Skoči na vsebino

Sr?ne te?ave


BOJČ

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 438
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Oh jst sm zdele u?ivu na msn-ju! Usak ma svoje! :jupiii:

P.S. a ?e ne spi? hudi? en :hohoho:

Joke!

 

Ti si reku da gre? spat ne jst ;)

No zdej grem pa jst spat se vidmo pa sli?mo jutr

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj je zdaj to Mazda?i? A ni noben n? zaljubljen, nima noben nobenih sr?nih te?av, se ni? ne dogaja??? :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni se dogaja samo lepo. ni? te?av. :P:bravo::danzoman::jupiii::ljubezen:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest mam ?e vedno "te?avo" da mam full velko srce :blink:

 

Ma? al samo misli? da ga ma? ? :hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..jah ne vem, vedno je plac ?e za kak?no :) ni nobene tolk velke da bi ga celega zasedla :hohoho: ...tako da zaenkrat ?e raje vlagam v avto kot pa v ?enske :bravo::hohoho:

 

Oboje mora bit, druga? je bolj ?alostno. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rabil bi nasvet o zelo va?ni stvari.

?e dlje ?asa sumim, da me moje dekle vara. Na to ka?e ve? znakov.

Ko jo kli?em na mobilni telefon, ona ve?krat spusti slu?alko, ali pa se sploh ne javi.

 

Ko sva skupaj in ?e se javim na njen telefon, potem velikokrat druga oseba takoj

 

prekine. V zadnjem ?asu veliko hodi okrog s "prijateljicami", ko pa jo vpra?am,

 

s katerimi, pa vedno navede osebe s slu?be ali druge osebe, ki jih ne poznam.

 

Zve?er, ko ho?em videti taksi, s katerim je pri?la, mi nikoli ne uspe.

 

Vedno sli?im avto kakih 100m pro?, vendar ona zmeraj pride pe?. Mogo?e sploh ni taksi?

 

Pred nekaj dnevi sem vzel njen telefon, da bi pogledal, koliko je ura, ona pa je

 

za?ela vre??ati, da se vtikam v njeno zasebnost. Kakorkoli, odlo?il sem se

 

soo?iti svojimi slutnjami, ?eprav mogo?e globoko v sebi ne ?elim zvedeti resnice.

 

V?eraj sem zbral pogum in se odlo?il priti stvari do dna. Od?el sem na

 

ulico in se skril za moj avto, od koder imam pregled nad celo ulico, z namenom, da

 

vidim, s kom bo zve?er pri?la domov. Ko sem se skrival za avtom, sem

 

opazil, da se je na celotnem zadnjem desnem blatniku pojavila rja z notranje

strani.

 

Sedaj me zanima, ali mislite, da bi bilo bolje zamenjati cel blatnik ali samo

odstraniti rjo in morda premazati s kak?nim silikonskim lakom???

 

Za odgovor se vam ?e v naprej zahvaljujem!

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

Vem da je off pa staro sam sm mogu sm prlept!

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rabil bi nasvet o zelo va?ni stvari.

Od?el sem na

 

ulico in se skril za moj avto, od koder imam pregled nad celo ulico, z namenom, da

 

vidim, s kom bo zve?er pri?la domov. Ko sem se skrival za avtom, sem

 

opazil, da se je na celotnem zadnjem desnem blatniku pojavila rja z notranje

strani.

 

Sedaj me zanima, ali mislite, da bi bilo bolje zamenjati cel blatnik ali samo

odstraniti rjo in morda premazati s kak?nim silikonskim lakom???

 

Za odgovor se vam ?e v naprej zahvaljujem!

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

Vem da je off pa staro sam sm mogu sm prlept!

 

Jebenti rjo !!! :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svetujem ti,da to rjo temeljito spravi? dol z "avta" in bo!!! :bravo: ?e ne, bo "avto" samo ?e bolj rjast in poglodan oz. preluknjan vse povprek.

 

Sicer pa imamo vsi probleme, eni danes, drugi naslednji teden.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

predlagam da da? voji bejbi brus papir pa mini barvo za za?etek,pa ?e ti bo prisko?ila na pomo? pomeni da te ma ?e mal rada, ali pa se ti bo prilizovala zaradi svoje slabe vesti, da bi te ?e malo molzla.varianta je da oboje skupaj zapelje? v ljublanico.za take stvari sem mojster ti lahko pomagam.zagotavljam ti, da bo? neposredno na prvih straneh ?asopisov in poro?ilih.

 

dando

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da me naute narobe razumel. Tist pism k je gor napisan je en gospod poslal na revijo kjer odgovarjajo na tovrstne probleme! En se je u bistvu zajebavu ter to poslou na revijo kot hec! To ni moj problem, to sm dou gor da vidte ?esa je use folk zmo?en napisat. Useen pa hvala za nasvete!

:bravo:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da me naute narobe razumel. Tist pism k je gor napisan je en gospod poslal na revijo kjer odgovarjajo na tovrstne probleme! En se je u bistvu zajebavu ter to poslou na revijo kot hec! To ni moj problem, to sm dou gor da vidte ?esa je use folk zmo?en napisat. Useen pa hvala za nasvete!

:bravo:

 

U pizda sem se ?e ustra?u da ma? rjo :bravo::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje bom jst prej zarjaveu k Mazda! :hohoho:

 

Bolj da Mazda ker to se da popravt ?e bo? pa ti te pa bojo izob?l pa na kk?ne raziskave dal :hohoho::hohoho::hohoho::hohoho::hohoho::hohoho::hohoho::hohoho::hohoho:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz se opravi?ujm, ampak ?e zmer ne ?tekam kako je zdej scena s Kleopatro, res pa da mal mn spremlam forum zadne mesce! No zdej ga mam loh med slu?bo skoz pr?ganga - kon?no po?nem neki normalnga! :rispekt::jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
    • Z veseljem! zoom zoom!  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.