Skoči na vsebino

Sr?ne te?ave


BOJČ

Priporočeno sporočilo

Borut dobro si se razpisal. Dobro te je o?ela, tole je ?ist prov da si konc temu naredu, ma? pa eno ornk ornk izku?njo ve?. Glede tega kar si napisal v zadnjem stavku se pa ?ist strinjam s tabo, sploh LJ je po ve?ini katastrofa glede "DIVNIH" punc. Sej ne re?em da se ne da fajnih v LJ spoznat ampak je res ?e bolj loterija, pa seveda je odvisno od tega kak?en okus ima?. V lokalih je pa sploh sranje, glede na to da pride do bejbe ?e in ?e tipov v eni no?i (v tak?nem in druga?nem stanju) in ve? al manj vsi morijo ipd., tako da nekatere ?e avtomatsko grdo gledajo vse po vrsti. :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 438
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Vse grdo gledajo???,....hmmmmmmmmmm.....jebat ga ?e grdo vidjo!!! :hohoho:

 

?e ne, pa bo treba kj ?ez mejo pogledat pa uvozit na SLO.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da nebo izpadlo kot da imam kej proti ljubljan?ankam, ampak jaz dobrih izku?enj z njimi enostavno nimam, to je pomojem edina ?enska populacija z katerim imam jaz negativen score pri kako bi temu rekel "flirtanju", "osvajanju" in to ful negativen <_< , tako kot je grega rekel enostavno jih 90% gleda grdo in oddaja nenormalno neg. energije, tako da bljah :(

 

?isto druga zgodba pa so naprimer kme?ke deklice (pa pod to ne mislim kme?kih bunk od 100kg) z teh na?ih okoli?kih krajov, ?udovite punce z ?udovitimi karakterji, pa ?e kej finga ti zna skuhat..........eno tako imam hvalabogu tudi sam, in povem vam "kmetice" so zakon! :P

 

 

Zgornji post je avtorjevo osebno mnenje, in upam da nebo kak?ni burnh odzivov :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da nebo izpadlo kot da imam kej proti ljubljan?ankam, ampak jaz dobrih izku?enj z njimi enostavno nimam, to je pomojem edina ?enska populacija z katerim imam jaz negativen score pri kako bi temu rekel "flirtanju", "osvajanju" in to ful negativen <_< , tako kot je grega rekel enostavno jih 90% gleda grdo in oddaja nenormalno neg. energije, tako da bljah :(

 

?isto druga zgodba pa so naprimer kme?ke deklice (pa pod to ne mislim kme?kih bunk od 100kg) z teh na?ih okoli?kih krajov, ?udovite punce z ?udovitimi karakterji, pa ?e kej finga ti zna skuhat..........eno tako imam hvalabogu tudi sam, in povem vam "kmetice" so zakon! :P

Zgornji post je avtorjevo osebno mnenje, in upam da nebo kak?ni burnh odzivov :)

 

Moja ni glih kmetica,je pa z de?ele in zna pa marsikaj, pe ?a grdo ne gleda. :jupiii:

Mestna dekleta mi nikdar niso bla pri srcu, ker so preve? fancy in fine da gre na kozlanje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js se tud pripi?em z mnenjem predhodnikama!!!!!

 

Odli?na je................z de?ele! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: tako je,iz kmetov in podezelja so najboljse tudi moja je iz kmetije :jupiii: zdaj grem tja in komaj cakam da spet nekaj dobrega pojem,pa maliga pocartam,pol pa na moje drugo omiljeno vozilo new holland 155 ks

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dve vrsti sta v redu in to tiste, ki so z de?ele in navajene, da se je za sre?o potrebno potruditi in da ti razen zrelega sadja ni? drugega ne pade direkt z drevesa v roke in pa seveda tiste, ki so lahko tudi mestne pa v ?ivljenju niso imele vse z ro?cami postlano, pa znajo cenit v redu mo?kega po tem kak?en je in ne po debelini njegove denarnice.

 

Je pa tako, da za vsako rito raste palica in kot primer lahko povem eno biv?o so?olko v srednji ?oli, ki je bila res vizualno taka lepotica, da s(m)o mislim kar vsi fantje dol padali in ?e profesorjem se je ob?asno zatresel glas, ko so jo spra?evali :D.

 

V glavnem si je ona brez te?av izbirala fante in jih seveda veselo vrtela okoli prsta in izkori??ala tako finan?no kot psihi?no. Prijateljic prakti?no ni imela saj jih ni rabila pa ?e vsa ostala dekleta so ji bila stra?no ljubosumna nanjo. Druga?e pa je zgledalo da bo vse ?ivljenje bilo po njenem in da si bo na?la bogatega dedca in da bo veselo u?ivala poklic bogate gospe ?ene.

