Skoči na vsebino

CLIP ON Federwegsbegrenzer 16,5mm


Sishi

Priporočeno sporočilo

to je uporabno predvsem zato ker nekateri menjajo samo fedre

amortizerje pa pustijo stare in ta clip prepre?uje po?kodbe blatnikov itd ker se avto ?e preve? nagiba

zato priporo?am da se vedno ko spusti? avto poleg fedrov oz. vzmeti menjajo ?e amortizerji ki naj bodo plinski

mazda all the way

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko imas v avtu pet ljudi, na strehi 100kg in se 200kg v prtljazniku ti ustavi hod amortizerja toliko mm prej, da gume ne primejo v blatnike in podobno.

 

Mazda_mx, a se da dobit kak?no plinsko varjanto za hyundai lantro 1,8 l. 99, do zdj sm najdu edin H&R, ferdi in amortizerji,(sam ne vem a so amortizerji plinski al ne) cena 700?. Zdi se mi kr mal pretirano, glede na to da fedri stanejo 200?, amortizerji so pol okol 500?. A so res amortizerji tok dragi? A priporo?a? obnovo al use komplet novo? Mene bl mike use novo. Tnx za odgovre.

 

Lp

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.