Skoči na vsebino

ZMAJ in ostala banda!


mazdohist

Priporočeno sporočilo

Kva pa misl? - mora delat! <_<

 

Ta al pa najksnej nsledn tedn gre orng u delo, mal k mehaniku, glavno pa je to kar bo pol maestro Edoardo aus Tomatschevo naredu, da bo pol stroj! :ljubezen::ouje::rozico:

 

 

pohvalno!

a mas ksne slike kako bo zgledalo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 2k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Pustmo se presenetiti! :blink::hohoho:

 

Nebi rd da bi se gora tresla in nakonc rodila mi?! :P

 

Do tkt naj govori podpis! :danzoman:

 

 

pol pa bo treba mal v kontrolo it :P:P:P

no ja v koncni fazi pa se bo nekej naredlo al gora al pa mis :bravo:

sej ni treba govort pokaz :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej slejkoprej bo? vidu kva se bo zgodil, se pa strinjam z Markotom da je najprej treba motor do kraja po?timat, razni jermen?ki itd.! :D

 

Glede ni?anja avta oz. podal?kov me pa ful ba?e to da morm in u Lublan in u Kamniku za u gara?o premagvat raznorazne ovire, tko da ko bom odbija? delu, bo kr en cajta ne?trihnen, da ko bom kej odlomu, ga ?e zmer loh skraj?am in pol ko bom zazihr, da dam lakirat! :ne vem:

 

Zadi pa razmi?lam da bi voz 4 cm zni?u, ker kdor ga pozna, ve u ?em je trik in zakaj lih zadi! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah jebe? slu?bo sm totalka zspan in ni morale, zdele bi pasu en pivenzl! :mi pijemoo: :D

 

Kako kej mazdurina, men je bla kr u?e? k sm jo vozu, ?e mav da se jo z Markotom lotita pa bo stroj! :ouje:

 

Upam d ?imprej dobi? ?e OZjke iz mojga voza! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Voz sm mislu dans rihtat daljesam sm tud jst neki zaspan oz. se mi ne da kj preve? delat, s to razliko da jst sm ?e eno pivo spiu na malci :D Trenutno bi pa pasu en pizda burek sam se mi ne da u lj po njega :P

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah bom mal testenin po?ru, al bom pa ?ou do meka na klasiko-2 doubla in en velik pomfri :D

Pa ti? Kaj ma? u planu za tako pre?udoviti dana?nji dan :P:D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans nimam n? "mesa" naro?enga in me ?e najbl mika ?lafnmahn! <_<:D

 

Drga? pa sm tok len d se mi niti strehe nav zdele lubil dol snet, tko da bom kr z zaprto pi?iv, vsaj nav noben porajtu ?e se kje obcest ustavm in kako urco oddremam! :ne vem: :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1429308

 

Borut za tole sm klicu in prav da mu dam svojo pa 600? dopla?ila, kaj prav?? Avto sm pa vidu u ?ivo in je k nov

 

Pizda je lepo ohranjena jz pravm takoj menjat!!! :rispekt::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizda je lepo ohranjena jz pravm takoj menjat!!! :rispekt::bravo:

 

To?no to, pa ?rna je, ?ibedah, pa velik stvari ma ?e popedenanih, k bi jih Nisde ?ele mogu, no vsaj domnevam, tko da mislm da nima? kej falit, pa ?e dobr se bo? not po?utu k je avto u nulo ohranen! :ljubezen::danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej Klemenko si ?e tle?

 

U?er me je spet za?ev neko voz fookat, upam d ni kej huj?ga, k efekt je biv isti kt tkt k se je cev snemala dol in iztikala, ampak cev je zdej kul! <_<

 

To je blo tko, neki cajta sm mogu spelavat s povhnim gasom d sm se sploh premiku, pol naslednjih ?tart pa normaln, pa spet katastrofa in spet kul, tko da ?udna scena vseskupi! No pol je ?lo pa ?e ?edalje na slab?, upam da bo Gustl to po?timu! :ne vem:

 

Kva bi loh biv problem? ?zmeden?

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej Klemenko si ?e tle?

 

U?er me je spet za?ev neko voz fookat, upam d ni kej huj?ga, k efekt je biv isti kt tkt k se je cev snemala dol in iztikala, ampak cev je zdej kul! <_<

 

To je blo tko, neki cajta sm mogu spelavat s povhnim gasom d sm se sploh premiku, pol naslednjih ?tart pa normaln, pa spet katastrofa in spet kul, tko da ?udna scena vseskupi! No pol je ?lo pa ?e ?edalje na slab?, upam da bo Gustl to po?timu! :ne vem:

 

Kva bi loh biv problem? ?zmeden?

 

 

 

am a si mev voz ze kaj na servisu al se ni nic vidu mahankerja??? <_<

 

 

zlo zlo mozen da je benz filter mal adijo pa bi ga blo zloooooo zloooooo dobro zamenat!!!! :(

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Biu je filtr spucan, nism pa dubu tpravga, pol pa je kr je! :ne vem:

 

 

no saj ni recen da je nujno lih filter!!!!

 

lahko bi ga tud svecke kaj jebale ceprav na osnovi se nebi smele!!!!

ne vem upam da ti zopet ne jemlje zraka kje noter mem lopute ker to pa zna bit zlo pizdarija!!!! :(

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.