Skoči na vsebino

Sr?ne te?ave


BOJČ

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 438
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

niso ve? skuter so skater al neki takega :P

 

Itaq da vem ja,samo sn zaradi ve?je prepoznavnosti napisal staro ime! :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Da vam mal opi?em aktualno problematiko! <_<

 

Trenutno sem spet ful u navezi z neko biv?o gospodi?no, s kero sva zaklu?la kariero pred cca. 4imi leti, no pa se fuuul cajta nisva niti sli?ala niti vidla, pol pa jo jz po dougmu cajtu pokli?em in za?neva debato itd., pa do zdele spet par mescov premora.

 

No tekom teh 4ih let se je ona pred cca. 2mi leti omo?ila in ko sm to zvedu sm pa? reku, blo je kar je blo, zdej jo bom pustu na mir, ona naj ?ivi svoj ?ivlenje, jz bom svojga. In je blo tko use do ene par dni nazaj, pomoje do torka, k sva se za?ela mav bl pogosto sli?at, tko ene 3 krat na dan po min. pov urce, pol pa sva se ?e mal na msn preselila in je bla tm debate 3 ure. :blink::D

 

Pri tej debati nisva ?parala besed, niti ?ustev, pa polo?ila karte jasno na mizo, povedala mi je, da ji do tegale dedca ni n? kej, da do mene ji je pa ful, jz sm ji povedu, da use tele ?enske ki sm jih meu vmes po njej, da so ble bl kot ne glih tok da si ?as zapolnim in da raj? ne razmi?ljam kaj sem neko? meu in kok bedno mi je dans glede tega, pa da nekje globok u seb niti prbli?n nism pozabu nanjo, ?eprou sm dostkat to celo pri samem seb skrivu! :ne vem:

 

Zdele pa ?ez kak dan se sre?ava, da v ?ivo eno re?eva, sicer sm ji jz reku, da no?m da kdorkol trpi na moj ra?un (v tem primeru ta tretja oseba M spola), pa to sm resno mislu, je pa tut res, da ko si jz neki ?elim, ponavad ne gledam na sredstva, kera bom uporabu in ?e mi samo ?e to manjka do moje sre?e, pol nimam kej razmi?ljat, ?e pa je ob tem tut ona sre?na, ker trenutno ima moralo ?ist na psu, pol bomo pa? neki nardil v tej smeri! sramezljiv

 

Je imeu ?e kdo kdaj tak?no situacijo, pa k?n nasvet bi prosu, zadeva je res krizna! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj nasvet je da se zadeve z biv?imi ne obnesejo oz. je treba velik truda vlo?it da zadeva laufa. ?e lahko oba normalno prebolita prej?nje te?ave pol ok, drga? se pa sam na novo use za?ne: Kaj pa k si ti to, pa si ti uno, sam seveda ni usega dec kriv, pol se pa za?ne veselica. Vrjamem da se na za?etku zdi use fino fajn, sam vrjam da se hudi? skriva v detajlih. Prej ko slej pride? do spoznanja zakaj sta v resnici kon?ala, sam na za?etku tega ob?utka pa? ni ker ma? filing da bo use ok. Torej, najbl da si s teto pa? intenzivno par dni dru?i?, obvezno jo povpra?i za k?no "bole?o" stvar k sta jo dala skp ?ez da vid? kak?en ma zdj pogled na stvari, od tuki naprej pa pol ?e lahko vid? a bo zadeva normalna al ne.

 

Dr. Phill :hohoho:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poznam dost zanimivih primerov, podobnih tvojemu.

 

Moja so?olka ma recimo fanta, ki je bil prej poro?en + mel je otroka. Potem se je pa zarad nje lo?il in zdej sta skupi ?e 2,5 leta. Pa ona je bla na za?etku stara 15, on pa 24. ?eprav sta mela z ?eno ful problemov, je mislm da 3 mesce skrival pred njo. Potem je pa pri?lo na dan, lo?itev je bila ?e v teku (btw, ?e zdej ni re?ena, tako da bodi pripravljen, da se bo to zelooo vleklo, ?e se bosta vi2 spustila v to). Bili so sami problemi in ?e zdej so. Pa skrbni?tvo nad otrokom je prevzel kar on, ker ?ena itak ?e zase ni sposobna skrbet :) Ampak ok, ona2 sta sre?na, kar je najbolj va?no.