 

Ampak kak?no presene?enje je bilo, ko smo se enkrat dobili na neformalni obletnici mature, ko je pri?la tudi ona - ampak od tiste lepotice ni bilo ne duha ne sluha. Rahla prekomerna te?a, gubice jeze in ?alosti, utrujen obraz pri 35 letih, ?iv?no tresenje z glavo in rokami. V glavnem katastrofa in ko je ?e malo povedala, da je bila ?e 3x lo?ena in da je trenutno samska in da jo edini otrok sploh no?e poznati in da ?ivi pri o?etu se ti dobesedno zasmili.

 

In poanta :

 

Zunanja lepota je minljiva, z leti ti ostane samo ?e notranja in ?e jo nima?...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:rispekt::rispekt:

 

kruta realnost :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja mestna dekleta smo res pra*ice ?zmeden?

hallooo, a smo me krive da smo iz mesta? a ker ?vim v mestu sm pa ?udna, nesramna, ne znam kuhat, vzvi?ena itd??? :blink:

 

takih stvari ne mor? posplo?evat... to je tko k da bi jst rekla da vsi tipi k majo hude avte so sami va?i?i :D (sej velik jih je res takih, ampak ne pa vsi) al pa ?e bi rekla, da vsi k majo Mazdo so za zakon :P dvomim :P

 

no uglavnem tipi ne obupat prehitro. tud med vami se najdejo "cvetke", ki dobrim puncam znajo greniti ?ivljenje sramezljiv

 

bodite v cvetju B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No loh ?e re?em, da mi mogo?e niti ni blo tok te?ko javno objavt mojih razmi?ljanj, kokr pa mi je blo te?ko sammu seb priznt da me ?enska "guli" oz. lupi kot opica banano, pri tem pa da ti je prakti?no edina skupna to?ka po?teno delo, pa madona sej nism hodu z "obrtnico" (profesionalko v delu), al pa tut - na nek na?in! :P

 

Je pa zanimiv oz. gnil ob?utek ko en dan ugotovi?, da si ovca, ki se jo stri?e, petelin, ki vali zlata jajca al pa mogo?e krava, ki proizvaja ?okoladno mleko! :blink:

 

Men so od punc z naskomom in dale? najbol?e ?tajerke, pa tut komunikacija ful drga? ste?e, kot pa z marsikatero iz LJ sektorja!

 

P.S. Kar se pa "kmetic" ti?e, so pa v glavnem ok, edino katerih ne prena?am, so kmetice "brez zemlje" in teh je v mestu kar precej, s tem mislim tiste, ki so nosjo kot da so se rodile z zlato ?lico in da jim bo vsak cajt krona z glave padla! :whatever:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men so od punc z naskomom in dale? najbol?e ?tajerke, pa tut komunikacija ful drga? ste?e, kot pa z marsikatero iz LJ sektorja!

 

No lepo,da tak misli?,samo ti povem,da se tudi tu najdejo malo vi?e opisane predstavnice ?enskega spola....?al.... :( Komunikacija pa itaq,da malo druga?e ste?e,?e zaradi ?prahe!! :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja mestna dekleta smo res pra*ice ?zmeden?

hallooo, a smo me krive da smo iz mesta? a ker ?vim v mestu sm pa ?udna, nesramna, ne znam kuhat, vzvi?ena itd??? :blink:

 

takih stvari ne mor? posplo?evat... to je tko k da bi jst rekla da vsi tipi k majo hude avte so sami va?i?i :D (sej velik jih je res takih, ampak ne pa vsi) al pa ?e bi rekla, da vsi k majo Mazdo so za zakon :P dvomim :P

 

no uglavnem tipi ne obupat prehitro. tud med vami se najdejo "cvetke", ki dobrim puncam znajo greniti ?ivljenje sramezljiv

 

Ne Cacy saj nih?e ne misli, da ste vsa mestna dekleta pr***ce, je pa nekaj res, da je procent takih v mestu sigurno precej ve?ji kot pri dekletih z de?ele. In ti procenti s svojimi dejanji me?ejo tako slabo lu? tudi na vse ostale prave punce.

 

In kaj se potem dogaja, fantje so naveli?ani iskati med mestnimi, kjer na prvi pogled ne more? ugotoviti a si dobil "gnilo" ali ne. V?asih se to tudi po "uvajalnem" obdobju ne poka?e (oz. se a si preve? zaljubljen, da bi to pravilno zaznal) in prava narav izbruhne na plano, ko si ?e tako globoko v razmerju, da je ?e te?ko nehati.

 

In ko se ti to parkrat zgodi se nekako podzavestno odlo?i? in i??e? bolj nemestna dekleta, kjer ima? ve?jo varjanto najti tisto pravo, ki bo ?utila da je ljubezenski odnos obojestranski in da partner ni zgolj naokroghode?a cash pljuvajo?a ma?ina.

