Skoči na vsebino

AuxMod


grasales

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Vsi mazda?i, ki si lastimo kak?no novej?o mazdico, klejemo, ker enostavno z osnovnim radiom ne gre in ne gre predvajat MP3-jev. Vsem, ki bi si slu?ajno zamislili to stvar re?iti sporo?am, da te dni naro?am: AuxMod . Cena z vsemi stro?ki nebi smela prerasti 50?. ?e pa nebo nobene frke s po?tninami in carinami, pa bi se mogla ustavit ?e nekje pri 45?. Vsi, ki ste zainteresirani za skupni nakup, mi to javite na: mk.stajer@gmail.com.

Upam, da naredimo ?im ve?ji nakup, da dobimo ?e kaj dodatnega popusta.

 

 

p.s.: Vezje se priklopi na zadnji strani originalnega radia, kamor lahko pove?emo izhod iz recimo mp3 predvajalnika... zadeva se aktivira s 'media' oz. 'md/tape' gumbom.

 

 

p.s.2: lista kompatibilnosti (Pa ravno jaz sem med vpra?ljivimi =))

Objavljena slika

 

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni!

 

Vsi mazda?i, ki si lastimo kak?no novej?o mazdico, klejemo, ker enostavno z osnovnim radiom ne gre in ne gre predvajat MP3-jev. Vsem, ki bi si slu?ajno zamislili to stvar re?iti sporo?am, da te dni naro?am: AuxMod . Cena z vsemi stro?ki nebi smela prerasti 50?. ?e pa nebo nobene frke s po?tninami in carinami, pa bi se mogla ustavit ?e nekje pri 45?. Vsi, ki ste zainteresirani za skupni nakup, mi to javite na: mk.stajer@gmail.com.

Upam, da naredimo ?im ve?ji nakup, da dobimo ?e kaj dodatnega popusta.

p.s.: Vezje se priklopi na zadnji strani originalnega radia, kamor lahko pove?emo izhod iz recimo mp3 predvajalnika... zadeva se aktivira s 'media' oz. 'md/tape' gumbom.

p.s.2: lista kompatibilnosti (Pa ravno jaz sem med vpra?ljivimi =))

Objavljena slika

lp, Ale?.

 

Kwa pa vem ?e je tole smiselno, ?e dobi? tukaj www.audio-link.eu vmesnik s katerim ti delajo vse komande, pa e mp3 playerja ne rabi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kwa pa vem ?e je tole smiselno, ?e dobi? tukaj www.audio-link.eu vmesnik s katerim ti delajo vse komande, pa e mp3 playerja ne rabi?

 

nisem se poglabljal v nobeno izmed zadev, ker pa sem sam preve? len, da bi kaj takega naro?al, me zanima ?e bo kdo drug naro?al kaj takega, da je mogo?e zadevo upravljati s tipkami na volanu.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.