Skoči na vsebino

PREVELIK PROBLEM


Ciko boy

Priporočeno sporočilo

ker mi ?e ma?ina po?asi kreha (je ?e v smrtni postelji)!! :angry:

pa seveda ker bo po?asi zima, moram jst mojga konji?ka "rahlo" predelati

prvo kot prvo seveda rabim nov motor!!

zanima me ?e bi lahko v mojo F-ko dobil motor od MX-3 kar me ?e najbolj mika

mogo?e to noter dobit ni te?ko... kaj pa homoligacija?? :wacko:

poleg motorja bi mogu gor spravit ?e bremze (zavore) a mislite da bi mi to uspelo??

 

 

lepo bi vas prosu za kaker?no koli pomo? ali nasvete

najbolj vesel bi pa bil nekoga s podobnimi izku?njami :rispekt::rispekt:

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker mi ?e ma?ina po?asi kreha (je ?e v smrtni postelji)!! :angry:

pa seveda ker bo po?asi zima, moram jst mojga konji?ka "rahlo" predelati

prvo kot prvo seveda rabim nov motor!!

zanima me ?e bi lahko v mojo F-ko dobil motor od MX-3 kar me ?e najbolj mika

mogo?e to noter dobit ni te?ko... kaj pa homoligacija?? :wacko:

poleg motorja bi mogu gor spravit ?e bremze (zavore) a mislite da bi mi to uspelo??

lepo bi vas prosu za kaker?no koli pomo? ali nasvete

najbolj vesel bi pa bil nekoga s podobnimi izku?njami :rispekt::rispekt:

 

Kak?en motor 1.6 ali 1.8V6 ???

?e je isti motor rabi? samo papirje in dobi? movo prometno berz atesta in komplikacij.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega iz Celja, se mi zdi da si glih prava 2 sogovrnika najdu, ki ?e najve? vesta o teh mazda?kih motorjih in predelavah, tko da za?etek predelave ima vse pogoje za uspeh! :danzoman:

 

MX-3 in 323 imata 1.6 motor popolnoma enak.?e bi "nabasal" V6 motor v 323 pa je malo za pomerit in preverit ?e je dovolj placa, samo pomoje bi bla vrijanta.Samo jaz ti predlagam da si pol vzame? 2.0 V6, komplet z menjalnikom, ker dobi? bolj?e prestavno razmerje, poraba pa je popolnoma enaka.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MX-3 in 323 imata 1.6 motor popolnoma enak.?e bi "nabasal" V6 motor v 323 pa je malo za pomerit in preverit ?e je dovolj placa, samo pomoje bi bla vrijanta.Samo jaz ti predlagam da si pol vzame? 2.0 V6, komplet z menjalnikom, ker dobi? bolj?e prestavno razmerje, poraba pa je popolnoma enaka.

 

?e ?e jst upra?am kok bi blo realno stro?kov ?e bi jst hotu v svojo 323F nabasat V6 motor not???

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ?e jst upra?am kok bi blo realno stro?kov ?e bi jst hotu v svojo 323F nabasat V6 motor not???

 

3-4 dni dela + odvisno za koliko dobi? motor z menjalnikom.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3-4 dni dela + odvisno za koliko dobi? motor z menjalnikom.

 

Na bolhi se en v6 prodaja za 90000. Pi?e z menjalnikom ali brez! Kok bi pa "na u?" deu pr?u?100000,200000?

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na bolhi se en v6 prodaja za 90000. Pi?e z menjalnikom ali brez! Kok bi pa "na u?" deu pr?u?100000,200000?

 

Te?ko re?, mogo?e bo treba kak nosilec nanovo narest al pa ga dobit za predelat.Pa poleg motorja rabi? ?e vso motorno napeljavo CPU in podobne zadeve.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te?ko re?, mogo?e bo treba kak nosilec nanovo narest al pa ga dobit za predelat.Pa poleg motorja rabi? ?e vso motorno napeljavo CPU in podobne zadeve.

 

Ja ni lih ma?ji ka?elj se strinjam! Po eni strani pa tud ne ve? kak?en motor dobi? pa kolk prevo?enih! To za zdj informativno spra?ujem ?e me pa v kratkem sprejmejo na ?iht pa bi se znal zgodit da bi kk?n V6 not padu! Hvala za odgovore!

Lp

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prodaj svojo in kupi http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=708595 :bravo:to ti je ?e najbolj pametno.

 

Ne vem, ne vem... A si jo ?el gledati? ;) Jaz sem jo ?el. ?isto spotoma. Pa mislim da Marko in Uklopko tudi. Pa nisem nek izvedenec ampak sem opazil, da je bil najverjetneje zbit spredaj. Zadaj nisem gledal ampak baje je bil tudi.

OSTALO:

- 2.lastnik

- servisna knjiga

- nepo?kodovan

- nekaramboliran

:whatever:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta avto se je prej prodajal v celju je pa iz treh avtov sestavljen.

 

No vidite v tem primeru RAJE v svoj avtu vr?em drug motor, par stvari se zamenja pa mam odli?no Mazdo 323F V6! :bravo:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, ne vem... A si jo ?el gledati? ;) Jaz sem jo ?el. ?isto spotoma. Pa mislim da Marko in Uklopko tudi. Pa nisem nek izvedenec ampak sem opazil, da je bil najverjetneje zbit spredaj. Zadaj nisem gledal ampak baje je bil tudi.

 

:whatever:

 

 

..ne, ne...nisem mislil to?no tele, samo je edina gt-ja na avto.netu pa sem dodal link. V mislih sem imel da se bolj spla?a kupiti original gt kot pa menjat motor, bremze, elektriko, gt-jka ima ?e verjetno tudi zadaj diske ipd..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

ja js sm menjo motor na svoji mazdi mx-3.In sm ga dobo z mazde 323 sedan.Bile so male razlike(jermenice).uglavnem vse se je dal kombinirat.Motor lahko sm menjas,tak kot sm ga js.Ni noben problem.Ce ga bos sam menjo,ga menji od spodaj.Noter bi ti poleg istegamotorja paso tut bp motor(18i,16v.76kw).V prometni pa ubistvu ne rabis menjat podatkov saj niti ne gledajo.Motor je pa isti na pogled,razen ce bos se odloco za kako v6 varjanto,pol pa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja js sm menjo motor na svoji mazdi mx-3.In sm ga dobo z mazde 323 sedan.Bile so male razlike(jermenice).uglavnem vse se je dal kombinirat.Motor lahko sm menjas,tak kot sm ga js.Ni noben problem.Ce ga bos sam menjo,ga menji od spodaj.Noter bi ti poleg istegamotorja paso tut bp motor(18i,16v.76kw).V prometni pa ubistvu ne rabis menjat podatkov saj niti ne gledajo.Motor je pa isti na pogled,razen ce bos se odloco za kako v6 varjanto,pol pa.

 

Ja on cila na V6 verjanto

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.