 

Seveda velja tudi kontra, ker ?edalje ve? ?efurjev (da ne bo pomote, ?efur se ne rodi? ampak postane? po lastni volji), na ?edalje bolj prefinjene na?ine o?ara dekleta in ko so kon?no njihove jim poka?e svoga boga in prevlado nad njimi.

 

Ironija vsega tega je da se pr***ce in ?efurji silno redko spe?ajo med sabo, da bi se iz?ivljali en nad drugim ampak je najve?krat v takem razmerju nekdo jebena stranka. In zato se pojavljajo tak?ni stereotipi, ki pa na ?alost vse preve?krat dr?ijo.

 

 

Na mojo sre?o sem v ?ivljenju imel samo eno tako grenko izku?njo, sam sem zelo hitro pogruntal kam psica taco moli in sva prekinila ?e predno se je stvar za?ela zapletati. Po drugi strani pa moj kolega ni imel te sre?e. Svojo drago je finan?no vzdr?eval, ko je ta ?tudirala pri tem, da se je zaradi tega sam odpovedal ?tudija. In po ?estih letih ?tudija in finan?ne podpore je ona diplomirala si na?la slu?bo in je enostavno spokala kufre in prakti?no brez razlage in pozdrava od?la. Navkljub vsem planom o gradnji hi?e in otroku, ki sta jih imela tekom njenega ?tudija. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po drugi strani pa moj kolega ni imel te sre?e. Svojo drago je finan?no vzdr?eval, ko je ta ?tudirala pri tem, da se je zaradi tega sam odpovedal ?tudija. In po ?estih letih ?tudija in finan?ne podpore je ona diplomirala si na?la slu?bo in je enostavno spokala kufre in prakti?no brez razlage in pozdrava od?la. Navkljub vsem planom o gradnji hi?e in otroku, ki sta jih imela tekom njenega ?tudija. :(

 

To pa je PR***CA !!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

David pri (tvojih) 13-ih letih tut mene ?e ni kej dost morilo glede tega, po?aki do (sto)16ga leta, pa bo? pol loh pametn! :hohoho:

 

 

Ufffffff... Mene je pa ?e pri 10-ih sramezljivsramezljivsramezljiv

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jabolko ne pade dale? od drevesa al kako ?e? :hohoho:

 

A to leti na mojega naslednika??? :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

valda,..na koga pa ?zmeden?

:hohoho::hohoho::hohoho:

 

Ja, moj ?ri?ek je pa res model :danzoman: . Kadar se meni ne da ropotat, naredi to z veseljem on in efekt je isti...

?e najbolj? je blo ko je bil ?e v vozi?ku, jaz z njim sam na sprehod, bejbe pa na kup "joj kolk je lu?kan...", pol pa jaz "a fotr pa ni al kaj?", "ne, ne, tud", evo, pa je ?e pred svojim 1. letom lobiral zame... Sedaj ga je treba pa ?e fejst nazaj dr?at :hohoho: ...

Mi je pa, ko je bil star 4 leta, fino sceno naredil. ?akava v ?akalnici na zdravnika, pa prideta mimo dve beybe, ena okoli 20, druga pa okoli 40, obe ful spedenane. Tamal jih gleda, potem pa na ves glas pred polno ?akalnico: "Ati, poglej kak?ne dobre beybe!" Folk u smeh, jaz bi se pa najraj v zemljo pogreznu :hohoho::hohoho::hohoho:. In podobnih je bilo ?e kar nekaj...

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,za tebe pa res velja,da jabolko ne pade dale? od drevesa!! :hohoho: Jaz svojo h?ero ne navajam takih bedarij,da ne bom gdaj v isti situaciji,he he! :D Samo bojo pa ve?ji problemi kasneje.... kad mala poraste:(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,za tebe pa res velja,da jabolko ne pade dale? od drevesa!! :hohoho: Jaz svojo h?ero ne navajam takih bedarij,da ne bom gdaj v isti situaciji,he he! :D Samo bojo pa ve?ji problemi kasneje.... kad mala poraste:(

 

Pa saj ga nisem ni? navajal na te bedarije :ne vem: . ?e pazil sem, da nisem v njegovi prisotnosti kak?ne take izjavil. Pojma nimam od kje je to pobral, sumim pa vrtec :hohoho::hohoho:. No ja, 100% sem se kdaj kaj zagovoril, ?e druga? ne, ko sem doma "mami" hvalu sramezljiv;)

 

A kad kod tebe mala poraste: - velika ograja

- v njej elektrika

- rotvajler, itn.

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kad kod tebe mala poraste: - velika ograja

- v njej elektrika

- rotvajler, itn.

 

He he,nekaj od tega je ?e... :hohoho: Pa kak gun ?e pride zraven! :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.