Skoči na vsebino

ADAC


primto

Priporočeno sporočilo

Hmm tole mi je znano izpred parih let. Ne vem na pamet ampak vem da je barva "resnost" okvar, ?tevilo pa mislim da koliko avtov na 1000 (?e pav vidim pi?e 1000) ima mo?nost okvare, torej koliko % imate da dobite te?ave. Tako naprimer majhna ?tevilka in rde?a barva pomeni da ima? malo mo?nosti ampak da ?e ti nekaj gre da bo bolj hudo kot pri nekomu ki ima veliko ?tevilo pa v zeleni barvi. Ne me pa dr?ati za besedo ampak mislim da je tako nekako meni en razlo?il nekaj let nazaj.

In zanimivo je gledati kako se ?tevilo napak z letom manj?a ali pa ?e pride nov model vmes, ko se spet za?nejo. Fiat Punto mi je takoj padel v o?i (le zakaj sem iskal Fiata?. :P ) ?koda je ker nekaterih avtov ni ker jih je premalo na cesti (mene recimo zanima Saab 9-3, kak?en Subaru, ampak obojih je pa? premalo).

 

In ja, Nemci so spet dojeli da dlanje avta ni hec in da jih bodo Japonci druga?e pokopali. :blink: Mogo?e je ?as za kvalitetne avte iz vseh koncev sveta??? Zanima me tudi kako se bo Grande Punto obnesel, ne vem zakaj ampak meni deluje kot da bo imel dobre rezultate.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.