Skoči na vsebino

rja na podvozju


Priporočeno sporočilo

Kolikor jaz vem ni lih pod garancijo podvozje(velja za pleeh in ?e se motim naj me kdo popravi!!)

 

Je pa tko da najbolje dvigne? avto ga opere? fajn nato pa za??iti? s posebnim premazom ki je temu namenjen!!!!

?e ima? kakega takega maharja ki je v tem poslu ti bo znal svetovat ali po?timat!!!

Druga?e pa to delajo mislim da li?arji ali mehankarji in stane cca do 100? (pomoje)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me kako je kaj z rjo na podvozju spredaj (stabilizator,...) Je za to tudi kaj garancije. Je redno serviseran, avto je pa letnik 2002?

 

S ??im za??ititi?

 

Hvala za odgovor!

 

Lp!

 

pokli? poobla??en servis in pra?i Objavljena slika

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v trgovinah z avto opremo se da kupiti sprej, ki je kot guma ko se nanese. najprej ??isti? pleh, najbolj?e s sirhnato krta?o ali pa podobnim pol pa nanese? tisti ?prej. pol se naredi neke vrste ?rna guma, ki ??iti pred kamen?ki, rjo, ... mislim, da se je dal tudi kupiti v ve?jih koli?inah, samo da se si tistega me?al sam pa nana?al se je s pi?tolo za ?trihanje (kompresor).

nekak tak pa zgleda piksna

Objavljena slika

Objavljena slika

stane pa cca 8?.

_oiwOYU0C4xrCe1d.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vredi zadeva,jaz bom moral to uporabit na moji 6-tki, zadnji blatniki, z notranje strani-ko je kolo, mi kamen?ke gor me?e po notranjem delu blatnika, ki ni za??iten z ni?emer(rak rana mazd 6-tk),pol pa se natol?e in za?ne rjavet.

fajn porihtaj podvozje pa hvala za nasvet

lp

NI NAM LAHKO!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.