Skoči na vsebino

Hitrost, alkohol....


Symon

Priporočeno sporočilo

Te honda?i :P Ja res so krute in na ?alost se tudi dogajajo take nesre?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sm na pijane voznike ze tko al tko alergicen. Zadnjic sem sodelavce skurcal ko sto hudicev, ko se je s tem nekaj bahal okol.

 

Pol pa zadnjic po radijiu poslusam ljudi, kak so se pijani vozil pa jih je policaj ustavu pa naprej spustil. :huh:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se ?isto strinjam, preve? mladih umre na tak na?in

 

 

to ti da misliti :(

 

:bravo: se podpi?em!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja,samo kaj ko so ti "mladi" za volanom,pa malo podkrepljeni z alkotom ali kakimi drugimi substancami,pol pa ne ?tudirajo ve? na te film?ke....... :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja,samo kaj ko so ti "mladi" za volanom,pa malo podkrepljeni z alkotom ali kakimi drugimi substancami,pol pa ne ?tudirajo ve? na te film?ke....... :(

 

Na ?alost.V?asih smo imeli vsaj avtke,ki niso ?li nikamor. :bravo:

Kaj pa danes?Sami Bmw-ji,Audi-ji in podobno.Pol pa noter dru?bo in se hvalit kolko potegne "zverina" :whatever:

 

LP Alex.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidi?,to je problem ja....v na?ih mladih cajtih ni blo denarja za take zverine. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

res je!!!

 

Vsi se hvalijo (z mano vred v?asih kok potegne in kok so ga krivil)

Pol pa nardijo npr. drag race pa organiziran rally ................takrat pa nobenga koraj?enga razn dirka?ev!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne mislt,da smo mi bli angel?ki.Tudi mi smo ga srali sam po cestah pa se ni delalo takih neumnosti.

?e smo ga ?e kej meli pod kapo,smo se lepo po?asi pricijazili domov po stranskih potkah-seveda smo gledali da ne sre?amo :policaj: .

 

LP Alex.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Metr me je kr zmrazil k sm to vidu :( Najbl me boli srce za otroke k majo ?e ceu lajf pred sabo pol pa tkole kon?ajo... :(:(:( Mislm groza kaj se dogaja na cestah. Pol pa ?e v revijah pumpajo mlade z opisi v revijah kako pa recimo ta nov polo GTI leti in kak?no lego ma in pol mulci mislijo da majo najbolj?i avto in se dogaja to kar se. Sploh pa delajo dandanes PREMO?NE avte in dokler bo moderno da se mlad uspe?en podjetnik pijan za volanom iz?ivlja nad ostalimi s svojim 400KM Audijem ali BMW-jem se bo to dogajal. Seveda je pa velik tudi odvosno od tega kolk ma posameznik v glavi stvari raz?i??ene.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fak, saj vem, da se to dogaja, samo sem vseeno ostal brez besed... :(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tele reklame bi u?inkovale cca 1 teden, pol bi se jih pa ljudje naveli?al in bi jim bilo nekaj vsakdanjega. ?e tako nesre?e privabijo veliko firbcev, kot da bi samo ?akali kdaj se bo kdo zaletel in polomil. Zelo te?ko se bo spremenil odnos ljudi do hitrosti in nesre?.

 

 

 

 

 

Sem zadnji? dobil ene slikce od enega ko se z VW Foxom zaleti v tovornjak, kaj je od ?loveka ostalo bolj? da ne, pa na sestanku v sredo, nam je pokazal kaj se zgodi z motoristom ko se zaleti v drog javne lu?i, noge so ?le posebej!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta zadnji(motorist) je pa najbr? tisti iz Izole,ki se je zaletu med Koprom in Semedelo v drog javne razsvetljave.

In to se je zgodilo ravno takrat,ko je bila zdraven na kolesarski stezi mamica z otroki in ful rolerjev pa kolesarjev.Groza.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boga Celica..... :( Pa tisti v njej tudi..... :huh:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri vas v bolnici le?i. baje se danes iz kome zbudil

 

Opa...to je ?isto fri?na zadeva?? ?zmeden? Nisn vedo.... :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3.eta?a stolpnice? Pol je en ?tuk pod mano. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.