 

2. primer: Sicer situacije ne poznam tako dobro, ampak je dokaj podobna tvoji. Punca, fant, biv?i par. Se nekaj ?asa nista videvala, enkrat sta se pa spet sre?ala. In se je spet za?elo. Stara ?ustva so pri?la na dan. Ne bi bilo problemov, ?e ne bi imela ona zdej enga druzga pa otroka. Al je pa nose?a, sej ne vem :D Sta se pa na skrivaj dobivala cca. pol leta. Kaj je blo potem ne vem. Lahko, da ?e zdej traja.

Samo, ?e mene pra?a? to ni kej preve? resno. ?e bi bla oba za, bi ?enska ?e prekinla z unim tipom. ?udno pa tudi, da tip ni ni? posumil.

 

Tako da ne vem. Jest sem vsekakor na vajini strani :bravo: ?eprav pa vseeno priporo?am, da ?e mal?ek po?akata. Vsekakor se ene parkrat morta videt :)

Samo, kako se je ona sploh lahko poro?ila z nekom, do katerega ji ni? Al ji ni ve?..?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobr da u moji sceni vsaj niso otroc prisotni, k to mi je pa ?iva beda, ko pol otroci potegnejo takratko! <_<:(

 

Bomo vidl kva bo, se mi zdi da se je poro?ila s tistim ?isto tko, morda pod pritiskom let - zdej je stara 28 :P , pa baje je blo ful enih la?i v tej zvezi plus to da mene ?e do dans ni pozabla! :danzoman::D

 

Kverti - ma jebe? kavice, jz sm sovra?nik kavic in lubitl ?esa druzga! :ljubezen::hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po mojem ona hoce mal "ego boost" in zdaj si ti zrtev...

handle with care

 

ej, uzel si mi z jezika!

 

 

Situacija je pa? taka da je ona trenutno z drugim tipom, pa al se njej/tebi to dopade al pa ne. ?e pa ji je ?e toliko do tebe, pa naj ga pusti, pa pol peljita zadevo naprej. :ne vem:

Nih?e ne mara "kupusarjev" (if you know what i mean) ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer sta ti Labi in Mad ?e mal namignila kako in kaj bi pa ?e dodal nekaj stvari.

 

Ko sem malo primerjal leta, ki si jih navedel bi lahko rekel, da je situacija taka, da punco preganjajo tako dru?benomoralne norme, kot biolo?ka ura. Poro?iti se v dveh ali manj letih od trenutka, ko za?ne? z nekom skupaj ?iveti je dobro edino iz pogleda zagri?enega katolika.

 

Ponavadi je treba vsaj tri ali ?tiri leta, da se vidi a sta osebi kompatibilni in zreli za poroko (To ti bo potrdil tudi doktor, katerega oglasno tablo ima? v avatarju). Odlo?itve na silo so ponavadi pa? povzro?ene s strani okolice, ki nekako ne odobravajo ?ivljenje na koruzi oziroma krog prijateljev/prijateljic, ki so ?e poro?eni oziroma celo imajo otroke. No tukaj pa nastopi t.i faktor biolo?ke ure, ki ?enske nekako priganja, da bi imele prvega otroke ?e pred 30. letom.

 

Zakaj sta ?la pred 4 leti narazen? Si bil mogo?e ?e preve? otro?ji zanjo in si je za?elela zrelega in odgovornega dedca, ki bi ji nudil pravo podporo? Takrat enkrat se kon?ajo mladostni?ke brezbri?nosti in treba je razmi?ljati kako zdaj naprej. In takratna gospodi?na je pa? sre?ala nekoga, ki je takrat pribli?no ustrezal njeni predstavi in ?eljam ter se brez posebno dolgega premisleka tudi poro?ila ter postala gospa.

 

V tem ?asu je pa pa? ugotovila, da to ni to in ?e je res, da si bil skoz v njenih mislih in da te ni pozabila pomeni, da ji v tistem trenutku pred ?tirimi leti pa? nisi ponujal varnosti in je ?la. Toda zdaj po ?tirih letih pri?akuje, da si se zresnil in postal bolj odgovorna oseba, da bi ponovno poskusila.

