Skoči na vsebino

Need For Speed


qwerty

Priporočeno sporočilo

Evo. Zdej pa limajte tle slike iz kirih koli nfs-jev kak?ne avte imate :hohoho: . Objavte kako mazdo :bravo:

Bom jaz tut dodal moj prispevek kaj vozim v Most Wanted :danzoman:

 

Najbolj?i program za slikat v igrici ali snemati ponetke kaj delate je FRAPS. Program je zastonj.

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Pa ?e kdo rabi 100% mu lahka po?lem :bravo: Obra?am igro ?e drugi? :blink:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 75
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Kaj pa ?e imam raje Gran Turismo? :P

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Primero vozim predvsem zato ker ima zelo podobne specifikacije kot moj avto v resni?nem ?ivljenju. :hohoho:

 

Aja, slike so malo pretemne ampak to zato ker ko obdelujem sliko na PS2 je ekran od TVja veliko svetlej?i, sedaj mi gre ?e bolje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

GRRR!!! :angry: Kaj nekaj jebe trenutno nalaganje slik?? :whatever: Bom kasneje nalo?o. <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alo slik se ne da nalagat :angry:

 

Evo ti NFS protiudarec :hohoho: une dve ko sm v prvem postu objavo so 3 dni stare :D

Objavljena slika

 

Tta kariera ma trenutno 30% :bravo:

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

 

 

 

 

Tta kariera ma trenutno 100% :hohoho:

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

diskriminacija,..kaj pa ?e ne igra? NFS ampak simse?? a js tud loh kej objavm :hohoho::hohoho::hohoho::hohoho:

 

Ti kar :bravo: sej je symon tut dal gor gran turismo :ouje:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da probamo ?e 1x. <_< Torej slikce z Alfo v Monte Carlu! :bravo:

post-337-1183113284_thumb.jpgpost-337-1183113311_thumb.jpgpost-337-1183113328_thumb.jpg

 

 

No zaj je ?lo..... :whatever:

 

 

 

Ally-iz Simsov pa lahko prilepi? samo,?e ma? kaki res zanimiv prizor..... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e malo za lu?te! :P

 

Fi?ko z 500+ konji! :bravo:

post-337-1183114946_thumb.jpg

 

Zato sn bil malo prehiter z njim..... :hohoho:

post-337-1183114983_thumb.jpg

 

Pa je samo to ?e ostalo.... :(

post-337-1183115019_thumb.jpg

 

Pa ?e malo legendarne Nordschleife z malo "friziranim" Ferrarijem! ;)

post-337-1183115064_thumb.jpg

post-337-1183115091_thumb.jpg

post-337-1183115123_thumb.jpg

 

Pa ?e stiliziran BMW! :D

post-337-1183115225_thumb.jpg

 

Ampak tudi malo prehiter za mene! :hohoho:

post-337-1183115257_thumb.jpg

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V NFS-ju Carbon na prvi stopnji vozil tudi Mazdo RX-8 - je bila edin Alfa Brera bolj?a izbira od nje. Nad Mazdo 3 bil razo?aran - ena po?asna gnila jajca, na kero si lohka pol buđeta zmetu, pa si ?e vedno auspuhe gledu.

 

Na drugi stopnji je bila med bolj?imi (sploh za driftat :bravo: ) Mazda RX-7 B) Tudi z RX-8 se je dalo fenomenalno pike pri driftu nabirat.

 

Na master Levelu pa ?al Mazd ni bilo, sem pa vozil proti Audiju R8 od tazadnje vo?nje v igri z Mercedesom McLarnom SLR, natunanim do konca. Matr, kaj sem mu delu po parih uvajanjih na kanjon. Sem si prov shranu igro pred to "sobo", in sem ga enkrat ?ist uni?u - v kanjonu sem ga prehitel ?e na zasledovanju in je avtomatsko pu?il. In to po pribli?no pol minute dirke :hohoho:

 

Nad Audijm R8 nisem bil tako navdu?en - premalo odna?alo rit na vstopu in na sredini ovinkov. Sicer sem ga pa vozil le ene parkrat, ker sem igro nehal igrati, ko sem jo obrnil - tam nekje 2 dni igranja. Jebiga, en zimski smu?arski vikend je ?el v ni? :D

 

Vse avte natunal in upgradal do fula, spimpu tudi odzuni s spojlerji, raz?iritvami karoserije, feltnami, zra?niki,..., bi jih lahko tudi ?ehi vozili in bi bli ?e zmeri kul.

