Skoči na vsebino

Pa smo se spet malo igrali


Marko_mx-3

Priporočeno sporočilo

zaradi mokrega asfalta bi bilo prevec tvegano vozit ker pac hoces kontrolirano driftanje v mokrem pa je to bl tesko

 

Izgovori.

 

?e bi bil to vzrok, bi lahko to v?eraj tudi napisal, je tako ?

 

Tako da je seveda ostalo pri pisanju in nabjanju kaj kdo NE zna in mene je volja da bi se peljal s tabo tudi minila ker NISI resen, oziroma med besedami in dejanji je prepad do nafte in nazaj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 124
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ej oprost ni me treba prosit, ker tud jaz tebe ne bom, lahko bi pa v?eraj vasj reku ?e lahko prestavimo na drugi?, zaradi vremena in bi se zmenl, :) samo ?e pa ne pozna? osnovnih na?inov dogovarjanja in-ali obve??anja o spremembah, pol ti ne morem pomagat. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdej vsak mesc dam neki na stran da bom delu pol ?ez zimo engine swap + turbo :rolleyes::)

?e mi bo ratal sm zmagu ?e ne pridejo kaki drugi nepotrebni stro?ki ?e umes :unsure:

 

Pol ma? pa ?ist na?rte :bravo: Kateri motor ima? v mislih?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah razmi?lam pa? o VTi B16A2 + turbo pa da ga spravm na 250KM pa je dost :D

 

pol k mi bo to ratal moram pa za?et nekam drugam ulagat dnar kak?no bajto za?et zidat po?as itd :P

zdej se ?e lah zgovarjam da sm mlad pa neumn da u avto vlagam pol ne bom mogu ve? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izgovori.

 

?e bi bil to vzrok, bi lahko to v?eraj tudi napisal, je tako ?

 

Tako da je seveda ostalo pri pisanju in nabjanju kaj kdo NE zna in mene je volja da bi se peljal s tabo tudi minila ker NISI resen, oziroma med besedami in dejanji je prepad do nafte in nazaj.

 

kaj pa ?e vaju jaz izzovem. vi2 proti meni :D

_oiwOYU0C4xrCe1d.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah razmi?lam pa? o VTi B16A2 + turbo pa da ga spravm na 250KM pa je dost :D

 

pol k mi bo to ratal moram pa za?et nekam drugam ulagat dnar kak?no bajto za?et zidat po?as itd :P

zdej se ?e lah zgovarjam da sm mlad pa neumn da u avto vlagam pol ne bom mogu ve? :D

 

Zelo zanjimivi na?rti in upam da ti se uresni?ijo!!!Potem mora? en krog pelat da vidim mo? Hondurine :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.