Skoči na vsebino

Mx6 crash


COBO

Priporočeno sporočilo

No pa smo tam. ***kmh..lj obvoznica...prehitevalni pas...vozni pas 80 ?leper...za njim octavia...octavia z 80 na prehitevalnega.... mrtvi kot mx6 neviden...totalka.... Hvala bogu meni ni prakti?no ni?.

 

Seveda je policaj ob pregledu nesre?e prvo izstrelil gospodu da je kriv in da nima kaj...po 1 uri prerekanj itd pa "saj bo verjetno deljena krivda bomo vidli"... ?e? da sm jst pridivjal z enormno hitrostjo. Se komu sanja kako dolgo zna trajat ta postopek ? Zavedam se da avta ni mo? popravit...sploh pa ne z 150k sit ali kolikor dobim za totalko. Splho ne vem kam naj odpeljem sedaj vozilo da ga ocenijo ..na mojo ali njegovo zavarovalnico ? Sm ?e malce zmeden tako da se opravicujem za taka bedasta vprasanja.

 

1 leto mi je slu?ila ampak nesposobne?ev nikoli ne zmanjka in se pripeti tudi to :wacko::wacko::wacko:

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajojjj !!!!

 

so?ustvujem s tabo in glavno da si cel!!!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah, sranje no... glavno, da ste vsi vpleteni OK...

 

Druga?e pa je tako, da vstrajaj da je kriv mo?akar z Octavio, ker je neprevidno (brez da bi se prepri?al ali laho to varno naredi) menjal pas in te posledi?no izsilil.

 

Tvojo hitrost bodo te?ko natan?no dolo?ili, ?eprav bi te jaz kar malce za u?esa, ker po obvoznici nima? kej divjat :angry: ampak glede na to, da je cesta pregledna bi te v vsakem primeru mo? s ?kodo moral videti in ne bi smel kar menjati pas.

 

Vstrajaj pri tem, da se nesre?a pa? ne bi zgodila, ?e bi mo?akar ostal na svojem pasu.

 

Druga?e pa ti avto odpelji kar na njegovo zavarovalnico, da naredijo cenitev. Traja pa lahko tudi ve? mesecev pa ne zaradi zavarovalnic ampak zaradi policije in njihovih zapisnikov tako, da je v?asih treba "urgirati" tudi na PP iz katere je/sta bila policaja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti lepo vztrajaj, da si ?el po omejitvah in naj se "previdni" gospod (sli?ati je kot, da je to nek ?ofer s klobukom) lepo sprijazni, da je kratko malo debil, da ne uporablja ogledal in naj bo raje sre?en, da ni bilo kaj hujega. :angry: Jaz bi mu ?e izpit vzel pa naj ga dela ?e enkrat ker tak?nih ljudi ki niti teh osnov nimajo po?liftano (ogledala, bo?ni pogled) je preve? na cesti.... Hitrosti ti pa tako ne morejo dokazati ali oceniti saj tu ne pride v p?tev zavorna pot, drugih na?inov pa po moje za tak?ne nesre?e tudi nimajo. <_< Potem se pa dogajajo tak?ne nesre?e ali pa ?e huj?e....

Aja pa ti mora? na njegovo zavarovalnico kjer ti bodo ocenili avto in dolo?ili vsoto. Naj bi se ?akalo en mesec ampak ker je vmes policija se zna zavle?i... Malo jim zate?i na zavarovalnici do kdaj bodo pla?ali in jim potem te?i... Meni je "prijazna" zavarovalnica MB obljubila denar v roku enega meseca pri prvem avtu. Jaz sem ga rabil da sem nabavil drug avto. Koliko ?asa misli? da sem ?akal? To?no en mesec... :whatever: Kolikor sem sli?al je vseeno najbolj?a zavarovalniva Triglav.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se strinjam glede allyse obvoznica ?teje za 100km/h

 

Jaz bi tudi vztrajal glede omejitve!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se strinjam glede allyse obvoznica ?teje za 100km/h

 

Jaz bi tudi vztrajal glede omejitve!!!

 

 

obvoznica ma 2 omejitve,..od razcepa za primorsko - golovca je 130, in od konca golovca do razcepa za ?tajersko je tud 130,.pa od izvoza za brdo - razcepa za primorsko.

 

med izvozom za vi? do izvoza za rudnik itak spet neki predrkavajo in je omejitu 80 oz 60

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me samo ?e je kdo ?e imel podobno situacijo , kajti avto je sedaj pri vle?ni sluzbi na parkingu...torej moram najprej prepeljati do zav. triglav na cenitev ? potem pa ?e direktno domov oz. na odpad oz kamorkoli bo ?e ?la ? So vleke navajene ?akat ali moram za vsak drek poklicat ? Se je za cenitve treba najavit ali kar pripeljemo ?

 

Lp, Cobo

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni nujno,..vem za primere k so vle?ne slu?be pelale na zavarovalnco.

 

tud prej?n mesc k je mel n? ata kabum in ni bil vozn avto so na zavarovalnco prpelal avto, takrt k smo se zmenil

 

 

mislm da je ?ist stvar dogovora

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah jaz ga bom kar domov pripeljal pa naj na ulci mal gu?vo dela bmk. ?e so lahko nereg. avti po 2 leti stali bo pa tut moj 2 tedna zdr?u. Cerado ?ez pa je.

 

Apn je samo to da sem po poklicu potnik, ki si dneva brez avta NE predstavlja. Avto na silo nahitr kupovat pa :blink::blink:<_<<_< Pomoje kak skretek dokler ne dobim kake odskodnine itd. Pol pa bomo vidl.

 

Lp, Cobo

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.