 

Zdaj se pa vpra?aj ali si ?e res dovolj zrel oziroma pripravljen biti zrel, da se njene sanje ne bodo ponovno podrle, ker kot ka?e, njen ego potrebuje veliko in pri?akuje da bo dobila veliko. Vpra?anje pa je, ?e je pripravljena sama v to kaj vlo?iti ali pa je to tisti tip ?enske, ki bi samo jemal (pa ne mislim finan?no, da ne bo pomote).

 

 

Bottomline

 

Borut, odlo?il se bo? sam vendar kakorkoli se bo? odlo?il ne ska?i za njo kot polit cucek in poka?i, da si trdna (ne trda) oseba, ki se je ne da manipulirati. ?e te ima res rada potem bo cenila to, ?e pa so njene ideje nekje drugje pa bo? itak opazil in takrat ji ve? kot ponudit kak?no rame za zjokat ni priporo?ljivo :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj sta ?la pred 4 leti narazen? Si bil mogo?e ?e preve? otro?ji zanjo in si je za?elela zrelega in odgovornega dedca, ki bi ji nudil pravo podporo? Takrat enkrat se kon?ajo mladostni?ke brezbri?nosti in treba je razmi?ljati kako zdaj naprej. In takratna gospodi?na je pa? sre?ala nekoga, ki je takrat pribli?no ustrezal njeni predstavi in ?eljam ter se brez posebno dolgega premisleka tudi poro?ila ter postala gospa.

 

V tem ?asu je pa pa? ugotovila, da to ni to in ?e je res, da si bil skoz v njenih mislih in da te ni pozabila pomeni, da ji v tistem trenutku pred ?tirimi leti pa? nisi ponujal varnosti in je ?la. Toda zdaj po ?tirih letih pri?akuje, da si se zresnil in postal bolj odgovorna oseba, da bi ponovno poskusila.

 

Zdaj se pa vpra?aj ali si ?e res dovolj zrel oziroma pripravljen biti zrel, da se njene sanje ne bodo ponovno podrle, ker kot ka?e, njen ego potrebuje veliko in pri?akuje da bo dobila veliko. Vpra?anje pa je, ?e je pripravljena sama v to kaj vlo?iti ali pa je to tisti tip ?enske, ki bi samo jemal (pa ne mislim finan?no, da ne bo pomote).

Bottomline

 

 

 

Tkt sm biu jz itak ?ist zgublen, nism niti n? delu, nekak naizi sm ?olo zdeloval, celo bolj je ona mene :hohoho:

 

Blo mi je samo do veselja?enja, dru?enja in haranja s kolegi, ble so tut druge dekline prisotne, ona pa je mav bl v naprej gledala, pa je bla zelo dovzetna za podmladk, kar sm jz gladko odklonu, pol so ?le pa stvari strmo navzdol. Ampak mi pa da mislt, to da sm mev od tkt naprej obilo deklin, pa mi se?tevk vseh pozitivnih stvari od njenih naslednic ne odtehta omenjen. B)

 

V preteklih 4ih letih, pa sm tut precej samga sebe najdu, mal odrastu (?e ho?m to pokazat, heh), vem da cev ?ivlenje ne morm "harat" in bluzit, tko da tle so najina izhodi??a precej bli?je kot pred ?asom! :danzoman:

 

Je pa "gospodi?na" vse prej kot neka pijavka, u bistvu ful ?ustvena in dobra du?a, vedno iskrena, tut ?e ta iskrenost boli, to sem na?alost takrat prepozno spoznou, ker pol u naslednjih zvezah sm hitr dojeu pomen besede Hitler! :P

 

No zdele u tork mava u planu en orng miting, jz bom povedu svoje, ona vrjetno svoje, greva tut na kak?en izlet, ker sva oba lubitla teh zadev, pol pa bo kar bo, odkritost bo za zihr na nivoju, to sem prepri?an, ta stvar pa je itak osnova komunikacije, zaupanja, sploh neke zveze, makar prijateljske! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Borut, mislim, da ti je Boss v njegovem zadnjem postu povedal bistvo tvojega problema, kar si ti samo ?e potrdil. Od tebe je pri?akovala zrelega, odlo?nega dedca, teb so ?le pa ?e neumnosti po glav...pa?, resnica je, da ?enske s tega vidika prej dozorijo in jih tudi dosti prej za?ne "preganjati" materinski ?ut in ?elja po skupnem ?ivljenju, otroci, poroka...Punca se je na hitro poro?ila, ?e sm prov razbral, otrok nimata, vpra?anje, mogo?e si jih ona ne ?eli z njim, ali jih ne moreta imet...to je lahko za ?ensko velik ?ok, ki pusti za samo globoke travme..ampak to so sam ?pekulacije, ampak bi tud teb veliko povedalo o tem, kok ji to pomeni in s kom.

