Skoči na vsebino

Xedos 1.6 16V, letnik 96


hope

Priporočeno sporočilo

?ez 10 sigurno ni, razen ?e je kej motor raz?telan, no al pa ?e ma? skoz mestno vo?njo, pa ?e to bi bla loh pod 10! :danzoman::bravo:

 

Vo?nja je pa s tem avtom precej bolj predsedni?ka kot s 323F, tko da glede tega! :ouje::ljubezen:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez 10 sigurno ni, razen ?e je kej motor raz?telan, no al pa ?e ma? skoz mestno vo?njo, pa ?e to bi bla loh pod 10! :danzoman::bravo:

 

Vo?nja je pa s tem avtom precej bolj predsedni?ka kot s 323F, tko da glede tega! :ouje::ljubezen:

 

Ziher ni ?ez 10!? Kaj pa pospe?ki?? Da nam morala v Trojanski klanec z 2.prestavo vozit!? :blink:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=695&st=40

 

Tuki je en napisu porabo za 1.6 16v

 

Thanks za link ;)

 

Kaj pa kilometrina? Se vam zdi, da je preve? zjahan??? Al se zna ?e ful dr?at?? Ker namre? jaz bom imela ta naslednji avto pa? ziher 2 leti. Pa ne bi rada da ribne. <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam to je res stroj :danzoman: . Za tak denar toliko opreme, udobja, potrjena servisna knjiga, gara?iran, ni da ni, ...

Poraba z 1.6 motorjem je pa ?ist primerljiva z ostalimi podobnimi avti...Bo yavar bolj vedu...

Sam, da ti ga ne bo kdo prej odpelu...malo je tako dobrih avtov...?imprej na ogled, ?e dr?i kar je napisano pol 2500 EUR na roko pa bo tvoj :jupiii:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne sej ma to svojih 107 al tm nekje konjev, tko da prou krize ni! :D

 

Ni pa dirkalnik, to zihr! :P

 

Tlele si mal poglej podatke za prakti?no vse mazdilake! :jupiii:

 

http://www.carfolio.com/search/results/?terms=mazda

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Thanks za link ;)

 

Kaj pa kilometrina? Se vam zdi, da je preve? zjahan??? Al se zna ?e ful dr?at?? Ker namre? jaz bom imela ta naslednji avto pa? ziher 2 leti. Pa ne bi rada da ribne. <_<

 

N? bat, to je mazda, to dela :bravo:

S tem motorjem na bo? mela problemov, ?e pa je avto ?e redno serviseran pa sploh ni dileme o nakupu. Opreme pouhn k**c, udobje, prostornost...in to za ceno 1.5 mazde BA, to je una k si napisala da ti ni lih u?e? :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje moji, stvar je taka.... predno se odlo?im, me naslednje stvari zanimajo:

 

1. Servis, KJE? Sam najraj ne bi na poobl. vozila, ?e ni nujno. Je na forumu kak?en mojster? Pozna kdo koga?

 

2. Rezervni deli za Xedos? So dragi? Ali je ta ma?ina ?e v kak?nem modelu Mazde? 1.6. 16V....

 

3. ?e mi bodo odgovori na zgornji dve to?ki v?e?, me pol zanima, ?e bi ?el kdo danes zve?er okoli 7.ure z mano na ogled (LJ-?i?ka) in test drive te Mazdice, ker jaz blage veze nimam o Mazdah?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje mnenje;

 

1. Za mehanike nikar ne skrbi, jih mamo kar nekaj na zalogi, tko da glede tega res ni problema! Poobla??ene pri tok starmu avtu - pozabi, razen ?e si kdo ekstra za?eli bankrotirat nahitr! :danzoman::hohoho:

 

2. Deli niso lih pocen, bje se jih tut te?ko dobi, vendar ?e se potrudi? se tut to da, npr. uporabnik foruma JavarjeX6V6 bi ti zihr pomagu glede tega, ki ima tut sam tak stroj, V6 izvedbo! :jupiii:

