Skoči na vsebino

PORABA 323


hvilu

Priporočeno sporočilo

Kolk to prbli?n pije? Cilam na letnik 99

 

Mislim da je motor 1.5 16v.?e je kaj podoben kokr v drugih modelih 323 se poraba giblje tam od 7-9 pri normalni vo?nji
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam ta motor :D

Ja je 1,4 16V odvisno od nogice, za po mestu tako vsak avto eno vlko sranje, pije pa po mestu do 8,5l lahko tudi majn pa? kak vozi?, izven mesta najmajn 6,3l, majn ?e ga nisem spravil, pa bi bilo tudi mo?no mogo?e pa mi niti ni v interes, ker naredim z enim tankom do 730km....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no, js mam avtomatika... :whatever: sicer pa sn prej mel ro?nga s tem motorjem, pa je pila tam okol 7.5. Zdej pa za ?ensko kupujem avto, pa gledam tega:http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1151004

 

Dela dost kilometrov, pa bi dost pomenlo, ?e pije namest 7 litrov 6...?tudenta sma, kaj nej... :ljubezen:

 

aja...pozna kdo ta avto? ka mislte d je s tistim senzorjem? k drga? mi je ful v?e?n avtek...poraba mi je pa bistvenga pomena

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

.. ej newem ker meni noben avto ni pil malo.. david mogo? pa mama kaj skupnega :hohoho:

kaj mi nisi poblendal?

 

 

Pa sem vozil cel cas za tabo, ko pa si sel tam na desno pri Mercatorju pa sem ti potrobil pa se malo ustavil pa nisi slisal, opazam da je pretiha hupa, bom moral na sterho od tovornjaka zmontirat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no, js mam avtomatika... :whatever: sicer pa sn prej mel ro?nga s tem motorjem, pa je pila tam okol 7.5. Zdej pa za ?ensko kupujem avto, pa gledam tega:http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1151004

 

Dela dost kilometrov, pa bi dost pomenlo, ?e pije namest 7 litrov 6...?tudenta sma, kaj nej... :ljubezen:

 

aja...pozna kdo ta avto? ka mislte d je s tistim senzorjem? k drga? mi je ful v?e?n avtek...poraba mi je pa bistvenga pomena

 

Kake relacije bo vozila? Mesto ali??? Pa ?e senzor za Airbag je crknil...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sem vozil cel cas za tabo, ko pa si sel tam na desno pri Mercatorju pa sem ti potrobil pa se malo ustavil pa nisi slisal, opazam da je pretiha hupa, bom moral na sterho od tovornjaka zmontirat...

 

hehe, newem ?e je kriva tvoja hupa al moj radio :)

 

bi pa blo zanimivo montirat kak?no hupo na kompresor.. mislim da ga ni junaka da se po tem zvoku nebi obrnil :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vozi tko...relacije bol ko ne...regionalke, ne avtoceste. mesta je bol mal. Ka mislte d je s tistim senzorje? drago? al je bil airgab spuhjen?

 

Zdej se mal odlo?ama med kakim polotom 1.0 tam okol 200 letnika, pa kak lupo, clio pa to...ti avteki so kr faracajki kar se porabe ti?e, ne? Pa prav, d se v kakem lupotu neb varno po?utla. Sej ji tud ne zamerim :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej avto malo pokuri, jaz se vozim iz Maribora do Celja skoraj vsaki dan po stari cesti ?e sedaj ko ni snega, torej po avtocesti se samo peljem do izvoza slov Bistrica jug, in z enim tankom ?e lepo vozim naredim 730km ?e ne pa 650km torej avto mi kuri ali 6,8 ali pa 6,5 +, tako nekako ?e nebi prehiteval tote pol?e bi ?e majn, tak da ce se ne bo vozila po mestu ni panike, avtek je za to super....

 

senzor za zrak, pri ?katli za filter zraka, nevem zakaj je bil menjan mogo?e je bil tako zamazan ali pa nimam pojma, bodi vesel da je bil menjan ker je to zelo draga stvar, senzor za airbag pa lahko sam od sebe crkne, pa tudi ni poceni stvar, to pa? crkne, ta senzor pa je zaradi tega da zazna ali je kdo na sovoznikovem sedezu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz ga vozim od aprila naprej...

 

1.4 16V, v bistvu motor z 1324ccm in 72KM :), sicer letnik 2001 in facelift.. ampak pri motorju ni razlike

 

sam motor je zelo dober za svojo kubaturo, poraba se trenutno giblje med 7.3 in 7.6 na 10km, s tem da je to ve?inoma mestna in primestna vo?nja do 15km...

 

preden sem ga kupil, kje avto stal ene 3-4 mesece, in je mel na za?etku porabo okrog 8.5, mogo?e temu botruje tudi uporaba klime, saj le-ta kar precej obremeni motor

 

zdaj se je uvozil in je poraba skoz pod 8... bomo videli kako bo ?ez zimo...

 

zdaj pa k prednostim avta... do 110km/h je tih in udoben kot skoraj vsaka novej?a mazda.. opremo ima vse kar rabi? :) ABS, klima, elektri?ne ?ipe spredaj (zadaj se ne vozim :) )

 

?e ne bi imel teh 175 hrenovk na 14" kolesih, je avo fenomenalen po ovinkih in se da z njim dosti dinami?no vozit.

Fenomenalna je prostornost tega vozila, sicer je na zunaj kar velik, ampak notranjost in uporabnost sta odli?ni :)

 

ravno ?parov?ek ni :) najmanj?a poraba do sedaj je bla pa 6.74l/100km, ko sem bil z enim tankom 3x v MB :) (60km v eno smer)

 

sem mel vmes dva meseca 205/45R16 gume gor.. pa je avto samo matralo... :)

 

toliko...

 

http://www.kaalman.si/323FBJ/index323.html

 

tistile lupoti pa twingoti so pa bolj za po mestu kot za dale?... :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj prav? d ni biser? zarad porabe al ?esa druzga?

 

Ja tud poraba bi lahko bla ni?ja za kaki dc, ve?ji problem pa je navor motorja; (108Nm) po ravnem ?e nekako gre, ?e pa je hrib, pa nalo?en, pa so problemi,skozi mora? menjat,da gre kolko tolko solidno... :whatever:

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaki avto mu?ijo hribi kateri imajo majhno kobaturo, verjamem da ti je sme?no ko se presede?iz 6-ke v 323...

 

No, jaz sem primerjal 1.4 avte( recimo golf); sicer pa sem 6-tko kupil prav zaradi zanesljivosti Mazde 323 :ouje: in sploh smo (posebno ?ena) zadovoljni s tem modelom in mislim da bo ostal kar pri nas, saj ima vse, kar imajo Veliki! :jupiii:

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.