Skoči na vsebino

NAKUP MAZDE 5 GT CD143


genius77

Priporočeno sporočilo

Pozdrav vsem "Mazda?em" !

 

Sem nov na tem forumu in sicer z namenom, da izvem kaj ve? o tej znamki, ki me odkrito povedano mika ?e nekaj let... Avte namre? menjujem na 3 leta, ker na?ibam 40 - 50.000 km letno.

 

Odlo?am se za nakup novega enoprostorca in moja pozornost se je ustavila na dveh avtomobilih. Mazda 5 in Toyota Corolla Verso. Nekako bolj me vle?e k Mazdi, saj se mi zdi, da za isti denar dobim ve?.

 

Ko pregldujem malo te forume pri eni in pri drugi znamki, so povsod kar razprte debate o serijskih okvarah, zani? servisnih storitvah, problemih z dizli... itd... in me pol nekako malo premetava sem in tja, pa se ne morem odlo?it... Mater je to en napor in uzitek hkrati... kupovat nov avto namre?... :-)

No, bistvo vsega je, da bi tiste ki vozite dizl 5-ko prosil da podate kak?no odkrito mnenje, pluse, minuse oz. morda kak?en nasvet o tem modelu. Odlo?am pa se za CD143 z GT opremo...

 

V naprej hvala tistim, ki si boste vzeli kak?no minuto za razre?itev moje dileme... Pa dajte mi kak?en vredu nasvet kak "staro" uti?at, ko mi mori s tem, da je to prevelik avto, kak bo ona parkirala, bla bla bla .... Jo bom ?e nekrat v avto?olo poslal....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce bi mazdo primerjal s kakim drugim podobnim potem bi se bila dilema, toyota verso pa je dalec nazaj (to mislim iz vozniskega vidika: volan, lega, ovinki, in obcutek v voznji)

pa ta dizel v mazdi je res dober, ti bo se kaksen uporabnik, ki ima mazdo 5 vec povedal.

sicer pa: dobrodosel med nami :bravo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Lahko ti povem svoje izku?nje z Mazdo 5, 110 KM, po 14. 000 KM. Do sedaj sem zelo zadovoljen in nimam nobene negativne izku?nje. Poraba je izredno nizka- cca 6-7 l/100 km, avto je brezhiben, prostoren, udoben... Malo se bojim prvega servisa na 20.000 - baje je zelo drag. Vsekakor priporo?am avto vsakemu!

 

LP KM

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer nista ravno modela, za katera se zanima?. pa vendar:

 

imam mazdo6 (dizl 136), ki sem jo nabavil kot (takrat ?e) zagrizen zagovornik bencinarjev. Zelo mi je v?e?, da je ve?ina mo?i skoncentrirane med tistih 2-3000 obratov. Avto se zelo lepo vozi.

 

Ob?asno vozim tudi toyoto rav4 (bencinar 2.0), ki je tudi zelo soliden avto. Notranjost je po mojem okusu celo lep?e oblikovana kot pri M6.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.