Skoči na vsebino

vodna pumpa


mazdohist

Priporočeno sporočilo

eko sedaj se priblizuje menjava zobatega jermena itd. se pravi da mam namen narest konkreten servis!!!

 

pa me zanima ce je komu kaj jasen kako je pri tej GT-ejki gnana vodna pumpa?

 

 

vsaka info dobrodosla!

 

hvala

lp

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pravm da je gnana z mikroti, glede na tisto mojo prigodo v zvezi s temi tamalimi jermeni, ko je temperatura posko?ila, no sicer bi pa loh kej ve? marko povedu! <_<

 

 

mah cist mozen sam moram vedet da vem kaj pa kako nabavt!!! :blink:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm, kakor jaz vem se vodna pumpa poganja z zobatim jermenom in ne mikro, zato se pa ponavadi menja skupaj z zobatim jermenom, sej tudi ni nek visok stro?ek.

 

 

pol pravis da je z zobatim gnana?? :(

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz sm Gustlna tko zastopu, da je mogu zobatga dol po?t sam zato, da je dostopu do vodne pumpe, medtem ko naj bi pa jo poganju tamav jermen, drga? ne vem zkva bi mi tkt tko temperatura sko?ila, ko se je mikro strgu, medtem ko zobat je biv pa skoz na mestu, no sicer pa se mi o tehni?nih stvareh bl mav sana, pa bom raj tih! :D

 

Ti Klemn, pa pokli? majstra, sm ti poslov ?tvilko, itak bo kuj vedu o kermu vozu je govora! :ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.