 

3. ?al, se premal zastopm v ocenjevanje vozila v kakem stanju je, priporo?am npr. MarkoMX3, ?e ima cajt al k?nga podobnega maestrota, al pa se zmeni? pa? z lastnikom oz. prodajalcem, da skupi obi??eta - nevtralnega mehanika, ki objektivno pove kako in kaj! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje moji, stvar je taka.... predno se odlo?im, me naslednje stvari zanimajo:

 

1. Servis, KJE? Sam najraj ne bi na poobl. vozila, ?e ni nujno. Je na forumu kak?en mojster? Pozna kdo koga?

 

2. Rezervni deli za Xedos? So dragi? Ali je ta ma?ina ?e v kak?nem modelu Mazde? 1.6. 16V....

 

3. ?e mi bodo odgovori na zgornji dve to?ki v?e?, me pol zanima, ?e bi ?el kdo danes zve?er okoli 7.ure z mano na ogled (LJ-?i?ka) in test drive te Mazdice, ker jaz blage veze nimam o Mazdah?

 

1. Na servis ga lahko pelje? nepoobla??enemu mehaniku (ali avtoelektri?arju, ?e je kej z elektriko) - sve?ke, olje, filtre, diske, plo??ice, zglobe, amortizerje...zna vsak menjat. Poznamo dosti dobrih mehanikov tudi tu na forumu. Poobla??eni servis ti odsvetujem, ker je predrag, razen ?e je kaj povezanega z ECU diagnostiko, kar pa je zelo redko...na forumu je ?lan yavar, ki zelo dobro pozna xedos-e, tudi sam ga ima (pa ?e iste barve :P )...pucam je sploh pripravljen pomagat...

 

2. Rezervni deli za 1.6 motor so dokaj ugodni (beri poceni in je v ve?ih mazdah). Kak?en specialni del za Xedos-a (homokinet?ni zglob...) ali pa kak karoserijski del je nekaj dra?ji in mogo?e je treba v?asih mal po?akat da se dobi...spet yavar bo bolj vedu...

 

3. Najbolje bi bilo, ?e bi ?el yavar s tabo...?e rabi? njegov telefon napi?i. Drga? sem pa jaz iz ?i?ke.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za vse avte so deli relativno poceni ?e lahko po?aka? dan-dva. :)

Servis ni panike, mamo ljudi ki so zaposleni na mazda servisu, zdej pa ... :D

Cena je za moje pojme malo prehuda, ?eprav zgleda fenomenalno. <_<

 

Aja HOPE ima? ZS. !!!!!! :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm, dilema :ne vem: dobila ponudbo za Roverja 214 1.4, 99 letnik, za 2k?. Pa poznam lastnika, torej zgodovino avta.... Pa ?e reg. bo cenej?a....

 

Avto je v redu, ga ima kolega kot 2. avto in je zelo zadovoljen. Nobenih okvar, majhna poraba, posko?en, ?e vedno v?e?na okrogla oblika...

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm, dilema :ne vem: dobila ponudbo za Roverja 214 1.4, 99 letnik, za 2k?. Pa poznam lastnika, torej zgodovino avta.... Pa ?e reg. bo cenej?a....

 

Teh dveh avtov na dale? ne more? primerjat, kar se vo?nje in vzdr?evanja ti?, je pa cena ugodna,tako da go for it, ?e dela? malo kilometrov-kratke relacije, ?e pa se vozi? na dalj?e fure pa raje na mazdilak ?altaj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teh dveh avtov na dale? ne more? primerjat, kar se vo?nje in vzdr?evanja ti?, je pa cena ugodna,tako da go for it, ?e dela? malo kilometrov-kratke relacije, ?e pa se vozi? na dalj?e fure pa raje na mazdilak ?altaj.

 

Ja, itak ne morem primerjat to dvoje...

