Prijavi
-
Zadnja sporočila
-
Si ti en šaljivec. leta 2014, ko sem uničenega Cliota prodajal ma odpad za prešo, so ponujali 150€. Ti bi pa ga imel zastojn in dostavljenega.
-
Deaktivacijo cilindrov se lahko občuti, odvisno od uporabnika. Jaz jo čutim. Verjamem pa, da nekdo, ki pride na Mazdinega bencinarja iz kakšnega dizla, tega ne občuti.
-
Ja, mi pri G194 tega problema niti ne bi porajtali .... drugačne relacije.
-
Saj moja vozi zaenkrat tudi na prenizkih obratih. Na čase je zelo neodločen avtomatik. Mi je zadnjič pri ustavljanju skoraj zatrokiral, ker ni dal v prvo takoj. Saj drugače je super avto. Malo pa me skrbi poraba. Trenutno imam 1.900km pa poraba še ni padla. Po BC je 7.2. Range mi redko izpiše nad 600km po resetu in tankanju. Koliko realne lahko pričakujem? Je relacija slabih 38km v eno smer dnevno brez AC samo regionalka z nekaj klanci. Ne pade in ne pade pod 7. Kdaj se to kaj umiri? Drugače pa ima čudno računanje porabe tale BC od mazde. Kako vem kdaj bom pri nuli? Po cagarju ne vem. Zadnjič mi je range pisalo 70km a natankal sem pa samo 40 litrov.
-