Skoči na vsebino

Promet, nesre?e in ZVCP


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Hehe, Nebivedu je tut ena legenda.

@Zemir, potem ko sva se odpravila domov 10 minut za tabo je bila malo naprej od Golovca dol spodaj (tam ko je prvi izvoz mislim da za Zalog) nesre?a. En Fiat Punto je priletel v Audi A4 karavan + avtodom zadaj. ?ena in Mo? iz Audija sta stopila ven kot ni?, Fiatovca so pa rezali ven skoraj eno uro. No saj kabina niti ni bila stla?ena pa tudi, "priseben" je bil na postelji, upam, da bo vse v redu z njim. Ironi?no sva se tam spet sre?ala z Nebivedujem pa ?e lih prej sva govorila kak?ne neumnosti se dogajajo po cestah. Pa ?e meni se je zdel ta re?im tam relativno nevaren in se peljem dol, pa nobenega avta v nasprotno smer, sem ?e ?tudiral, kaj je narobe. :whatever:

 

 

dons je bla tm tud nesre?a,..kolona pa taka, da sm se u 20ih min premaknila za celih 100m,..tko da sm ?la pol kr mal Grosuplje pogledat :P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To popizdi? res.....7 mrtvih....... :( Zaradi enga kretena..... :angry:

 

Mah to je res ?alostno!!!Kako folk ?e zmeraj ne dojame da se ne obra?a na zelo hitri cesti kaj ?ele da se pelje v nasprotno smer <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje da ni obra?al ampak prehitro pripeljal..........tole je eden od komentarjev pod ?lankom, ?e je bila tam pol verjetno punca ?e ve kaj govori:

 

Ma ljudje, pa saj ni obra?al. Pripeljal je s preveliko hitrostjo skozi tunel in tik pred nama zapeljal v ta stebri?ek, stebri?ek je odbilo v najina vrata, on pa se je verjetno ustra?il in za?el zavirati al kako koli ?e, njegov avto je dvignilo in obrnilo po?ez in tako je priletel v avto takoj za nama. Mi smo vozili nekje 90 - 100 na uro, on je pripeljal ?e ve? in ni obra?al, ampak je njegov avto obrnilo po?ez. Tudi ni imel kje obra?ati, ker je bila na na?em pasu kolona avtomobilov.

Je pa baje signalizacija res ful slaba <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po mojem je obracal, ko je videl znanstveno fantastiko od signalizacije tam...

vseeno prevec ljudi je brezveze umrlo...katastrofa

 

Mo?no dvomim, da je obra?anje glavni krivec, ?e je sploh ?lo za obra?anje :ne vem:

 

 

edit: me je MadMax prehitel

 

Tudi meni se je namre? zdelo ?udno kako so lahko umrli ljudje v avtu, ki je tr?il z nosom v romunov bok. Edina mo?nost je ali je romun drsel z veliko hitrostjo bo?no in je pri?lo do se?tevka hitrosti ali pa da je avto dvignilo in ga vrglo nasproti voze?emu v kabino.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja to sem mislil jaz...tam je cisti kaos

se vecji kaos naredijo pol zmedeni vozniki, ki itak prehitro vozijo tam...

vseeno to leto se mi zdi, da prevec ljudi umrejo na cestah...obup

 

Hja, super izgovor za dvig kazni v nebo... se ne bi ?udil, da bodo kazni 1000? in ve? in spet bomo poslu?ali prepametne ?lendre & Co., ki bodo pojasnevali kako bodo vi?je kazni zni?ale ?tevilo mrtvih.

 

Policaji bodo pa ?e naprej lovili male prekr?karje (+10km/h, neuporaba pasu, doma pozabljeni dokumenti, ipd), bogatuni bodo delali enako ali ?e ve? sranja na cestah saj si lahko privo??ijo kazni, odgovornost bo vedno prelagana na nekoga drugega (naprimer: ?elezni?ki prehod Cirkovci) namesto, da bi odgovorni prevzemali odgovornost za nastala dejanja.

 

Pa s tem mislim, tako vzdr?evalce cest, voznike, pe?ce, kolesarje kot tudi uradnike, ministre in tudi celotno vladno prometno politiko (tranzitni promet na primer).

 

In tako se je krog sklenil, ljudje bodo pa ?e naprej umirali, ?al mi je pa predvsem tistih, ki najebejo zaradi kretenskih in egoisti?nih dejanj drugih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss tale ?lender ?e cel dan smeti na programu radia Ena. ?e bi ga mel na dosegu noge bi ga brcnil v gobec, da bi ?e njegovi predniki ?utili. Upam da jim je nerodno, ker imajo take butaste potomce.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss tale ?lender ?e cel dan smeti na programu radia Ena. ?e bi ga mel na dosegu noge bi ga brcnil v gobec, da bi ?e njegovi predniki ?utili. Upam da jim je nerodno, ker imajo take butaste potomce.

 

 

Objavljena slika

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss tale ?lender ?e cel dan smeti na programu radia Ena. ?e bi ga mel na dosegu noge bi ga brcnil v gobec, da bi ?e njegovi predniki ?utili. Upam da jim je nerodno, ker imajo take butaste potomce.