Ne bom dolgovezu, najbr? bi vama res pomagalo, da gresta na en dolg izlet, se pogovarjata, izpovedujeta, skratka ?im ve? dru?enja, pa ne skrivat ?ustev, bodi odkrit, nima? kaj izgubit. Lahko se bosta imela v prihodnosti zelo lepo, ko bosta spoznala, kaj sta zamudila pred leti...

Zdej se pa verjetno sam spra?uje?, ?emu vse se je ona pripravljena odre?i. Glede na to, da je vezana, je lo?itev lahko dolgotrajen postopek, kjer se bodo ?ustva ?e veliko prelivala na vseh straneh. Takrat mora? biti mo?an, ji stati ob strani kolikor se da. Vedi, da je lo?itev stvar nje in njenega mo?a zato bodi racionalen in potrpe?ljiv, ampak vidm, da bo? ti gore premikal zato, da bosta enkrat skupaj. Tako je prav, privo??im ti z vsega srca, samo po?aasass! :ljubezen:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No Borut se mi je zdel, da si ti pod ko?o tud ?ustven. Dobil si kar nekaj nasvetov. Mene osebno njena poroka ne bi ovirala. ?e sta oba v tem ?asu dozorela (predvsem ti) potem je mogo? ponoven za?etek. Tisto z biv?imi jaz ne verjamem. Ko si mlad je te?ko ostati skupaj, ?etudi je oseba 'prava'. Pa? vsak mora 'probati' kako je z drugimi in ?ele potem vidi? kaj si imel. Jaz bi poskusil (?e je to sploh njen namen) in potem bosta vsaj oba spoznala ali sta za skupaj. S ?asom bo? spoznal kak?ni so njeni nameni - ali si res ?eli biti s tabo ali pa potrebuje nekoga samo za prebroditev trenutne krize.

Pa vedet mora?, da avti niso vse :hohoho: predvsem za ?enske ;)

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekak me mika, da ne polo?im vseh adutov iz rokava na mizo, sam pol je spet to neke vrste blef in ne bo vidla realne slike.

 

Mam pa ?e zmeri varianto, da nardim korak nazaj, tko v smislu da prepustim njej pobudo (kar mi sicer ni v navadi) pa pol vidm kako in kaj pa tut v nobenem primeru pol ne morem totalno tele izpast. :ne vem: :P

 

Je pa tut mogo?e ?e najbol da povem vse kako in kaj, brez olep?evanja, pa jasno ?immanj o?itanja, pa pogrevanja stare ?upce, k to ?e nikol ni koristl! :hohoho:

 

Pomoje bojo to u tork neke vrste pogajanja, da vidmo kaj kdo ponuja in a drugmu to ?tima! :danzoman::D

 

Eh trenutno sm kr totalno zmeden, zdele kmav enkat bova spet eno maratonsko debato udarla po mobi?uku, pa me ?e od prej od sevanja uho boli :P , pol pa naj ?imprej pride ta tork, ?e nav spet kej umes pr?lo, pol pa bo kar bo :ne vem:

 

Povedu sm vam svojo zgodbo, zato k vam zaupam, vem d mate kar neki izku?enj, sploh vsi skupaj, tisti ki pa se jim zdi vse skupi bolj sme?no, pa jim povem, da sem pa? take sorte, da ne morm neki dr?at v seb, ko me mori, mazda forum ima pr men posebno mesto, tko je tole tudi ratal! B)

 

Sicer pa tut ?e gre zadeva ?ist obratno, kokr bi si jz ?eleu, mi nav panike, v?asih se je pa? treba sprijaznit z dano situacijo, stisnit zobe, verjet vase in it dalje, tokrat zares! :vesel::cheers:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.