Skoči na vsebino

ZMAJ in ostala banda!


mazdohist

Priporočeno sporočilo

To je morala! :ouje:

 

Pa ne zdej ?tekat da drugi niste dobrodo?li! :P

 

 

jah kaj neki sm mogu narest k so naja pa ze napadal da sva skoz ot!!!

 

je tako vsi ste tle dobrodosli vi sam nabijite pa bo!!! :hohoho::hohoho:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 2k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Kva je Vajolet, na vsake svete cajte ko prid? na forum (u ?ivo se itak no?e? prkazat), pa ?e kuj ?infa??! <_<

 

?koda da se ne mormo enkat na forumu sre?at Mazdohist, Denis pa jzst, to bi bla morala! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ReDevil ravnokar sem opazil, da bo v naslednji ?tevilki Japanese Performance ?lanek, v stilu, kako natunat MX-5ko! :bravo:

Ko bom kupil, ti jo bom posodil, bo? malo pre?tudiral. Pa mislim, da je imam ?e starej?i ?lanek, nekako v stilu 10 stvari, ki se jih spla?a porihtati na tem avtu. Bom poiskal. B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To - to! :ouje:

 

Simon, kva prav?, a bi blo dobr da uleti un tip ki ima F & K sceno ?ez, ko je biv zadn? med tojotami, da bi pr?u na n? sre?anje, pa mal na?im ?lanom zadevo predstav, da ne bodo trumoma u A3?BLJ lezli! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj ne? Res gre za reklamo, ampak ?e ga povabi? na Mazda meet, mogo?e celo ponudi kak?en procent popusta za prvse stranke... Je pa res, da itak nimajo veliko delov za ne-nem?ke avtomobile.

Sicer pa jaz pravim: ve?ja kot je konkurenca, ve? imamo od tega mi! :danzoman: Sploh, ?e bo tale konkurenca zadevo malo bolj resno prijela v roke, se bodo dr?ali rokov. Edino za moje pojme imajo premajhno ponudbo. Bi bilo ZELO dobro, da bi za?eli uva?ati ?e ?im ve? priznanih znamk (?isto naprimer kak Veil Side, Mazdaspeed, HKS, Apexi :P:hohoho: ) ne le neko znamko pa pika. No ampak saj verjamem, da to on ?e ve in da bo s?asoma postajal vse ve?ji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a si ne bi vidva MSN Messenger odprla, kupla slu?alke in mikrofon, pol pa.......

.... aaaaaaaaaaaaal je preeeeeeeeeeeeedragoooooooooooooooooo.............

 

 

nc bat nas dva mava tud msn sam kaj ko pa je treba se mal poste nabijat!!!! :P:P

 

ReDevil ravnokar sem opazil, da bo v naslednji ?tevilki Japanese Performance ?lanek, v stilu, kako natunat MX-5ko! :bravo:

Ko bom kupil, ti jo bom posodil, bo? malo pre?tudiral. Pa mislim, da je imam ?e starej?i ?lanek, nekako v stilu 10 stvari, ki se jih spla?a porihtati na tem avtu. Bom poiskal. B)

 

 

 

boru t tem stilu mam jaz tud par stvari sam moje mnenje pejt sam u stajling ker na masinki je za enkat doet naren pa raj porabi kes za kaj druzga!!! <_<<_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kva je Vajolet, na vsake svete cajte ko prid? na forum (u ?ivo se itak no?e? prkazat), pa ?e kuj ?infa??! <_<

 

?koda da se ne mormo enkat na forumu sre?at Mazdohist, Denis pa jzst, to bi bla morala! :danzoman:

 

?ou delam ob pol 8 do pol 4, pol pa pija?a po ?ihtu, pa ?e k?na bedarija pa je prec 19 ura! Mal mori non stop zjutri ampak mam usaj kj od dneva (recmo) :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ou delam ob pol 8 do pol 4, pol pa pija?a po ?ihtu, pa ?e k?na bedarija pa je prec 19 ura! Mal mori non stop zjutri ampak mam usaj kj od dneva (recmo) :D

 

 

jah pa med malco mal na net pa je!!!! <_<<_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kr ne morm iz pod postle k sam tuki lovi internet!!

na lustru se sam sexa!

 

danes sm vzlubu mojo peshondo!

 

 

aja pozablam da si pod postlo!!!! :hohoho::hohoho:

 

kaj jo bos spedenu!? <_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam dons je pa res bil nenormalno hitro cagr v rdecih poljih!!

pa nism nc tunal!!

 

 

jao pa u rdecih cifrah u denarnici tud!!!!

 

:ne vem: :ne vem:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ves kaj sm dal na zadno sipo...

ah ke js pa itq pocas furam

 

 

pa ne mi rect da si pozabu dol uzet!!!! :bravo:

kok si ti fany :hohoho:

 

jah ce je 160 cez naselje pocas pol res pocas furas :hohoho::hohoho:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.