Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Najprej sem jaz njih nekaj, potem so nekaj časa ugotavljali, kdo koga kaj in zdaj je rešeno.   In, ja, pnevmatike so res brez oznake C... In indeks nosilnosti ni 98/100 ampak 96... Zlodej je, ker sem že naročil ene in edine, ki obstajajo v tej dimenziji in z oznako C...
    • Jah če te vodja zatira nimaš kaj, pa si lahko še tako boljši od njega.
    • Razlagam ženi: - "Ne se sekirat, če moški tekamo za vsako, ki jo srečamo. Tudi za žogo tekamo, pa ko jo ulovimo, jo brcnemo."   Pa mi žena odgovori: - "Ne si domišljat, če ti rečem, da sem zaljubljena vate. Ženske se zaljubimo tudi v čevlje, pa potem nabavimo še pet drugih parov, tako, za vsak slučaj."   Včasih je mogoče boljše, če sem tiho...
    • V moji prvi službi se je o nekom govorilo točno tako ... "tukaj ni bilo nič od njega", no kasneje, ko je odšel v Siemens v Nemčijo, je zelo hitro postal direktor razvoja ... Z nami tukaj nekaj ni čisto OK ...
    • Odvisno kje, enim je vseeno od kje si. Je pa tko, delat nekje kot tujec, moraš pa povsod imeti neko znanje ki te razlikuje od domačina, in tudi se moraš malo bolj dokazat kot domačin. Lahko pa iz osebnih izkušenj povem, da v tujini cenijo izkušnje iz drugih držav, pri nas se pa na to gleda malo zviška, v stilu "je mogu v tujino it delat, k v sloveniji ne more sluzbe najdt", bl s takim tonom, kot da si nesposoben
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.