Skoči na vsebino

Avtoklepar ali li?ar


zemir

Priporočeno sporočilo

Na Rodico ne hodit k li?arju!!!

 

ReDevil mislim da ima enega dobrega :D

 

Na Rodici itak nobenega nepoznam.

Redevil dj mi prosm cifro po?lji od tistega li?arja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oba sta v okolici term Snovik oz. malenkost pred njimi in neki malga naprej od Kamnka prot celju smer!

 

Klepar - 041 875 481

 

Lichar - 031 777 514

 

Upam da bo? kej uredil, ker drga? ima ponavad tale li?ar zarad cenovne ugodnosti ful gu?vo, no vseen pokli?! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?it je pr teh li?arjih, da znajo ful hitr obljubit, pol pa se nikakor ne dr?ijo rokov, tko da jz kadarkol imam z njimi posla, si dam ?ivce v en predal, pa je bol zame bolj? in za njih! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Redevil hvala za cifre se bom probu neki zment.Dobi? za pir.

Madmax-Jah kaj ?mo ena baba me mal nabila :ne vem:

 

Bom spil pir, ?e bo? ti pol kazen pla?u, ?e jo pokasiram! :hohoho:

 

Sej bi se res loh enkat zmenil, al pa magari, da na sre?anju poberem par telefonskih od nekaterih mazda?ev, ki ste mi mal bolj simpati?ni, kot ostali! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom spil pir, ?e bo? ti pol kazen pla?u, ?e jo pokasiram! :hohoho:

 

Sej bi se res loh enkat zmenil, al pa magari, da na sre?anju poberem par telefonskih od nekaterih mazda?ev, ki ste mi mal bolj simpati?ni, kot ostali! :bravo:

 

Mislim da ?e bo? enga spiu nebo ni?.?e prid? dons na dreg ga dobi? al pa na sre?anje v Celje :bravo::jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda da mi niste prej povedal za tale dreg, pa me tut zanima ?e se bo sploh kdaj kej dogajal? :blink:

 

No pa enkat moram probat s kak?nim V6, ker nisem glih sigurn da bi zgubu, ?e pa zmagam pa tut ne bo prvi?! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda da mi niste prej povedal za tale dreg, pa me tut zanima ?e se bo sploh kdaj kej dogajal? :blink:

 

No pa enkat moram probat s kak?nim V6, ker nisem glih sigurn da bi zgubu, ?e pa zmagam pa tut ne bo prvi?! :hohoho:

 

Ja mormo probat ?e ne ta let pa nasledn ko bom imel vse lepo zrihtano :bravo:

Pa da vidmo kateri si zaslu?i kratico GT :hohoho::whatever::cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Male udrtine so na "plehu". Mislim, da bi šlo ven z vakuumom...posametne točke po haubi ni strehi, ter malo po bočnih stebričkih.   Trese avto ne...zlorabljam ne...sem prerastel, raje "bremzam" z motorjem. Prednje ploščice sem zamenjal lansko leto.
    • Rabiš ličarja ali samo hladno glihanje?   Diske smo vozli včasih 200k km, pa 3 komplete pakn in je blo.   Uradna toleranca, je kak 1-2mm obrabe. Tak da če bi poslušal proizvajalce, bi vsako menjavo tudi diske menjal. Če so ok (ni rje, ne trese, ....), voziš naprej. Z obrabo, se manjša površina za toplotno prevodnost. Torej bi jih pri zlorabi prej pregrel.
    • Če boš avto kmalu prodal pusti tako kot je, če nimajo prevelikega roba in res niso čisto tanki v kar pa dvomim. Če boš pa avto imel še dalj časa pa tako moraš menjat, ker je brezveze čakat do konca... 😉
    • Kaj ti je vreme nagajalo.... 
    • Izkušnja... - Ford Transit (bencin), neko malo sranje od kao tovornega...1,3 motor bencinar, 3-je celidri  ne me hecat, s turbino...no ja...ropota kot V8, pri 150km/h mu praznemu zmanjka moči, ko ga naložiš še toliko prej, poraba nič manjša od 7l/km, povprečno enormno več (9+), ni to to. - Fiat Doblo Maxi, 1,6 dizel mašina, turbina, res da požrešen, 7 do 9l, + 10l AdBlue na vsakih cca 4000 km (malo nad 30€ na Petrolu), nosilnost 850kg, ne pozna obremenitve, razen ko mu zapnem še prikolico z cca 800kg, pa v Višnjegorski klanec mimogrede potegne na tempomat 110km/h (kolikor je pač omejitev) ali je 130? - Mazda 3 (Ja moja Maus), 2.0, ja...zavarovanje (kasko) in cestni okoli 800€, pelješ se kot car, pod polnim presingom (MB-KP...1,5h...pomlad, ponoči), normalna poraba 5litrov, pod presingom nisem niti gledal.   Moje mnenje, če sem se že priklopil, ker se dolgo nisem...   Če avto nima vsaj 4ih cilindrov, ni avto!   Štromarskih pa hibridov ne bom komentiral.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.