Mah sedaj trenutno se mi gre najbolj za to, da mam ve? ali manj 2 leti mir.... Mam kraj?e relacije ve?krat, kot pa dalj?e...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predlagam, da poskusi? oba peljat, pa se pol odlo?i?, da je tut mal prakti?ne primerjave, ne samo teoreti?ne, loh npr. da ti bo omenjena Mazda mav preve? "ladja", skratka prevelka in ugotovi? da niti ne rabi? tacga avta, probej peljat, pa bo! :danzoman::bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preve? "ladja", skratka prevelka in ugotovi? da niti ne rabi? tacga avta, probej peljat, pa bo! :danzoman::bravo:

 

To ziher ne bo... ?e bi lahko izbirala brez omejitve glede $, bi si kupila V70 R Volvota! :wub: Sem navajena na velike! :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Kar se tiče prostočasnih športnih copat sem trenutno extremno zadovoljen z znamko On. Copati so res udobni, podplat opravi svoje delo cel dan. Če kdo kupuje naj sproba to znamko.
    • Jaz sem že vsa leta na La Sportiva visokih, pa na salewa nizkih gojzarjih.
    • A si kupu La Sportiva, al pa Scarpa, La Scarpa pa sigurno ne 😁 Je pa oboje pro liga in nisi mogu nič zajebat.     Vibram je kar v vrhu, če ne vodilni kar se tiče te scene, imaš pa različne Vibram podplate, glede na lastnosti oz. potrebe uporabnika. Sam imam dvoje La Sportiva plezalke in ene imajo Vibram Grip, to je zelo mehak podplat, ki se hitro obrabi, se precej upogiba in je bolj primeren za kake gladke skale, plate, medtem, ko imam druge plezalke z Vibram Edge podplatom, ki je precej trši in posledično tud cela plezalka je tko narjena, da ma trdi in oster rob in je precej neudobna, to maš pa potem za stopat na mikro špičke, robove in reže v skali. Pojasnilo Alpine glede degradacije ali hidrolize materiala je ubistvu na nek način zelo na mestu, to se dogaja tudi drugje. Ne poznam pa Alpininega načina/kvalitete proizvodnje. To je vse na nek način performance obutev in da vam bo držala 15 let nikol ni bil njen glavni namen. Ni problem v podplatu, pač pa materialu ''midsole-a'', tistga dela med podplatom in samim čevljem in pa tudi vrste lepila. Kot ljubitelj in zbiratelj, sem to vidu tut pri supergah, ko ima nekdo v kolekciji kak starejši nenošen par, na polički ali v vitrini, po možnosti še mal sonček gor posije dnevno... Na pogled zgleda čist ok superga, ampak midsole rata kot biskvit in razpade, če začneš karkol prčkati po njem, ali nosit. Zgleda pa nekako tkole. Jordan 4 Crumbling | Just enjoy your sneakers! 📸 by IG:... WWW.FACEBOOK.COM Just enjoy your sneakers! 📸 by IG: paging_dr.sole Isto je z vašimi pohodnimi čevlji, če jih ne nosite in ležijo nekje v kaki rahlo vlažni garaži, kleti 10 let... Tuki podplat ni kriv nič, konc koncev podplat ne razpade, ampak odpade.
    • Itak. Za vse kar gre na slabše je kriv Robi, za vse, kar gre na boljše je zaslužen Ivan. Ali je mogoče kaj vmes?   Moje mnenje je, da je velika težava tudi in predvsem v nas samih, naši balkanski mentaliteti, dvojnih merilih. Kdo od "normalnih" bi recimo kljub jasnim pravilom odrezal DPF filter in zaradi nekaj 100 € koristi ogrožal zdravje drugih udeležencev v prometu? Danec, Šved, ... ?   Mimogrede, v četrtek sem v Sevnici videl premijsko rdečo Mazdo s KP tablico ...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.