 

 

 

Slikc pa ?al ne znam nalimat na forum. Za ra?unalnike sem bolj kot ne ?eh :hohoho: ?e mi kdo razlo?i, pridejo tudi slikce.

 

Pa sej kdor je igro ?pilu, ve o ?em govorim.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V NFS-ju Carbon na prvi stopnji vozil tudi Mazdo RX-8 - je bila edin Alfa Brera bolj?a izbira od nje. Nad Mazdo 3 bil razo?aran - ena po?asna gnila jajca, na kero si lohka pol buđeta zmetu, pa si ?e vedno auspuhe gledu.

 

Na drugi stopnji je bila med bolj?imi (sploh za driftat :bravo: ) Mazda RX-7 B) Tudi z RX-8 se je dalo fenomenalno pike pri driftu nabirat.

 

Na master Levelu pa ?al Mazd ni bilo, sem pa vozil proti Audiju R8 od tazadnje vo?nje v igri z Mercedesom McLarnom SLR, natunanim do konca. Matr, kaj sem mu delu po parih uvajanjih na kanjon. Sem si prov shranu igro pred to "sobo", in sem ga enkrat ?ist uni?u - v kanjonu sem ga prehitel ?e na zasledovanju in je avtomatsko pu?il. In to po pribli?no pol minute dirke :hohoho:

 

Nad Audijm R8 nisem bil tako navdu?en - premalo odna?alo rit na vstopu in na sredini ovinkov. Sicer sem ga pa vozil le ene parkrat, ker sem igro nehal igrati, ko sem jo obrnil - tam nekje 2 dni igranja. Jebiga, en zimski smu?arski vikend je ?el v ni? :D

 

Vse avte natunal in upgradal do fula, spimpu tudi odzuni s spojlerji, raz?iritvami karoserije, feltnami, zra?niki,..., bi jih lahko tudi ?ehi vozili in bi bli ?e zmeri kul.

Slikc pa ?al ne znam nalimat na forum. Za ra?unalnike sem bolj kot ne ?eh :hohoho: ?e mi kdo razlo?i, pridejo tudi slikce.

 

Pa sej kdor je igro ?pilu, ve o ?em govorim.

 

Downloadaj si program FRAPS. Pa si ofne? novo mapo na namizju npr. nfs_slike pa pol za?ene? program in nato ?e igro. V zgornjem levem kotu bo? videl ?tevilke, to pomeni da program deluje, povejo ti pa tudi koliko framesov per second ma igra. V igri potem stisne? tipko F10 ko ho?e? slikco nardit pa ti shrani jpg sliko v mapo. Sam programu mor? povedat v kiro mapo naj shranjuje. :P ?e ho?e? pa nardit avi posnetek mor? met pa najprej 1gb ram (min) pol pa stisne? F9 pa se ti ?tevilke v kotu prebarvajo iz rumene na rde?o. Za konec snemanja pa stisne? ?e enkrat F9 in ?tevilke ratajo spet rumene. ?e ?e kaj ne ve? vpra?aj. :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Man so vsi filmi pod 2mb :blink: ki si ti 115mb dobil :hohoho:

 

Kolk je pol to na sliki? Film?k je doug mejbi 25 sec.

Zravn bo? pa opazu da je ?e en k je 85 MB velk, sam je par sekund kraj?i.

post-657-1183320853_thumb.jpg

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ka predvaja ti pa nosrmalno al ka :blink:

 

Moj najve?ji je 29s pa ma 21mb :hohoho:

 

Predvaja normalno. Nimam pojma zakaj je tko velk fajl. Mah nima veze sm itak sm ?e zbrisu program.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.