A se ti hecaš in nas mal trolaš? 😜
Seveda je tole super lepa poraba. @Alex bo sicer rekel, da če bi mel X motor, da bi bilo 4.5l/100km ampak on se večino še bolj heca, tko, da ne preveč verjet.
V glavnem super, lahko si zadovoljen.
Ja @NevLado hvala, ... v življenju sem zamenjal že kar nekaj avtov. Če se omejim na Mazdo - zame zelo posrečena modela sta Mazda 3 G120 (165) ali G122 (150) in Mazda 6 G192 ali G194. Mazdo 2.2 dizel sem kupil prvič in zadnjič leta 2020. Preveč velika verjetnost, da gre kaj narobe.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.