Skoči na vsebino

?otor


zemir

Priporočeno sporočilo

No spet nekaj kupujem in me zanima va?a mnenja,predlogi...

 

Kupujem ?otor od 3-6 ljudi za okoli 90 Euro-v.Ne rabim nevem kak?nega, spet pa ne kak?nega iz Lidla :D

Kje v lj bi se dalo dobiti in na kaj moram gledati?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v kak?nem Iglu sportu bi znali kaj imeti, imajo tudi ugodne verzije, lahko ga pa vzame? za 200? :D

http://www.iglusport.si/ mal prebrskaj in mogo?e bo? kaj na?el, lahko pa tudi mojega bratca kaj vpra?a? ko je tabornik in ti bo mogo?e kaj pomagal.

 

Zelo zanjimiva stran samo malo predrago :D Jaz to rabim samo za na morje.Ali je ?e kak?na bolj amaterska stran?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem na?el to?no takego kot ga imamo mi :bravo:

 

MARMAT - Ocean 4

 

?otor z ve?jim predprostorom za poletno taborjenje. Zunanji material je aluminiziran poliamid z varjenimi ?ivi, notranji bomba?- poliamid, tla so iz polietilena. Mre?a proti mr?esu. Zra?niki. Okno. Notranji ?epi za opremo. Palice iz fiberglasa. Klini so jekleni.

 

vi?ina: 140 cm, masa: 5,7 kg, zlo?en: 18 x 60 cm cm

 

Cena: 15.992 SIT / 66,73 ?

 

Objavljena slika

 

 

Smo bili lani na morju z njim v Fiesi, symon bi se ga upam da moral vsaj malo spomnit :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem na?el to?no takego kot ga imamo mi :bravo:

Objavljena slika

Smo bili lani na morju z njim v Fiesi, symon bi se ga upam da moral vsaj malo spomnit :D

 

No nekaj takega sem imel v mislih ravno prav?nji edino kak?nih 20 cm bi bil lahko vi?ji :D

?e gdo pozna kak?no trgovino s to robo se priporo?am :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zemir, en moj kolega imenuje ?otor neki druzga in sicer ?e gre kaka dobra teta mimo, primerno oble?ena! <_<:hohoho:

 

Pol se pa dere "vidi ?ator" <_<:D

 

Drga? se mi pa tole za tako ceno ne zdi slaba varjanta, ?e bi biv ve?ji, bi ?la ?e mazdurina notr loh! :jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

res najbol v btc u iglu sport skocet pa je!!!!

 

drugac pa kaj pa stari induplati v jarsah kaj tam nimajo vec totalno nic te robe??? <_<

 

Ja sem videl v?asih so meli tega dosti ja ni? grem v Btc pa bomo vidl kako pa kaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti sam kup dec, pol ti bom pa dev ?otora odrezu, da ga bom za streho imu, da jo mav rehabilitiram! :danzoman::hohoho:

 

 

mam jaz ene 2 stara doma sta lih prav zluknana za tvojo streho!!!! :hohoho:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej je isti kot sem ga jaz predlagal :P

 

?e te zanima kolk je velik mora? it nekam na obalo kjer bratec tabori :D

 

Sej pribli?no vem ker pi?ejo mere na njemu.

 

 

440cmx320cm pa 190 visok :D Zdej bom pa lahko v stoje......... :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem na?el to?no takego kot ga imamo mi :bravo:

Objavljena slika

Smo bili lani na morju z njim v Fiesi, symon bi se ga upam da moral vsaj malo spomnit :D

 

V njem sem lahko stal (po svojih najbolj?ih mo?eh) Pa spal podolgem ali pa po?es, ne vem to?no. :P

 

Ti sam kup dec, pol ti bom pa dev ?otora odrezu, da ga bom za streho imu, da jo mav rehabilitiram! :danzoman::hohoho:

 

:hohoho::hohoho: Pa saj ni tako uboga, ali pa?? :blink:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelc - u Lkleru sm kupu ?otor za 2 osebi za celih 6,99 Ojra, sicer ne vem zkva in kdaj ga bom rabu, ampak ?e je tok pocen se ga kup, pa makar ?e ga mam za Miksrja prekrivat, ko mu ponekod streha pu??a! :danzoman::hohoho:

 

Je pa fora da u Lkler katalogu je pisala cena 12 Ojrzlov in so mi povedal da je u resnic napaka in je dejanska cena samo 7, tko da je bla morala ?e ve?ja - se spla?a it pogledat! :ouje::P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelc - u Lkleru sm kupu ?otor za 2 osebi za celih 6,99 Ojra, sicer ne vem zkva in kdaj ga bom rabu, ampak ?e je tok pocen se ga kup, pa makar ?e ga mam za Miksrja prekrivat, ko mu ponekod streha pu??a! :danzoman::hohoho:

 

Je pa fora da u Lkler katalogu je pisala cena 12 Ojrzlov in so mi povedal da je u resnic napaka in je dejanska cena samo 7, tko da je bla morala ?e ve?ja - se spla?a it pogledat! :ouje::P

 

Ja samo ?e misli? kupit ras za dva ?otor potem kupi za 3 ker dva zelo tesno spita v ?otoru za dva

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelc, dej ?e TUKAJ poglej, nebo ti ?al, dobra firma, sam imam vse od njih, 2X ?otor(mala pakunga za na moped), 2X spalna vre?a (spet majhna in topla za samo 5 stopnj plusa zunaj, pa te ne zebe popolnoma ni?), 2X napihljivo blazino za pod spalno vre?o ali na pla?o in seveda king zlo?ljivi stol za na dirke, ki je vedno v prtlja?niku suckerja. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelc, dej ?e TUKAJ poglej, nebo ti ?al, dobra firma, sam imam vse od njih, 2X ?otor(mala pakunga za na moped), 2X spalna vre?a (spet majhna in topla za samo 5 stopnj plusa zunaj, pa te ne zebe popolnoma ni?), 2X napihljivo blazino za pod spalno vre?o ali na pla?o in seveda king zlo?ljivi stol za na dirke, ki je vedno v prtlja?niku suckerja. :D

 

Zelo zanjimiva stran ampak sem ?e kupil ?otor.Bom pa pogledal za ostale stvari.

Hvala za link :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.