, ?e si za??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ojla :)

teh mazdic res ni dosti...

poraba je od 5.6 litra gor, tolko je vsaj meni uspelo s prepolnim avtom naredit, tko da vem da se da :)

tako lahko nardis z ene 34l goriva od 640km pa do 370km pri preganjanju in fu? sondi lambda.

nobena od teh mazd verjetno nima manj kot 180k km...ce je, je res izjema ali pa ima stevec zavrten...

pa tudi ta kilometraza za te avte ni nic posebnega, edino kar je (klasika) se zacne slisat hidravliko ventilov...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bi vzel na tvojem mestu raje 94.l gor, saj imajo ve?ina DOHC motorje, ki imajo 79kW, kar je ?e vedno isti razred zavarovanja.Notranjost imajo tudi lep?o(saj meni).

 

Nasploh avto laufa super, saj sem ga imel sam(1.6,DOHC, 94l)

 

poraba pa je tak, ?e se rad hitro vozi? kot jaz jo spravi? tudi lahko na 10l :P (ne me spra?evat kako ker sma nevem :ne vem: )

 

enkrat mi je uspelo spravit na 7.l relacija :jupiii:

 

za uvoz nevem ?e se ravno spla?a, tudi tisto bi se moral pozanimat kako jez EURO2 normo kot je ?e Marko_mx-3 napisal

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

airbagi,centralno itd. je pri mazdi ?e standard oprema doolgo doolgo :)

kolko je pa cena ?e ni skrivnost?

[/quote

 

Ni skrivnost, mene je pri?la miljon z zavarovanjem vred ;), sam tako mazdo je te?k dobit ohranjeno oz. nerazbito pa z takimi km. kot sm jo jst dobu za ta denar. Jst sm jo prpelo iz nem?ije prek vez.

 

Me veseli da si zadovoljen :bravo: Zdej pa kak?na Predstavitec v podforumu ali pa kak?ne slikce

 

Ja ja pride predstavitev, sam zdele ?e nimam dobene slikce kaj na nov, ko jih bom pa naredu jih bom pa dau gor! :D

 

EDINO TELE MAM

post-717-1160275507.jpg post-717-1160275551.jpg

 

post-717-1160275580.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se pa zdi da na ta avto te felge ?e kr pa?ejo( orginalne so!),ker ima 4 diske in se diski in ?eljusti fajn vidjo, ?eljusti bom pofarbu. no res pa je da bi kere druge lahko ?e bol pasale.

Vsak ima svoj okus!

 

Odlo?il sem se da bom spomladi pofarbal ?eljusti, imam 4 diske, Zanima me va?e mnenje. Kak?ne barve pi pasale? na mojo rde?o mazdo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.