Skoči na vsebino

Sr?ne te?ave


BOJČ

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 438
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Vem da bo bol?, tolk slab?e je ?e ker tole ?ensko vidm 10-20x na dan tako da.....jep, prekr?il sem prvo pravilo, katerega tisti ki ?e delate verjetno poznate. Se mi sanja kaj naj bi bil vzrok in tudi povedala ga je...samo pr men je tako, sem trmast in grem ?ez marsikaj da dobim kar ho?em...ona pa pa? ni tako mo?na...sva pa za?ela v napa?nem trenutnku vse skupaj, sej ?e na za?etku sem imel dvome a bi se spustu v to al ne, ker je bilo ?e fuul odprtih stvari iz njene preteklosti in obveznosti iz sedanjosti, samo me je karakterno zelo zelo fascinirala...tako da je ratal kar je ratalo.Hmmm tole s pogrevanjem vez pa ne vem, nikoli mi to ni di?alo, nekaterim rata ponovno, mnogim pa ne, odvisno kak?en je bil razlog. Itak upanja nimam, ker to je samo potuha,?e pa ?ez cajt kaj rata pa rata.

 

Hmmm.....David..glede da bo v Kranjski mrzlo vidim da tebe ne bo zeblo :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

gre pa pol tak, da ga ho?e? nazaj dobit, da ga lahko ti da? na hladno. neke vrste ?enski ego ;)

 

Lepo,da prizna?. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja gospodi?na, temu se pa pol nakonc re?e psiholo?ke igrce, pri kerih pa ni zmagovalcev, samo 2 pora?enca, ki psiholo?ko uni?ujeta drug druzga! <_<

 

word

 

?e najhuj?e je pa ?e so zraven ?e otroci, ki nato postanejo orodje v jebanju med biv?ima partnerjema - podobno kot je bilo v zadnjem tragi?nem primeru o katerem bo tekla tudi dana?nja tema v Trenjih.

 

Je pa ?al tako, da po tem orodju (otrocih) vse preve?krat pose?ejo prav ?enske, ki pa nato pripelje neuravnove?ene mo?ke, do tako grozovitih dejanj, kot so umori in nato samomori.

 

V takoih primerih je bolj?e otla?it svoj ego (ne glede kako velik je) in ostati v dobrih odnosih, tudi ?e resna zveza ni ?la. Verjemte, da se da precej la?je ?iveti, kot pa zaloputnit vsa vrata in se po mo?nosti ?e psiholo?ko jebat med sabo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vzemi to kot fliratnje,

 

Fliratnje?? ?zmeden? Kaj je to?? :ne vem:

 

:P:hohoho: Meni to ni glih ko neka psiholo?ka igra.... <_< je pa zanimivo.... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vzemi to kot flirtanje, kar je pravtako psiholo?ka igrica. vsaj meni se tak zdi.

 

popravla.

@poky: kak ni psiholo?ka igrica. meni se zdi da je, samo ne psiholo?ka v negativnem pomenu :)

_oiwOYU0C4xrCe1d.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Me zanima ?e ma kdo pr nasprotnem spolu podobne izku?ne kokr jz. :D

 

Z neko biv?o deklino se ne prena?ava glih najbol? in je prov zard tega biv?a, no sicer hodmo skupi u hribe pa neki se menmo tut za morje, ampak to je ponavad kaka ve?ja dru??ina in nesoglasja ne pridejo kej dost do izraza! :P

 

Pol pa ko se kje na samem znajdeva, pa ?e vedno prevlada neka medsebojna privla?nost in nakonc se vedno znova zapleteva u smislu no?nih aktivnosti. Tko da zanimiva kombinacija, nekdo k ga u resnic ful ne prena?a?, pa se u guncanju ful dobr z njim ?teka?! :blink:

 

Sicer velik pomen ?e se u teh stvareh ?teka?, ampak da ti je pa to prakti?no edina stvar k ti je kul s to osebo pa najbr? tut ni najbol?, razn mal u smislu rekreacije! <_<:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti si mi pravi gunc majster. :P;)

 

Ejga model, potrebe je treba zadovoljit, to je tako kot ?e si la?en, gre? in je?, ?e si ?ejen pije?, ?e si pa potr.... pa se da? dol pa je ql. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ejga model, potrebe je treba zadovoljit, to je tako kot ?e si la?en, gre? in je?, ?e si ?ejen pije?, ?e si pa potr.... pa se da? dol pa je ql. :D

 

 

Pa tvoja to ve??? :P:hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa tvoja to ve??? :P:hohoho::hohoho:

 

Sej ponavad je zravn, nkol pa se ne ve. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No saj ?e je ponavadi je tak dosti,vedno pa tudi ne rabi bit.... :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

hmm ja no :D

 

ampak so pa levaki, k te ?lanke dobesedno prevajajo iz ameri?kega ?asopisja (Mormoni, odvetnik, sodi??e, ki ?enski prisodi vse in blabla) :hohoho:

 

Ob lo?itvi kakor jaz vem pri nas ?e vedno velja, da gre vse na pol razen, ?e z ra?uni, krediti ne doka?e? nasprotno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

no evo,..da mal obudim to temo,..

 

dons sva mela z enim kolegom spet zanimivo debato,..

 

dons se je vrtel pogovor okol tega mars:venera,..in da se itak n? ne zastopmo med sabo,..vsaj ?e se gre za branje t.i. znakov,..

 

no uglavnem,..?e nikol u lajfu nisem sli?ala, da je to na ker dan v tednu te tip pokli?e "znak" da se ne gre samo za drink kot drink,..al se gre samo za drink ?zmeden?

 

torej teorija je slede?a,..

 

?e tip pokli?e beybo za kofy, kater kol dan med tednom,..se gre samo za kofy

 

medtem ko ?e pokli?e beybo za kofy v nedeljo,..cila na neki ve?

 

?zmeden?

 

 

ker sm seveda blond te teorije ne dojamem ?ist dobr,..in sm dobila slede?o utemeljitu,..

 

?e pokli?e med tednom, to pomen da je ta beyba pa? samo beyba,..kot usi drugi s kerimi se men za drink al kr kol,..

 

medtem ko ?e pokli?e v nedeljo,..si vzame ?as zanjo med prostim ?asom (?e tlele mi ne gre ?ist skupi,..tko al tko mor? met za drink cajt pa ?e je to med vikendom al pa med tednom :ne vem: ) in ta beyba predstavla neki posebnga ?e uporabm to?no besedo kolega je ta beyba "svetinja" WTF???

 

 

prosm potola?te me da so to samo blodnje zmedenga dom?al?ana :D

ker druga? pa?,..ste tipi velik bl nerazumljivi kot beybe :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.