Skoči na vsebino

Woofer ne dela


Priporočeno sporočilo

?ivjo folk!

 

Prosu bi koga ki se spozna na muziko v avtu ?e mi lohk pove kaj bi lohk blo narobe ?e ti woofer vle?e na noter namesto da bi normalno tolku kot je treba pa k ska?em med komadi se kr en pok sli? iz njega. :(

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo folk!

 

Prosu bi koga ki se spozna na muziko v avtu ?e mi lohk pove kaj bi lohk blo narobe ?e ti woofer vle?e na noter namesto da bi normalno tolku kot je treba pa k ska?em med komadi se kr en pok sli? iz njega. :(

 

Hvala

 

?e ga not vle?e ima? pole narobe priklopljene +/-

 

Pokanje med komadi... se je to zdaj naenkrat pojavilo? al se ti to dogaja ze od za?etka? ?e od za?etka pol je avtoradio kriv, druga? pa je mo?no da je kaj na oja?evalcu.

GentooLinux.png

nvidia2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ga not vle?e ima? pole narobe priklopljene +/-

 

Pokanje med komadi... se je to zdaj naenkrat pojavilo? al se ti to dogaja ze od za?etka? ?e od za?etka pol je avtoradio kriv, druga? pa je mo?no da je kaj na oja?evalcu.

 

Pole mam pravilno priklopljene to med komadi pa mi je za?el v sredo delat k sm dou woofer not.

Da bi pa blo kej z oja?evalcem kej narobe pa dvomim k je ?ist nov edni ?e mi je ratal zjebanga kupt.

A je mo?no dae je mogo?e ta kamali kabel?ek za signal narobe povezan?

Hvala ti zaenkrat. LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ti ga noter vle?e je definitivno kriva polarizacija.. obrni +/-

 

Ta tanki kabel ne more? narobe skoraj priklopit.

V bistvu tisto ni za signal ampak samo 5V napetost za vklop /izklop oja?evalca

(t.i. remote)

 

Za pokanje pa je lahko dosti faktorjev.

Ponavadi gre za motnje preko mase, ta pa lahko izvira iz avtoradia, kablov..

 

Lahko je krivo samo napajanje avtoradia, njegova masa, lahko da ti motnjo povzro?a ?e ima? napajalni kael in ?in? kable skupaj napeljane (nekateri so jih kljub temu da so napeljali vsakega po svoji strani ovijali ?in? kable v alu folijo da bi prepre?ili vplive zunanjih polj na signal v ?in?ih)..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmmm...?udno se ti tole dogaja, da nisi kej v bridge vezu oja?evalec in potem na woofija in si narobe zvezal <_< ...za remote je pa res tako da ne more? kiksnt, tist kabel je res tanek kot cviren :hohoho:

Za ?ume in to pa prvo maso dobro poglej (kam si dal maso od oja?evalca?? - kabel mora biti ?im kraj?i, mesto kjer si jo pritrdil mora biti dobro pobru?eno in masa potem res dobro pritrjena), ?in?e napel po eni strani, napajalni pa po drugi strani avta, poglej da niso ?in?i kje presekani, pa odvisno je kak?ne ?in? kable ma?, jest sem mel vse ok in sem imel tiste ?ist navadne od basica, katere dobi? v vsakem paketu in so jajc od jajca, potem sem pa kupil ene res ornk basicove in ni bilo problema. ...no sporo? kako pa kaj ko bo? vse pre?ekiral.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.