Skoči na vsebino

Skupni nakup plazma ?tevcev za vse modele mazd


Sishi

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 436
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

V?eraj sva z Maretom poskusila montirala ?tevce. Ko sem dajal dol kazalce je ?la hitrost in nivo bencina OK (samo kazalec mora iti dol). Polomil pa sem iglo kazalca za temperaturo, kazalec za obrate je pa ?el ven skupaj z iglo (kar tudi ni v redu) <_< . Ko sem ga dajal nazaj sem centriral iglo v luknjo sramezljiv (brez komentarjev prosim :P ) pa nikakor ni ?lo - nekaj jo stalno zavira, zato se premika z 1mm/sec. :(

Tako, da zdej pravilno dela le hitrost in osvetlitev :rispekt: k je nora, nivo bencina pa upam da tudi. Temparatura motorja ne dela spljoh ni?. Probal sem dat noter tuljavico od BGjke pa zgleda ni isto navitje <_< al sm pa kak?en hladen lot naredu - je blo treba improvizirat. Senzor merilnika zunanje temperature bom dal na motor - da nau zakuhu :angry: .

 

P.S. A kdo proda ?tevec za MX-3 - facelift? :ne vem:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaooo sami problemi :S

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja pa ?e eno stvar sem se spomnu: inverter mi piska - preve?. A ?e komu mogo?e, al je moj zje*an :ne vem:

 

piska............wtf ?

(ste ga prav priklopl,ma dost vhodne napetosti) sam pra?am.

 

mojega se sploh ne sli?i :ne vem:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, ker ko sem jaz ?e prej enkrat razdrl en ?tevec je ?el ?isto lepo narazen, potem sem pred kratkim ?e enega od MX-3 razdrl in sem polomil ?ist vse osi od kazalcev, ker jih je en bumbar pred mano zalimal z sekundnim lepilom. Verjetno kakor naleti?. ali na mino ali se pa vse izide :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja to bo to :D

 

To je nekako tako kot bi ?el s traktorjem nad muho :hohoho::hohoho:

 

mi2 vzela vilice on pa pajsar :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@?I?I

 

Kaj bo? pa zdaj naredil glede ?tevca?

 

Probal dobit drugega <_< Rabim pa samo obratomer pa temperaturo.

 

... slike pa ?e po?iljam

 

Da ne bi - najprej men pol se bom pa jaz odlo?u kako pa kej <_<

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Sishi> Znam da ti sad ni? ne zna?i, ali ja sam tra?il uputstva na mx-3.de i mx-3.com i pisali su da se kazaljke NE SKIDAJU, nego treba nekak nagurati vuricu preko kazaljke. Ja nisam probal jo?, tak da samo pi?em ono kaj sam na?ao tamo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Sishi> Znam da ti sad ni? ne zna?i, ali ja sam tra?il uputstva na mx-3.de i mx-3.com i pisali su da se kazaljke NE SKIDAJU, nego treba nekak nagurati vuricu preko kazaljke. Ja nisam probal jo?, tak da samo pi?em ono kaj sam na?ao tamo...

 

Mogu?e kod drugih ali kod ovih na?alost mora? skinuti <_<

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No evo ?e slikca mojih ?tevcov ?ou z velko zamudo!! :)

 

Kaj ma? da ti kazalci pa kilometri modro svetijo? Ledice? A teb vsi ?tevci delajo brezhibno? Nisi mel problemov s kazalci?

Drgaq? pa najs :bravo:

 

?i?i - jebe? kazal?ke, va?n d lepo svet! :D

 

Ma ja valda. Bom dal sliko da bo? vidu kako B)

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O ?i?i, ura je pa prov nagnusna in ni iz istega vica, mora? jo res prelepit, sicer pa ?koda da ti tolk stri?ejo zgoraj prevo?eni kilometri! <_<

 

A ti ne zna? n? pohvalt <_<

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.