Skoči na vsebino

Skupni nakup plazma ?tevcev za vse modele mazd


Sishi

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 436
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

ajojjjjjjjj!!!

 

No meni kar vredi za 1x ka?ejo!!!

Glede ?tevcev nimam pripomb!!! :bravo:

 

 

Kaj bo pa nasledni skupni nakup :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmmmmmmmmm nebi blo slabo!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz se z bossom ne bi prepiral, razlogi:

1. je velik kot vsi mi skupaj

2. airsoft master

Kva js se nubenga ne bojim. Un k mi je prodal Mio Bello je svetovni prvak u tekvandoju. To se je preneslo name z avtom vred. Pa ne okol govort :D

 

 

uuu Sishi se je pa razpizdu... zdaj je pa mene strah, da ne bo na sporedu wreck my ride :ph34r:

 

N? bt. OK zaenkrat nam sprejemal ?e nubenih ukrepov :D

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mi piše v horoskopu: možen seks s tehtnico.   Gledam tisto vago v kotu... In jo odnesem v klet. Za vsak slučaj... Pa menda ni že tako daleč prišlo...
    • Al ste se obesili na Mazde, kot da samo tam iščemo vozila (ker avtov nobena firma več ne dela)!   Ja, to imaš pa prav. Je treba odpret denarnico, pa dobiš krasen družinski enoprostorec s štirikolesnim pogonom in dizlskim motorjem že za 88.000€. Kaj pa je to takega, malo več kot 1.400€ + obresti na mesec in v petih letih je tvoj. Zanima me samo, kdo z družino si lahko privošči tak znesek...   Mi je pa zanimiv stavek v članku:    Najbolj priljubljene bodo    Kako pa oni vedo, kaj bo najbolj priljubljeno? Ali pa je to že vnaprej določeno in morajo potem trgovci to samo še udejanjit?         Pa da ne bo ravno Mercedes, lahko je tudi Hyundai Staria. Bi bil tako dober in poiskal ceno za štirikolesni pogon?
    • Si jim pustil 6 let stare gume??  Pa kaj si jih drugače hotel prodati na bolhi, ali kako? 😉
    • Saj ni rečeno, da si starejši občan, da si "stari frik" Tudi veliko današnjih  mladih je frikov in prisegajo le na vintage izdelke in avtomobile. Tako, da ne izzivati sestrice, saj je frikics pa še nalomi  te lahko. 😊 No, vidiš, tvoje želje so skoraj  neuresničljive. Kaj je rešitev? Vozi še naprej tvoj obstoječi avto. 😊
    • Nekaterim SUV ni všeč, pa se jim takoj opcije zmanjšajo. Bom dal sebe za primer, moje preference so sedan > karavan > SUV. Pol je pogoj tudi da, če menjam avto, da je bolj udoben in prostoren kot moj trenutni avto in z več oz boljšo opremo. Avto ne sme biti nemec ali pa del VW skupine. Francoza tud nikol ne bom vozu. Pa tudi če damo budget do 50k, ta pogoj zaenkrat, kar sem jest gledov naokrog, izpolni samo Toyota Camry, pa še to nisem siguren, ker je še nisem vozu. Aja, je še Kia Proceed, samo nazadnje k sem vozu kio, je šajtrga bl udobna kt pa to.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.