Skoči na vsebino

Problemi sa Mazdom 3


Priporočeno sporočilo

Molim Vas ukoliko netko ima Mazdu 3 ili 5 sa 110KS CD motorm da mi odgovori sa li mu se auto trese na leru, kada uklju?i klimu i da li ima problema kod br?eg startanja odn. treba podići broj okretaja, ?to dugo traje, u protivnom se auto ugasi?

 

Imam prili?ne probleme sa svojom Trojkom pa me zanima da li su se i drugi susretali sa istim problemima, moj ovla?teni serviser, naravno, tvrdi da je to sve sasvim normalno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolko imas predjenih? jel slabije vuce auto (npr. na autoputu, das gas a prvih 2-3 sekunde nista se ne desava, a onda pocne da ide?) ...da nije LMM?

ako ti je jos u garanciji onda bi ti preporucio da ides do nekog drugog servisa (ili ako ti nije ljubljana daleka dodji ovamo)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Auto ima samo 20 000 Km, star je malo vi?e od godinu dana, vu?e ok, problem je samo kod naglog starta i rada klime na leru.

Ina?e ovo je samo dio reklamacija, bilo ih je u ovih goinu dana poprili?no.-mislio da je Mazda kvalitetnija, ali o?ito pogrje?io

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.