Skoči na vsebino

Sprednje lu?i za mx-3 ?

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

?e bi kdo prodal... jaz bi rabil obe.... ker se mi lu??i srebrna barva znotraj lu?i. ( ni na paraboli pa kljub temu zavarovalnica no?e zavarovat)

 

ali pa ?e kdo ve kak source, kje bi lahko to najdo ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Napisano

Trgovina Tiros na skofijah, ce ne pa avtoodpadi v trstu, zal.

 

srecno

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Ja na dober dan tut moja šestica pije 7. 😄 Na kakih sobotnih avtocestnih turah mogoče. Sicer sem pa bližje 9, po tej ljubljanski obvoznici in jajcanju ob končnicah 🙄in mislu bi si, da je tut tvoj Z4 večino časa tam tam s porabo. Samo, da je užitek v vožnji pri tvojem večji. Jst pa vozm zgolj supr avto, k je len k prasica. Zarad mene, če bi biu 10, sam, naj se premakne hudič. Tko, da tut jst se nagibam počas k švabom. 
    • Ma jaz je včeraj nisem spravil pod 8.5 konstantno iz Verda do Logatca. Dacio mam pa na 5.5 na istih relacijah   Z4 ma lahko 7 litrov, če ima dober dan, pa greš na neko dolgo avtocestno furo.
    • Lani smo marca novega kupili na firmi in ne tako zelo oskubljene variante. Do danes 45.000 prevoženih, brez kakih posebnosti, edin mal preveč olja papca. Poraba je 7.2-7.4 Če z4 pije 7 litrov, potem si bom še sam enga omislu 😁
    • Za take stvari se tudi protestira v NM, ali so samo cigančki problem?   https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/prometna-nesreca-v-novem-mestu.html
    • Včeraj sem vozil Ford Turneo Custom, čist uno oskubljeno verzijo ne une luksuzne, pa sem bil kar pozitivno presenečen nad vožnjo, glede na to, da je to praktično kombi. Edino porabo ima že skor k Z4 😅
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.