Skoči na vsebino

AWD MX-3


Marko_mx-3

Priporočeno sporočilo

No eden majster se je spravil narediti MX-3ko z pogonom na vsa 4 kolesa spodaj je neki slikc in link do predstavitvene strani, seveda je podprto tudi z turbom.

 

http://www.cardomain.com/ride/408020/1

 

Well many of you may have heard that my MX-3 is now AWD. Well this is true. after over a year of buying and safign parts and reasearch. I converted the car to AWD in just around a month and a half. threw AUG. i did it 100% by my lownsom and took aprox 60 to 70 hrs from start to finnish. With a hoist and Jackstands and the help of a doner car, it drives awsome. well worth it. Im not finnished by a long shot but its a work in progress. Just some tid bits of info, The trans is a GTR trans from Japan with the Viscus LSD center diff, the rear end is from an AWD Protege.

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Bi bil zanimiv projekt tole, samo jaz bi raje obdr?al samo RWD oz. tudi AWD nebi bilo slabo.

 

 

Pa ?e nekaj kar delajo na eni MXki :D

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro je naredil tole! :rispekt: AWD to je neki zame, turbo pa tudi ni slaba ideja. :P Feltne je pa o?itno kopiral od KAALMana! :rispekt: Motor mi pa ni znan, ?eprav mi sli?i na black top SR20DE, se pravi res hud motor! :hudicek:

ReDevil saj meni je tut najprej kapnilo, ?e ima "moje" lu?i, potem se mi je posvetilo, da vse skupaj bolj spominja na RX-8! So moje in od RX-8ke lu?i res tako podobne? :hohoho: Marko, zakaj ima ta MX-3ka tako velik hladilnik spredaj? :P:D

Aha saj res, zato: turbinca sound

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No eden majster se je spravil narediti MX-3ko z pogonom na vsa 4 kolesa spodaj je neki slikc in link do predstavitvene strani, seveda je podprto tudi z turbom.

 

 

Ewo Marko, nov iziv za tebe! ;)

 

A mogo?e gdo ve, kje bi se dau un plasti?ni ??itnik za ?ipe dpbit???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zelo lepo, ?e posebej ?e je podkrepljena s kakim malo mo?nej?im motorjem :)

 

OT: moje felne so naprodaj, ?e koga zanima, me lahko brez skrbi pokopira :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.