Skoči na vsebino

lonci


zdravek

Priporočeno sporočilo

evo prijatelji moji; skupio neku kintu, pa da je odmah ubijem... imam u mislima neki loncic.. evo sto mi je u mislima:

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

naravno, recite kakva vi imate iskustva s njima (ako ste ih imali / imate ili pak poznate nekog tko ima..)? nebi volio da je preglasni, dakle, nemislim skidati nist dole s auspuha, samo deti umjesto svog lonca - ovaj lonac.. slobodno napisete svoje komentare - bez cenzure ili zadrske govora.

 

razmisljal sam staviti ili jednoga ovoga (s desne strane) ili pak dva komada.. naravno i na tu ideju bi volio citat komentare.. :palac

 

necu se ljutiti, primam kritike, komentare, kudite me - ili pak predlozite nest trece.. dakako, ako ima ko od Vas saznanja o nekim cjenama di bi se tak nest dalo nabiaviti nek slobodno napise. slike su preuzete sa tpautoshop.com i tamo mozete vidjeti i cjene istih. naravno, stavite i neke cjene drugih ljudi koji prodaju isto (napisite kako se krecu cjene kod Vas u SLO..?)

 

unaprijed HVALA! :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi sam sem ?e spra?eval malo po forumu:

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopi...nastavljiv+izpu

 

Cene za inox izpu?ne lonce pa so ve?inoma okoli 100-150?

 

Glede zgornjih izpuhov pa se mi najbolj dopadeta karbonska z postrani prirezanim koncem.

2 izpuha sta pa seveda bolj sexy kakor en :rispekt::danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm,vsi so lepi.....mogo?e ?e najbolj ta zadnji! :whatever: Odlo?i se pa? glede vrednosti in kvalitete,pa? po svojih mo?nostih. <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se tudi zadnji dopade!!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kdo ve a je pri nas 2ni izpuh ?e zmeri mission impossible ? Torej No-GO homolomo...ali so kake cake ?

 

drugi po redu kod nas dojde cca. 70?; a za homo neznam.. prvi po redu ima za podesavanje glasnoce i dojde cca. 150?... meni se vise dopada ovaj prvi. naravno, prvi i zadnji su 30cm dok je drugi 20cm duzine..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ta ko sem ga jaz kupo za 100? in mu nastavla? glasnost nima homologacije. Je pa ena stvar, ?e pozna? koga da ti na lonec nardi oznako E pa ?tevilko dr?ave v krogu pa ne rabi? a-testa samo ra?un, ker potem je ?e lonec tovarni?ko homologiran in ti ga samo v karton?ek vpi?ejo :D

282170693.png

 

 

kdor zgodaj ustaja, ni direktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

ima mozda tko kakvu sliku od Vas kak bi to zgledalo?

 

recimo:

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

slik je lahko dosti, eni so japaner style ,oblika po ?elji ti naredijo kako ho?e?.?e si bil mogo?e na drag race v SG zadnji?, tam si lahko videl na dveh hondah NSX te izpuhe.

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

slik je lahko dosti, eni so japaner style ,oblika po ?elji ti naredijo kako ho?e?.?e si bil mogo?e na drag race v SG zadnji?, tam si lahko videl na dveh hondah NSX te izpuhe.

 

ma sve ok, znam ja kako izgledaju ti auspuhi 'uzivo'. ali jos nisam videl ni na jednoj 323f BA uzivo.. (te slike me zanimaju)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.