Skoči na vsebino

Skupni nakup plazma ?tevcev za vse modele mazd


Sishi

Priporočeno sporočilo

Evo tukaj zbiramo kandidate za nakup plazma ?tevcev (podnevi beli, pono?i modri) za 323f BGjke in MX3jke :ouje: .

Cena je 50 EUR + po?tnina za SLO je 14EUR. ?e nas bo ve?, mogo?e dobimo ?e nekaj popusta :bravo: .

 

Tu je link:

http://cgi.ebay.de/PLASMA-TACHO-Tachoschei...1QQcmdZViewItem

 

kandidati:

1. 323F :danzoman:

post-245-1180702063_thumb.jpg

post-245-1180702366_thumb.jpg

post-245-1180702385_thumb.jpg

post-245-1180702395_thumb.jpg

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 436
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Jst bi se priklju?u...

 

Sam zanima me ?e se dajo mogo? dobit z ?rno podlago?(so mi osebno lep?i)

 

Al pa ?e se dajo dobit z ?rnimi ?tevilkami?

 

Ali se da mogo?e prebarvati ?tevce na ?rno bi bolj pasali na belo podlago??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa za BA???

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moman

 

A da pogledate ovdje???

plazma tacho je 139 pln = 37? + inverter 58 pln = 16 ?

sve skupa 53?+ po?tnina, a meni su stvarno lijep?i ?tevci....

i ima veći izbor....

Ljudi su korektni, ja sam im poslal mail u februarju i odmah su odgovorili i objasnili mi sve, al sam ostal bez novaca tada pa bi sad bil za akciju!!!.

Ne znam, odlu?ite.... :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moman

 

A da pogledate ovdje???

plazma tacho je 139 pln = 37? + inverter 58 pln = 16 ?

sve skupa 53?+ po?tnina, a meni su stvarno lijep?i ?tevci....

i ima veći izbor....

Ljudi su korektni, ja sam im poslal mail u februarju i odmah su odgovorili i objasnili mi sve.

Ne znam, odlu?ite.... :bravo:

 

I stvarno su ljep?i!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moman

 

A da pogledate ovdje???

plazma tacho je 139 pln = 37? + inverter 58 pln = 16 ?

sve skupa 53?+ po?tnina, a meni su stvarno lijep?i ?tevci....

i ima veći izbor....

Ljudi su korektni, ja sam im poslal mail u februarju i odmah su odgovorili i objasnili mi sve, al sam ostal bez novaca tada pa bi sad bil za akciju!!!.

Ne znam, odlu?ite.... :bravo:

 

Svaka ti ?ast! NAJLJEEP?I!!! :rispekt:

 

Odmah sam za akciju!!

 

Dogovorimo se!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo!!!

 

Meni so tudi lep?i!!!!

Samo ?e vpra?anje: '' So kompletni skupaj z napajanjem''?

 

?e so kupim!!! :bravo:

Kdo je ?e za?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ?e vpra?anje: '' So kompletni skupaj z napajanjem''?

 

Morali bi bit inverter

 

@Mare: Spremeni naslov na: Skupni nakup plazma ?tevcev za vse modele mazd

 

kaj pa tisti od prej?

ko so bili malo cenej? :D

 

Rabljeni - bljak <_<

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::bravo:

Valjda se bu na?la neka dobra du?a od vas koji je blizu GP Bregana da dođe sa mnom popit kavu i da mu ja dam ?? prije nego se bude uplaćivalo!! :bravo:

 

Nego, ja sam izgubil mail koji mi je poslao ?ovjek. Uglavnom, ?tevci+inverter+upute i to mora radit. Rekao je da nije nikakav problem i da su upute vrlo jednostavne.

B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.moman.pl/index.php?a=opis&k=20&id=75

 

Par vpra?anj?

Kva vse rabi? da ti te ?tevci delajo? (ne razumem kwa je inwerter,...)

Kolk bi pr?l vse skupi?(z tem inverterjem,...)

A to dobi? skupi v paketu?

Pa ?e mi loh en razlo? kera je kera barva? (seledynuio,...????)

A je sam modra osvetlitev mo?na al je tud kak?na druga barva??

 

Totalno so mi hudi in ?e ne bo ve?jih komplikacij jih naro?im takoj ko zvem vse te podrobnosti :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no kako zdaj!!!

 

Kdo gre na seznam ki bo lasnik plasma ?tevcev!!!

Kdo bo organiziral nakup!!!

 

Js se podpi?em na seznam!!!!

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Inverter mora biti. Cena kompleta (kak sam i napisal ve?) je 53? + po?tnina.

Govorim za mx-3, al 99% sam siguran da je za sve mazde ista cena(ne da mi se sad na njihovu stranicu :D )!

 

Ajde sad radije recite tko bu do?el se nać sa mnom da mu ja dam novce prije uplate???

Netko mora jer sam ja predlo?il ?tevce!!! :bravo::D:bravo::D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.