 

?e ga prej sre?a? kot jaz, ga brcni ?e v mojem imenu - ?astim pivo :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prav vedel sem, da je tam tisti re?im smrtonosen. :whatever: Ljudje pa seveda pametni kakor so, delajo prekr?ke na tak?nih nevarnih odsekih zgodi pa se takpna tragedija.... :( ?e zadnji?, ko sem ?akal v koloni se je na nasprotni strani en A4 pri okoli 120 km/h skoraj zaletel v rit nekemu Cliotu (?e je ?el 60 km/h). Tistole popravljanje ceste je res katastrofa.

?lender je pa itak taaak gnoj, vsaki? ko ga vidim/sli?im se mi dviga ?elodec. Kakpne bedarije to trosi, jaz ne vem a se nikoli ne pelje po cesti ali pa je samo debil. :vskalo::angry: Vi?anje kazni re?i vsak problem seveda... Poglejte kam nas je prilejalo zadnje vip?anje kazni, ko so govorili, da sedaj bo pa mir. Vsako leto ve? mrtvih... Ko se dogajajo takpne nesre?e bi se lahko na?i pametni politiki, prometniki, cestarji malo zamislili, ?e imajo kaj prste vmes in, kako bi lahko kaj tak?nega prepre?ili. Samo z vi?jo kaznijo definitivno ne.

In potem se ni? hudega slute? pripelje? po tak?ni slabo ozna?eni cesti in te nekdo po nesre?i (zaradi nedojemanja nenavadnega re?ima na obvoznici) ubije... :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ga prej sre?a? kot jaz, ga brcni ?e v mojem imenu - ?astim pivo :D

 

Zmene ?asti? 2 :cheers: , ?e ga ?e 1X u rit brcnem ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

boss

jaz sem iz cirkovvc, pa vem kaj se tukaj dogaja. prehod bi ?e bil pred leti a ho?e dost podjetij mastno zaslu?it

vsem pa nam je to prekipelo da se ni zganlo delo nikam, zato pa tolko vsega okoli tega.

moje mnenje je tako, da bi mogli povsod tako naredit da bi se kon?no enkrat te zadeve porihtale, najbol pa ?rne to?ke ne cesti

za vzgled si lahko vzamemo ambrus

282170693.png

 

 

kdor zgodaj ustaja, ni direktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tistole popravljanje ceste je res katastrofa.

 

tisto popravljanje ceste je ?isto normalno, le po omejitvi se mora? peljat in table gledat, ni? la?jega. pa potem ni katastrofa, katastrofa je to (kar si tudi ti napisal):

?e zadnji?, ko sem ?akal v koloni se je na nasprotni strani en A4 pri okoli 120 km/h skoraj zaletel v rit nekemu Cliotu (?e je ?el 60 km/h)

pizda, ?e pi?e 60, koliko se potem mora vozit? 80, 100, 130, 150? NE, ampak najve? 60!

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja res je to ?alostno ... no ja sam ma? pe tud iztrelke k se po LJ obvoznci vozjo 3 avtomobili v nasprotno smer in to vsak na svojem pasu ... ?alostno je vse skupi ...

 

:blink: Mislim, da se jo bo za?el izogibati. Kdaj je bilo pa to? Debili.

Suicidal ima? prav, samo saj ve? kak?ni so ljudje. :whatever: zato menim, da bi morali mogo?e ?e malo bolje po?timati signalizacijo in omejitve tam. In potem so taglavni ker imajo pred predorom radar. namesto, da bi bil tam kjer je trenutno res potreben.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma saj to je poanta vsega... ma ne more? prometa umirit, ?e ustavlja? in terorizira? ljudi, ki so peljali 10km/h prehitro ?e posebej, ?e je to na ravnem preglednem delu ceste. In s stacionarnimi radarji in pi?tolcami ravno to po?nejo.

 

Divjaki itak vedo, kje so pasti in tam se lepo zgledno peljejo pol pa hop po gasu in rally program v glavo.

 

Pa ?e enkrat - hitrost ni glavni problem (?eprav ob pretiravanju tudi) ampak so problemi predvsem zaradi neupo?tevanja pravil, menjavanja pasov brez da bi preverili a se da to varno narediti ali da bi sploh vklopili ?migavec, merjenje ti?ev in ego obna?anje v stilu ne bo? ti mene prehitel. Potem pa so tuki ?e vijuganje po cesti, sekanje ovinkov (grozna razvada dolenj?kov), ekstremno po?asna vo?nja, neupo?tevanje prednosti, rde?e lu?i na semaforju, stop tabel...itd.

 

Ampak vse te pizdarije na cestah se z radarji ne da zabele?it za to je trebe sesti v neozna?ene avtomobile s kamerami, kruzati naokoli in lepo snemati ter kaznovati za vse kr?itve ZVCP-ja. Ko bo enkrat folk dojel, da je na cestah ogromno "snemalnih" avtomobilom bo zelo hitro posku?al ?edalje bolj upo?tevati zakone.

 

 

Pa ?e nekaj: od danes naprej verjamem v izven?utno dojemanje sveta saj me je t.i. ?esti ?ut danes ?ude?no re?il karambola saj sem se zaradi neznanega razloga ustavil na prednostni cesti pred kri?i??em. Ravno v tistem trenutku je iz neprednostne ceste z cca 50-60km/h priletela ena blond koko? direktno pred moj avto. Me je imelo da bi zapeljal za njo in bi ji prisolil klofuto ampak me je moja draga pomirila. Cel dan sem imel pred o?mi to situacijo in sem razmi?ljal kako sem u?el karambolu, ki bi verjetno lahko bil tudi tragi?en. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.