Skoči na vsebino

Sr?ne te?ave


BOJČ

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 438
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Zemir, ne mi pri tvojih letih razlagat, da nima? kaj po?et sam doma. Prvi?, kaj dela? doma in drugi? povrh vsega ?e sam, haaaalooooo :blink:

 

Ja tako je ?akam svojo da pride do mene da opraviva svoje potem jo pa peljem na ?iht.Dolg?as mi je pa ker sem na dopustu ?e skoraj en tedn pa se mi me?a doma

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tako je ?akam svojo da pride do mene da opraviva svoje potem jo pa peljem na ?iht.Dolg?as mi je pa ker sem na dopustu ?e skoraj en tedn pa se mi me?a doma

 

?aka? svojo, da opravita svoje... V?eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee? :bravo:

Zemir, daj ?e zame, ob meni trenutno ni tiste prave... :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aka? svojo, da opravita svoje... V?eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee? :bravo:

Zemir, daj ?e zame, ob meni trenutno ni tiste prave... :hohoho:

 

Ah ?e bi lahko bi za vsakega na forumu sam pol bi blo tko kod da nism na dopustu :hohoho::hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah ?e bi lahko bi za vsakega na forumu sam pol bi blo tko kod da nism na dopustu :hohoho::hohoho::hohoho:

 

?ak mal. A ti v dopust ?teje? tud to, al kaj. Ni kej, si pa temeljit. ?e sem na dopustu, sem na dopustu! :hohoho::bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak mal. A ti v dopust ?teje? tud to, al kaj. Ni kej, si pa temeljit. ?e sem na dopustu, sem na dopustu! :hohoho::bravo:

 

To?no tko ?e sm na dopustu sem na dopustu!!!Ko pa delam pa naredim temeljito :hohoho::hohoho::hohoho::jupiii:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u?asih je bol? da se ne :ne vem:

 

 

Se strinjam. ?e zdale? ni vsaka dobra, ki toplo lula!!! :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se spomnim ko je kolegu umrl stari ata (slava mu), ko mu je na smrtni postelji reku " Evgen sam neki mi je ?ou, za vse tiste ki bi jih lahko pa jih nisem, glej da nebo? naredu iste napake".

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se spomnim ko je kolegu umrl stari ata (slava mu), ko mu je na smrtni postelji reku " Evgen sam neki mi je ?ou, za vse tiste ki bi jih lahko pa jih nisem, glej da nebo? naredu iste napake".

 

S kje pa je ta Evgen?

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

halooo!!? fantje, kje imate spo?tovanje a?? :whatever:

 

emm ja mene kar dolgo ni blo gor. allyssa hvala za obrazlo?itev, si kar zadela glede na?e zgodbice :bravo:

 

dando ta starih se pa ?e nisem v celoti re?ila, ko se mi vsak dan jokajo po telefonu in me spravljajo v depresijo.. prekinila sem stike z njimi ker nismo meli pravih odnosov doma zdaj sem pa za njih jaz najve?ja baraba ko jim to delam, da sem jih zavrnila in se jim odpovedala. babi se jo?e in jemlje talete za srce vsak dan, mama pravi da se pocuti kot pes, a fotru se jebe zame..

pol pa ?e ti moj dando biv?o kli?e? parkrat na dan in se dobiva? z njo iz strogo biznismenskih razlogov.. jaa..

joj se morem u?it..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

halooo!!? fantje, kje imate spo?tovanje a?? :whatever:

 

emm ja mene kar dolgo ni blo gor. allyssa hvala za obrazlo?itev, si kar zadela glede na?e zgodbice :bravo:

 

dando ta starih se pa ?e nisem v celoti re?ila, ko se mi vsak dan jokajo po telefonu in me spravljajo v depresijo.. prekinila sem stike z njimi ker nismo meli pravih odnosov doma zdaj sem pa za njih jaz najve?ja baraba ko jim to delam, da sem jih zavrnila in se jim odpovedala. babi se jo?e in jemlje talete za srce vsak dan, mama pravi da se pocuti kot pes, a fotru se jebe zame..

pol pa ?e ti moj dando biv?o kli?e? parkrat na dan in se dobiva? z njo iz strogo biznismenskih razlogov.. jaa..

joj se morem u?it..

 

Potem kakor zgleda lahko pri?akujemo nadeljevanje limonade? :bravo::P Vem dons sm mal ?leht ne zamert :cheers:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem kakor zgleda lahko pri?akujemo nadeljevanje limonade? :bravo::P Vem dons sm mal ?leht ne zamert :cheers:

 

ja ti kar kokice za?ni delat..

pa ne si ?elet da bi me sprobal kolk sem jaz ?leht ..khm :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ti kar kokice za?ni delat..

pa ne si ?elet da bi me sprobal kolk sem jaz ?leht ..khm :P

 

Sej vem da punce znajo bit ful ?leht.Pa ne me zdej vse punce napadt k ponavad tako je pa? moje mnenje
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej vem da punce znajo bit ful ?leht.Pa ne me zdej vse punce napadt k ponavad tako je pa? moje mnenje

 

zemir daj da nekaj raz?istiva. punce smo ?leht zarad fantov ker nas tolko ?asa kurite in podpihujete (kar glihkar po?ne? ti), pa ko ne zadostuje, ?e mal olja prilijete, pa ?e mal... pol pa nas raznese!

 

dando lahko potrdi. a je tak dando? :P:ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zemir daj da nekaj raz?istiva. punce smo ?leht zarad fantov ker nas tolko ?asa kurite in podpihujete (kar glihkar po?ne? ti), pa ko ne zadostuje, ?e mal olja prilijete, pa ?e mal... pol pa nas raznese!

 

dando lahko potrdi. a je tak dando? :P:ouje:

 

Sej vidm po moji ker sem pa? ?korpion sm baje ful ?leht.Pol ima pa izpade :bravo::ljubezen:

Va?n da se mamo radi :hohoho::hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.